Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Március 7-tól fogyás diéta nélkül fórum

Március 7-tól fogyás diéta nélkül (beszélgetős fórum)


1 2
2009. ápr. 14. 17:24

Csak 50%-ban azért futok, hogy fogyjak. 50%-ban meg azért kocogok, mert jól esik. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire fogom szeretni ezt a mozgásformát.

Szegénykém:( Jól benyelted. Ha szabad kérdezni, mennyit fogytál?

18. samsam (válaszként erre: 17. - Narumi099)
2009. ápr. 14. 17:22
jaj, de jó!! nagyon jól csinálod, a kocogás sokat segít, amúgy esküszöm, hogy én nagyon nagy százalékban köszönhettem a futásnak a fogyásomat. A terhességem előtt fogytam rengeteget, és az tuti a futás miatt volt. kezdek jobban lenni, ma megettem fél adag rizst egy kis husival, valahogy több nem ment le, azért még eléggé kész vagyok. :S
2009. ápr. 14. 17:11
Ma voltam edzésen + 10 perc futás. De a 2 óra jó volt :) Amúgy mindennap kocogok este vagy reggel egy jót. Megpróbálom felvinni az időtartamot 30 percre (az a cél), utána esetleg még gyakorlás. Most a kajálásra vagyok ráfeküdve. És most milyen az egészségi állapotod?
16. samsam (válaszként erre: 15. - Narumi099)
2009. ápr. 14. 17:07
hahó, mit sportoltál?
2009. ápr. 14. 16:55
Így van! Ne vonj meg minden édességet magadtól! A joghurt még egészséges is :) Remélem hamar rendbe jössz:)
14. samsam (válaszként erre: 13. - Narumi099)
2009. ápr. 14. 12:57
Hello, sikerült beszednem egy vírust, úgyhogy az ünnepek alatt inkább távoztak belőlem a dolgok - semmit nem tudtam enni, sajnos a babát is tápszerezni kellett... :( azért nem egészen így gondoltam a fogyást. Ha visszanyerem az erőmet folytatom a mamatornát. Arra jöttem rá, hogy a csokit még meg tudom állni, de joghurtoknak, amikben szintén van cukor nem igazán tudok ellenállni... ezen a problémán kell majd dolgozni. Ha végképp nem megy, akkor egy körrel majd többet futok. :)
13. Narumi099 (válaszként erre: 12. - Samsam)
2009. ápr. 13. 12:08
Szia. Lassan, de biztosan haladok. :) Már sikerült a mindennapjaimba beiktatnom a sportot, és ez már nagy dolog nálam! :)Mától a kajálásra is odafigyelek. AZ ünnep necces, de már mindjárt vége :) És te hogy haladsz?
12. samsam
2009. ápr. 11. 10:50
Hahó, a kicsivel éppen Angliában vagyunk Apunál. Na, gondolhatjátok!!! nemsokára ráveszem magam egy laza aerobicra, és megkörnyékezünk egy parkot is!! Nem szenved hiányt, mivel rengeteget eszem és iszom, csak éppen nem cukros, lisztes cuccot. (leszámítva a tegnapi palacsintát, de az ajándék volt)amúgy elég sok kímélő kajcsi van errefelé, mindennek van light és extra light változata, ezekben dúskálunk. Hogy haladtok? kitartást a húsvétra!!!!
2009. ápr. 7. 22:26
Akkor holnaptól hajrá! Sok sikert mindenkinek! Azután mindenki írja le, hogyan halad! ;) Kitartás!
2009. ápr. 7. 17:16
Én is szívesen csatlakozom báraz édességről lemondani nekem nagyon nehéz lesz foglalkozási ártalom sajnos:-( dehajrá mindenkinek és kitartás!!!
2009. ápr. 7. 16:10
Bocs, nem Narumi, hanem Samsam, elnéztem :)
2009. ápr. 7. 16:10
Nauromi, ha még szoptatsz, nagyon vigyázz ezzel a fogyókúrával, nehogy a pici hiányban szenvedjen valamilyen tápanyagból!
7. Narumi099 (válaszként erre: 5. - Samsam)
2009. ápr. 7. 15:58
GRatulálok a kisbabbádhoz! :) Mozgásként én is a futást választom. Esetleg egy kis tornával kiegészítve.
2009. ápr. 7. 15:56
No, igen, látszik, hogy nem vagyok valami fitt :( április szeretett volna lenni :( A napi ötszöri étkezés jónak tűnik, csak pl.: nekem erre nincsen lehetőségem a munkahelyem miatt.
5. samsam (válaszként erre: 1. - Narumi099)
2009. ápr. 7. 15:56
benne vagyok!! az én módszerem: minden cukrot elfelejtek, finom lisztes cuccot is, hozzá szépen futni és aerobicozni kezdek. nem lesz gyors fogyás, de azt nekem nem is szabad - még szoptatok, másfél hónapja szültem. Hajrá
4. eprecske (válaszként erre: 1. - Narumi099)
2009. ápr. 7. 15:56

Szia!


Én nagyon szívesen csatlakozom hozzád :)

Hasonló képpen szeretnék én is lefogyni :)

Én már járok erobikra már csak az evésre kellene jobban odafigyelnem.

Bár a szénhidrátról nem tudok lemondani míg az édességről csak-csak :)

2009. ápr. 7. 15:54
Én csak ezt a március 7-et nem értem, már április van:D
2009. ápr. 7. 15:53
Jó ötlet, de ha csak 2x eszel egy nap, akkor lassabb lesz az anyagcseréd, azaz lassabban fogy, mintha mondjuk uzsira még eszel egy almát, vacsira meg egy joghurtot. Inkább egyél 5x.
2009. ápr. 7. 15:51
Valahol azt hallottam, hogyha normálisan táplálkozunk, és mellette mozgunk, önmagunktól beáll a súlyunk. Nem lesz gyors ez a fajta súlyvesztés, de vissza se fog jönni. Arra gondoltam, hogy kísérlet gyanánt kipróbálom. Tehát holnaptól normális reggel, ebéd. Vacsora nálam ki szokott maradni, így most azt végleg elfelejtem. Az édességeknek is búcsút intek. Az is méreg a szevezetnek + "üres" kalória. Ezt máshol hallottam, hogy ha este hat után eszünk az a szervezetnek nem éppen a legjobb. Főleg ha magyaros ételekről van szó. A mozgás: azt se fogyás végett fogom csinálni, hanem azért, mert ezzel a szervezetnek, a testnek és a léleknek jót teszek. Lehet, így leírva bugyutának tűnik... De mégis kipróbálom. Remélem, fog más is csatlakozni. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook