Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Másnak is megőrült az MVM? fórum

Másnak is megőrült az MVM? (beszélgetős fórum)


nov. 25. 13:56
Csalók hamis számlákat küldenek!!! [link]
9. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Kingus06)
nov. 25. 13:01

Biztos van aplikaciód, ott nézd meg.

Nekem havi 147m3 van most 570-ftal kevesebb lett.

8. Enissa (válaszként erre: 7. - Enissa)
nov. 25. 12:55

Engem azzal kerestek meg telefonon, hogy kössek biztosítást velük. 1700 Ft/hó mindenre.

Tűzhely, hűtő, fűtőtest, kazán, dugulás,csőtörés és egyebek . Ahogy haladt a mondandóban, kiderült, radiátorra nem vonatkozik, 5 évnél régebbi berendezésekre sem.

Tehát szinte semmire. :D

Azért mondtam a hölgynek, hívjon vissza, majd elgondolkodom rajta, persze én már akkor tudtam kell a francnak, de nem volt erőszakos, ebből él, én nem vagyok semmi jónak az elrontója. Ahogy ebből a fórumból felhívott valaki, kb. úgy hívott ő is vissza.

nov. 25. 12:47
Én mindig csekket kérek, szépen lefűzöm.
6. de16c8f9e6 (válaszként erre: 1. - Kingus06)
nov. 25. 12:45

Egyet választhatsz a sok közül. Azt kell csak befizetni. :D


Ide is kiküldtek egy 35 ezres szamlat ebben a hónapban, úgy hogy előtte 20 ezres számlákat kaptunk. Nem is léptük túl a határértéket se, 1700 m3 körül fogyasztottunk. Mikor fizetik vissza nekünk amivel tartoznak?

5. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Kingus06)
nov. 25. 12:11
Nálam semmi gond nincs vele.
nov. 25. 11:33

Én havonta diktálok és papír-számlát kapok.

Az augusztusi fogyasztásomat túlszámlázták 6000 Ft-tal, a szeptemberi fogyasztásról készített számlát 3000-rel, majd az októberi fogyasztásról most novemberben megkapott számlában helyesbítettek, a csekkre "érvénytelen" van nyomtatva. A részletező számla szerint még 2800 ft-os túlfizetésem van.

Ahogy én is számoltam, pár száz ft-eltéréssel nekem is ennyire jött ki. Kellett nekik a lóvé.


Nem tudom, hogy e-mailban leküldik-e a tételes elszámolást is, ha igen, akkor nézd át te is a részletes számlát, dátumokat, melyiket melyik időszakról és mikor készítették. Akkor talán tisztábban látsz.

3. Sirga (válaszként erre: 1. - Kingus06)
nov. 25. 11:07
Biztos, hogy ők? Nem klónozott e-mailről adathalász társaság?
nov. 25. 10:11
Valaki hempergett az enteren...
nov. 25. 10:06
Éjjel 7 számlát küldtek emailben, nullást, pluszost és mínuszost össze-vissza.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook