Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Anyumnak milyen ajándékot vegyek karácsonyra? fórum

Anyumnak milyen ajándékot vegyek karácsonyra? (beszélgetős fórum)

23. grizus
2013. dec. 15. 06:10
Érdekes, magamnak egy rakat ajándékot tudnék adni, akkor én egy önző barom vagyok?(:
22. grizus
2013. dec. 15. 06:08

Éves határidőnapló, szemüvegtok, mobiltok, könyvjelző, pénztárca, neszesszer, briftasni - jó, biztos van szép magyar neve is -, kis kézzel készített doboz a kedvenc édességével, ha van neki. Szépségápolási szer, ha használ ilyet, pl. arckrém, fürdőgolyó, körömlakk stb, vagy kuponos ajándékutalvány kozmetikai kezelésre, masszázsra. Sál, sapka, kesztyű. És persze könyv.

Én már ezek közül jó párat ellőttem az utóbbi években, úgyhogy most mást kell kitalálnom... de nem akarok rágörcsölni. A lényeg úgyis a szeretet. Anyummal különben is könnyebb, mert vele együtt élek, az öcsém nehezebb szülés lesz.

21. a0c1361e44 (válaszként erre: 20. - Githaj)
2013. dec. 14. 08:06
Én ilyet sem szeretnék kapni...
20. githaj (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2013. dec. 14. 07:49
3 napos wellnesz
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2013. dec. 14. 07:31

Pedig az is milyen jó lehet a hidegbe:)

Annak idején, amikor én tini voltam a 40 körüli nénikéim azzal szórakoztak, hogy ki tud viccesebben kinézni a tundrabugyiba:)

Nekem is van boxer alsóhoz hasonló bugyim, de a férjem azt mondta, hogy ne merjem felvenni:)))))

2013. dec. 14. 07:22
Én anyám korosztályának mindig valami kézműves cuccot szoktam ajándékozni.Tavaly nagyon szép tálcát kaptak ami decoupage technikával volt megcsinálva.De vettem már kaspót,meg egyebeket.Ajánlom a M eskát,mint oldalt,mert sok jó cucc van fent és ilyenkor jutányos áron hozzá lehet jutni.
17. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2013. dec. 14. 00:33
Sutessel kapcsolatban egy csomo hasznos cucc van, ami az uj technika vivmanya, csak drgabb, pl. A. Tupperes cuccok ,erdemes. Lenne megnezned egy kinalatot eloben, mert van par dolog, ami sokoldalu. Ezert kerdeztem hgy tol-ig, mert az elegge behatarolja az ajandekozast.
16. 408020f45e (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2013. dec. 14. 00:24

Megértelek, mert egy idő után nehéz eldönteni mi is legyen. Amire szüksége van, megveszi magának. Ha pipere dolgot vesz az ember, nem biztos, hogy tetszik majd az illata vagy a krém nem lesz jó a bőrére stb. Körömlakkot, hajlakkot nem mindenki használ. A parfümre lehet, hogy allergiás lesz. Anyukám pl bizonyos illatokra az és tüsszög tőle. De azt nem tudhatom előre bármennyire is ismerem, hogy amit megveszek attól fog-e tüsszögni?!

Szóval ha szereti az édességet a virágokat, akkor egy szép karácsonyi kaktuszt- azok most virágzanak és egy doboz különleges bonbont javasolnék. Nem feltétlenül kell használati tárgyat adni. :)

15. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2013. dec. 13. 23:41
Mi a keret? Tol - ig...
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2013. dec. 13. 23:37
Bocsi, de olyan jót kuncogtam a sapka, sál....után azt hittem jön a jó meleg tundrabugyingó. :D
2013. dec. 13. 23:33

Sálat, sapkát, meleg kesztyűt, meleg harisnyát, mellé a kedvenc édessége.

Én mindig annak örülök, ha csak nekem szól az ajándék. Utálok konyhai cuccot vagy bármi ilyesmit kapni. Az biztos, hogy frászt kapnék, ha valaki egy vasalóval lepne meg vagy turmixgéppel, de egy epilátor már jöhetne:)

Örülnék egy jó könyvnek vagy egy könyvtár bérletnek is:)

Vagy ha a hobbimmal kapcsolatban kapnék valamit.

És most oda vagyok egy ekönyvért pl.:)

De örülök a kedvenc parfümömnek is, illetve az általam használt kozmetikumoknak, de egy üveg nutellának is tudok örülni, amit egyedül eszek meg:)

Igaz, én nem vagyok 70 éves.

2013. dec. 13. 22:01

Festményt, kerámiát. Mondjuk azt sem tudjuk milyen összeget szánsz az ajándékra.


Új mobil telefont. Kedvenc zenéjét DVD-n.

11. kisj (válaszként erre: 8. - Liliom16)
2013. dec. 13. 22:01

kiváló elképzelés

legaláb bolyan jó, mint a pecek birizgáló, elektromosan fűthető, hőfok szabályozós bizgentyűs birkagyapjús izé (mizé)

2013. dec. 13. 21:59

Ajándékozd meg egy 3-4 napos, gyógyvizes wellness

utazással

2013. dec. 13. 21:59

Ha mindene meg van, akkor ajándékozz neki mondjuk masszázs bérletet, uszoda bérletet.


Ha esetleg van valamilyen betegsége, akkor vérnyomásmérőt, vércukormérőt.

2013. dec. 13. 21:55
Tálas mixert amivel tud fánkot is dagasztani :-)
2013. dec. 13. 21:55
na ez tény csak nem akarom hohy esetleg szóvá twgye hogy 4 5 6 éve is ugyan ez volt
2013. dec. 13. 21:54
Ismerem magam is csak sok mindene megvan és 2 3 egyforma dolgot nem szeretnék neki ajándékozni
5. kisj (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2013. dec. 13. 21:54

azt hiszem, hogy neked nem túl jó a kapcsolatod az anyukáddal

így aztán nagyjából tök mindegy, hogy mit veszel neki

2013. dec. 13. 21:51

Azért köszöntöttem névnapján telefonon csak mert épp külföldön tartózkodott és megbeszéltükm, hogy idézem őt vond össze a karácsonnyal de természetesen csak nem áltam meg és virágot kapott a névnapjára igaz kellemesen meglepte Nagyon sok mindene megvan 70 léves és így már elég nehéz neki haszos ajándékot választani ugyan ltkészletet kért de azt a nővéremtől és az unokájától meg kapja majd így beszéltük meg

Sütni főzni szeret rengeteg a szakácskönyve tehát az kilőve úgy szeretném, hogy maradandó emlék legyen számára

3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2013. dec. 13. 21:51
Hát igen! Mindenki a sajátját kell, hogy ismerje!
2. kisj
2013. dec. 13. 21:45
Én mindig tudom, hogy mit szeretne az anyám. (hiszen az én anyám)
2013. dec. 13. 21:43
Anyumnak milyen ajándékot vegyek karácsonyra névnapja is volt és akkor csak telefonon tudtan köszönteni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook