Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Másnak is sokat keményedik a pocakja? fórum

Másnak is sokat keményedik a pocakja? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 5. 09:11

Nekem csak a végén keményedett, mindenképp kérj orvosi segítséget.


A sírás... az más ügy. Én is sokat sírtam egy időben, hormonális változások is okozzák. De azért jelezd az orvosodnak, hátha van, amit le kell ellenőrizni ilyenkor.

2022. szept. 4. 22:59

Nem múló haskeményedés terhesség alatt

[link]

4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 4. 22:52

Mikor én várandós voltam, 5 hónapos terhességnél kezdett keményedni a hasam, mintha kőszikla lett volna. Rögtön elmentem a nőgyógyászhoz. Attól kezdve feküdnöm kellett a terhesség végéig, nehogy koraszülés legyen, és Bricanilt, Valeriánát szedtem végig ( a vitaminokat is). Csak a legfontosabb dolgokhoz kelhettem fel, mint pl. WC, mosakodás. Időben születtek a gyermekeim, de feküdnöm kellett legközelebb is 5 hónapos terhességtől végig. Be is tartottam, mert nem akartam kórházba kerülni.

Nem mindegy, hányszor keményedik a méh. Én minden keményedés idejét felírtam, így tudtam, kb. hányszor keményedik egy nap. Kinyílhat a méhszáj, aztán jöhet a koraszülés, ezért kell feküdni.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 4. 17:43

Végig keményedett, kaptam Magne B6 injekciót inni

Több ismerősömnek is volt ilyen, volt akinek erősen fájt, de szerencsére időre és egészségesen születtek a gyerekek.


Nőgyógyászodnak mond el, ő tud biztosat mondani, ez még belefér, vagy sem.

Hangulatod a hormonok miatt ilyenek. Ha kell beszélj a védőnővel, ha értelmesnek találod, esetleg fordulj pszichológushoz.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 4. 17:36
Hogyan keményedik? Alapból folyamatosan keményebb mint terhesség előtt, vagy időnként bekeményedik? ha az utóbbi, azonnal orvos!
2022. szept. 4. 17:33
Sziasztok. 25 hetes kismama vagyok. Elèg sokat kemènyedik a napokban a hasam. Illetve a terhessèg elejèn nem volt a hangulatommal semmi gond. Mostanában lehangolt vagyok, mindenen sîrok vagy van, hogy pánikolok. Ezek másnál mennyire fordultak elő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook