Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Már gyakran van, hogy mindenre alkalmatlannak érzem magam fórum

Már gyakran van, hogy mindenre alkalmatlannak érzem magam (beszélgetős fórum)

2018. máj. 18. 14:01
Ma is egy két órát voltam kint majd egy két órát pihentem és ez már másként nem is menne
2018. máj. 17. 14:02

előbb-utóbb rájövünk,kevesebbet birunk mint régebben,

hogy lassabban érünk haza a boltból,mert fáj a lábunk,

nem sikamikáljuk a házat mindennap,

sűrűbben leülünk kicsit pihenni,

már nehezünkre esik 18-emberre főzni ha szülinap vagy karácsony van,pedig szivesen csináljuk,

viszont jól esik amikor azt mondják,majd nálunk leszünk mami,majd én főzök,vagy rendelünk,ne neked kelljen csinálni,

akár elismerjük, akár nem ,eltelik az idő felettünk,

próbáljunk meg élni ,ne mindig másnak megfelelni,

vigyázunk az unokákra ha kell,

de lássuk be magunknak kellene már elgondolkodni,mit birunk,és mit nem,

2018. máj. 17. 13:59
nehéz szembesülni a nem megy gondolatával,de ma már találkozunk vele
3. globus (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2018. máj. 17. 13:00
Amit eddig kötelességnek éreztél, abból nyugodtan engedj el. Bizonyára fiatalon te is vágytál rá, hogy hátradőlve nézhesd, mások hogyan dolgoznak, hát most eljött az ideje. Élvezd a pihenést! Tudom, hogy van kertetek, szervezzétek át úgy a gazdálkodást, hogy ne kelljen beleszakadni. Mindenből csak egy kicsike, és hát sajnos, a fiatalok barátkozzanak meg a gondolattal, hogy már ne spájzolni menjenek a szülőkhöz, nagyszülőkhöz. Tapasztalom, hogy gyakran a szülőknek erőn felüli vállalkozás, hogy továbbra is megszokott séma szerint menjen az élet.
2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Alfoldi13)
2018. máj. 17. 11:34

Azt mondják az okosok, akkor kezdünk el öregedni, amikor eltűnik a derű az életünkből, amikor már nem tudunk örülni, nevetni, táncolni...

Nem tudom. Én is mostanság szembesülök vele, hogy itt-ott mennek tönkre dolgok bennem, még jól viselem. Felülemelkedem rajt és csak azért is nevetek, nem tudom, meddig lesz hatásos! :)

2018. máj. 17. 11:12
Nem ártana más tapasztalatai hogy lehet ezt leküzdeni,mikor már a kor és az egészség hiánya is találkozik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook