Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Már nézegetem, kinek mit vegyek Karácsonyra. Csudi szép... fórum

Már nézegetem, kinek mit vegyek Karácsonyra. Csudi szép... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 18. 19:30
Már én is "zizegek"🌲☃️
19. b82579cb31 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 18. 19:15
Dettó 😀 Imádom a karacsonyt! 🎄🎁🥰
18. Enissa (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 20:51

SHEIN az kínai, de remek cuccaik vannak, pedig igényes vagyok, ha hiszed, ha nem. :)

Ha ruhát rendel valaki, át kell olvasni a megjegyzéseket, de általában a méretek is megfelelőek.

17. timycat (válaszként erre: 13. - Loretta16)
nov. 17. 20:44

Ez nálunk Szilveszterkor bevett dolog, családban, barátoknak veszek. De már tök ciki, mert rajtam kívül sosem nyer senki.


Tavaly vagy tavalyelőtt történt, hogy az osztogatásból maradt nálam 6 sorsjegy, az a 6 mind nyert, de az általam elajándékozottak közül egy sem 🙃 és természetesen azok nagy része is nyerő volt amiket kaptam

16. timycat (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 20:41

Oh értem. Nálunk ruhák nem jönnek szóba, háztartási, dekor cuccok sem.


Én totál kifogytam az ötletekből 🤔 valószínűleg megint valami élmény, program ajándék lesz nálunk, de még arra sincs ötletem.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Loretta16)
nov. 17. 19:08
Az se rossz ötlet. Valami mellé pluszba. ;)
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Icuska538)
nov. 17. 19:07
Reserveden. Jó, hát ezek lengyel cuccok. Nem egy kínai bolt. De most sok termekre 25% akció van. Az appban meg 10% mindenre. Első rendelésnél. ;)
nov. 17. 18:33
Az egyik barátnőm minden családtagnak kaparós sorsjegyet vesz minden karácsonykor. Természetesen csak a felnőtteknek.:)
12. Icuska538 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 18:23
Hol vannak kabátok? Akciósan?
nov. 17. 17:08
Itt megláttam a reklámját, aztan gondoltam szétnézek. :D Kabatok is vannak most jó árban. Akcióznak velük.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
nov. 17. 17:06
Reserveden nézelődtem még csak egyenlőre. Ott minden van, felnőtt holmik, gyerekcuccok, játékok, karacsonyi dolgok. De a Sinsay ugyanilyen jó. Ott is sok minden van. :)
9. globus (válaszként erre: 8. - Titkoskert)
nov. 17. 17:00
Én is. Maguknak sosem vennének, hát megkapják :)
8. Titkoskert (válaszként erre: 2. - Myra)
nov. 17. 16:35
Én is szoktam ilyeneket adni ajándékba, méhpempőt, vércukor mérőt, vérnyomásmérőt, véroxigén mérőt, jobbnak tartom, mint a 26. bögrét, gyertyát, valami kis giccset, stb.
nov. 17. 16:35

Én sem esek túlzásokba. Mindenkinek meg van mindene. Megkérdezem van-e amit szeretnének. Én most lakás parfümöket nézegetek. Illatgyertyák, mécsesek, füstölők. A jó illatokat mindenki szereti. Plusz még valami személyes.


Vendégeskedés, együtt a család, finom ételek.


Nagyobb ajándékokat a gyerekek kapnak.

nov. 17. 16:06

Én nem esek idén se túlzásokba. Bár lehet, hogy pénzért olcsóbban hozzájutnék, de szeretem csinálni.


Én idén, mindenkinek manót készítek, utalva a kedvencére, azaz van akinek Wednesday manót csinálok és van akinek Elsa-t.


Igaz, erre több idő és energia kell, de jó szórakozás.


Persze, édesség és egyéb sablonos ajándékok lesznek és vendéglátás karácsonykor.

5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 16:02
Ötleteket megosztani ér 😉
4. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 16:02
Én is :) ma irtam össze véglegesre, holnap kezdem a rendelgetést. 🥰❄️🎄🎁
nov. 17. 14:53
Én nem. Azért annál különlegesebb ez az ünnep hogy a várható betegségekre utalva vagy jelezve vagy gondolva, vitaminokat adjak valakinek is. Csokit szoktam viszont. Gumicukrot is. Zoknit se veszek, se sálat. Bár egy szép kislány sapit láttam, azt lehet megveszem mert meglátni és megszeretni.. Pont így vagyok azzal is, akinek adom majd. :)
2. Myra
nov. 17. 14:32
Én minden családtagomnak minőségi vitaminokat fogok ajándékozni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook