Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Másnak is feltűnt, hogy Angliában minden rossz? fórum

Másnak is feltűnt, hogy Angliában minden rossz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 05:41
És hol jó minden?
7. NomNom (válaszként erre: 4. - Vivo44)
2021. márc. 22. 05:21

Én sem ezt tapasztaltam mikor kint éltünk.

Szerintem ha jobban keresel tudsz jobb minőségű ételeket venni, nem az ízetlen gyümölcsöt. Nyilván az éghajlatból adódóan nem lesznek olyan gyümölcsök nyáron mint Mo-n. De ha jól hallottam tavaly nyáron Mo-n is rossz volt a termés és méreg drága a piacon minden.


Én az időjárást is élveztem. Bicikli túrán elkapott az eső, majd fél óra múlva már a nap szárított minket.


Nem tudom a több pénz ennyi negatívumot megér-e.

Most is külföldön élek de másik országban, itt is sok magyar panaszkodik. Itt is úgy érzem, hogy ha nem megy a beilleszkedés, nem érdekel a kultúra, nem szeretnek semmit, akkor érdemesebb visszaköltözni.

6. zsofi_876 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 03:40

Hol élsz pontosan?

Nekem teljesen más a tapasztalatom (az eü és az ízetlen kaják kivételével).

(11 év Skócia és 1 év Anglia után)

2021. márc. 22. 00:08
A filmjeik sorozataik jók.
4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 23:27

Hogy minden?, hogy rossz?

Nagyon nem!

Éltem, dolgoztam kint és a te általad leírtak egyikét sem tapasztaltam, amit nem ember befolyásol.

Nagyon kedvesek voltak, elfogadóak (elfogadóbb társadalom a magyarral, mint honfitársaink itthon). Az emberek nyitottak a saját maga kultúrájukban!

Az ottani bérekhez képest pedig az albérlet heti díjja, nem több, mint itt, sőt. Ha jobban belegondolsz, akkor ott a heti fizud mellett marad az albi kifizetése után, itt pedig már-már művészet.

Mindent meg lehet kapni, mint bárhol máshol (ízletes gyümölcs)

Nekik pedig lehet a magyar étel lenne "okádék".

A tömegközlekedés pedig leginkább az alsóbb rétegnek van ott kitalálva a nagyobb városokat leszámítva. Aki ingázik, az előbb utóbb szert tesz egy gépjárműre.

Az egészségügy szerintem kifogástalan a maga nemében! Ha csak az elejéről nézzük is: Menj itt be egy kórházba és azt kérdezik, hogy mi a bajod? Ott pedig bárhová belépsz megkérdezik, hogy "Hogy vagy?- Milyen napod van?" Máris jobb a beteg hangulata.

Egy tömény rosszindulat amiket írtál, amire nem azt mondom, hogy nem igaz, de nagyon elferdített a valóságtól!

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 21. 23:06

Persze, hogy lehet véleményed. De akkor is azt mondom, nem carunk abba a tányérba,amiből eszünk. Tanulj más nyelvet és lépj tovább!

Az eü. tényleg rossz, de a kórházak sokkal jobbak, mint itthon.

Én nem tapasztaltam, hogy annyira befeléfordulók lennének, sőt.

Albérlet drága, de itthon is horror. Vannak magyar és lengyel üzletek vásárolj ott. Találsz zöldségeket, gyümölcsöket.

Az idő tényleg vacak, de nem is napozni megy oda az ember.

Csak kocsival közlekedtem, nem tudom a tömegközlekedés milyen.

2021. márc. 21. 22:59
Nincs véleményem,gondolom a kint élőkhöz szóltál.Én Magyarországon élek és sokan sanyaroghatnánk ugyan ilyeneket és kevesebb pénzért!
2021. márc. 21. 22:54

* Nem Magyarországhoz hasonlítom, hanem más nyugati országokhoz.


Az egészségügy fertelmes, ha szerencséd van, odaér a mentő még időben és kapsz ellátást.


A tömegközlekedés egy rémálom, pontatlan járatok, törölt járatok, túlzsúfoltság, rengeteg átszállás, lassú stb.


Az időjárás elképesztően lehangoló, depresszív.


Az emberek befele fordulóak, intoleránsak, műveletlenek.


Az étel okádék, a gyümölcsnek, zöldségnek nincs íze.


Az albérlet rémesen drága.


Nincs ügyfélszolgálat sehol, le akarnak rázni mindenhol.


Nyilván itt élek, de csakis amiatt mert csak az angolt beszélem. És nem ér az a beszólás, hogy ha nem tetszik miért élek itt?


A pénz miatt élek itt, jobban lehet itt keresni mint Magyarországon. De attól még az embernek joga van véleményt alkotni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook