Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Más is érezte már úgy, hogy "elvesznek tőle valamit" amikor a gyermeke oviba ment? fórum

Más is érezte már úgy, hogy "elvesznek tőle valamit" amikor a gyermeke oviba ment? (beszélgetős fórum)


1 2
7. 0d717b184a (válaszként erre: 6. - BollerKrisz)
2010. aug. 29. 16:22

dehogy önzőség

próbáljátok úgy felfogni, hogy lesz egy kis időtök magatokra is:)

2010. aug. 29. 16:21
Én is ezt érzem. Nagyon önzőek vagyunk? Hiszen az ő érdekük az ovi a közösség a társadalom, de olyan nehéz lesz az elválás, főleg, hogy a nap 24 órájában együtt voltunk, csak mi ketten. Soha senki más. De ő már várja, és ha ő boldog, akkor én is. Csak kicsit nehéz!!!!!
2010. aug. 29. 16:20
Mi is össze voltunk nőve (kicsit kényszerből is, nem volt semmi segítségem) néha nagyon terhes volt, úgy éreztem megfulladok, most meg már hiányzik, pedig még el sem kezdődött az ovcsi.
2010. aug. 29. 16:18

szia

nem gáz, ez természetes, de hidd el, hogy nem lesz baj, új rész kezdődik az életetekben amitől csak még boldogabbak lesztek:)

lásd anyáknapi ünnepségek és egyebek, csupa új dolgok.

2010. aug. 29. 16:17

Nem gáz:D


Én is rosszul érzem magam, szerintem ez normális. Pedig tudom, hogy a gyerekeknek jó dolog az ovi. Sok gyerek, játék, csak éppen anyuci nincs ott..

Hidd el, nekik is szükségük van erre.

2010. aug. 29. 16:16

Szerdán kezdi a lányom az ovit.. Kicsit összeszorul a gyomrom. Úgy elszaladt ez a 3 év!

Annyira más lesz innentől az életünk.. És, ha erre gondolok, olyan rossz..


Eltűnik a jó kis megszokott életünk!!!


Nagyon gáz, hogy ilyeneket gondolok????

2010. aug. 29. 16:15
Más is érezte már úgy, hogy "elvesznek tőle valamit" amikor a gyermeke oviba ment?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook