Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Már idén "beszereztem" több szúnyogcsípést is. Rettegek,... fórum

Már idén "beszereztem" több szúnyogcsípést is. Rettegek,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Greenredblue (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 11:20
Ha valóban rettegsz a szúnyogoktól, akkor menj pszichológushoz.
tegnap 09:35
Ha ilyen csip-csup dolgokra költenének, nem jutna a magánrepülős 6 milliós utakra.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Birebora)
tegnap 08:50

Megértem. Mi meg itt lakunk kb. 150-200 méterre.

És idén iszonyat nagyok is a szúnyogok. Egy előnye van, hamarabb meglátom, hogy a jó oldalát nézzem.:)

ápr. 11. 19:01
Ismerősömnek a Tiszánál van nyaralója. Nem tudják élvezni a kertet. 10 percre nem tudnak kiülni évek óta.
8. Myra
ápr. 11. 18:53
Tegyél ki elektromos rovarcsapdát az odacsalogatja magához őket és fújd be magad szúnyogriasztóval is.
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 10. 19:33

Nem vagy egyedül 😕 engem is imádnak a csípő-maró dögök.

Nálunk (Gemenc/Duna)a szúnyog még nem sok, de a kullancs az valami hihetetlen mennyiségben van, már bent a városban is.

ápr. 10. 17:43
Alabama
ápr. 10. 17:39

Néhány éve Tiszaújvárosban szerettünk volna kempingezni, de életünkben annyi szúnyoggal nem küzdöttünk mint ott, úgyhogy másnap hazamenekültünk.


A baj az, hogy megjelentek olyan trópusi szúnyogfajok, amelyek komoly betegségeket terjesztenek. Na én ettől is tartok.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Pequeno)
ápr. 10. 17:26

Boltot is nyithatnék annyi féle van itthon.:) Mindig veszek, mert volt olyan, hogy nem lehetett kapni. Főleg ilyen területeken hamar elkapkodják. Van több fajta füstölőnk is.

Volt olyan év, hogy a parkolóból futva jöttünk az ajtóig és a férjem levette a pólóját és azt tekerte, hogy ne ezrével jöjjenek be a lakásba.

Lesöpörni sem tudtuk magunkról.

ápr. 10. 15:23
Ilyen fújós riasztok nem opció? Amit a bőrre kell fújni?
ápr. 10. 14:57
Nem vagy egyedül. Engem is imádnak, pedig nem a Tisza mellett élek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook