Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már a gyerekeket is filterezik a nők? fórum

Már a gyerekeket is filterezik a nők? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. márc. 3. 07:13

A profi photoshop persze más. Reklámanyagokhoz tökre megérthető, hogy alkalmazzák.

Például ez egy jól kinéző plakát, profi munka:

[link]



Csak az a baj, hogy aztán elmész a motivációs előadásra és ezt látod és hallod:

[link]

31. babyapocakban (válaszként erre: 28. - NomNom)
2022. márc. 3. 07:11

Én is kipróbáltam, vörös szőnyegre való lettem én is. Csak az a baj, hogy nem a valóság 😂

Akik naponta használják és megosztják a képeket, azok sajnos szerintem el is hiszik magukról, hogy ennyire szépek.

30. babyapocakban (válaszként erre: 29. - Globus)
2022. márc. 3. 07:09
C típusú? Az milyen? 😁
29. globus (válaszként erre: 26. - Babyapocakban)
2022. márc. 1. 19:05

Huhh, megijedtem. Úgy néz ki, mint egy c típusú béka.

Ennél valóságban sokkal szebb, sajnos róla tényleg elmondható, hogy trükkök nélkül nem fotogén.

28. NomNom (válaszként erre: 27. - Babyapocakban)
2022. márc. 1. 19:01

Van több ilyen app is, egyet kipróbáltam amin sokan kiborultak hogy mennyire torzítja a fiatal lányok személyiséget hogy “tökéletes” nőt csinál belőlük.

Hat ijesztő, úgy néztem ki mint egy színésznő. 😂

2022. márc. 1. 15:49

Külföldi példa. Ezt már nem lehet a fotósok retusálásával párhuzamban kezelni, ez már magasabb szint:


[link]


A legrosszabb dolog, hogy tizenéves lányok nőnek fel úgy, hogy azt látják, mindenki csodálatosan szép. Vagy ők is elkezdik használni és felépítik a kamu internetes képet magukról, amiről mélyen belül tudják, hogy fake.

2022. márc. 1. 15:46

Felismeritek Rubint Rékát az update boltban?

Mert sajnos a videókban nem lehet annyira sokat filterezni (még):


[link]

2022. márc. 1. 15:44

Ezt eddig nem is láttam, álompasira filterezett norbi 😂


[link]

2022. márc. 1. 15:40

ez az igazi noretus:


[link]

2022. márc. 1. 15:39

#noretus


[link]

22. babyapocakban (válaszként erre: 19. - PöttyösPanka)
2022. márc. 1. 15:38

Ja persze.... Oké, challenge accepted!


Vajon felismered-e a szereplőket? 😁


[link]

21. c9155193c4 (válaszként erre: 2. - F7f780f355)
2022. márc. 1. 13:24
Egyetértek, vannak megfelelési kényszerrel küzdő "egyedek". Kudarc az életük és próbálják elhitetni másokkal az ellenkezőjét.
20. NomNom (válaszként erre: 17. - Babyapocakban)
2022. márc. 1. 13:19
Bocsi melyik lenne szerinted filterezve? Sztem mindkettő gáz. 😂
19. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - Babyapocakban)
2022. márc. 1. 12:16
Ez nem filterezés, hanem csak egy rossz minőségű, homályos kép XD
18. Shanalyl (válaszként erre: 17. - Babyapocakban)
2022. márc. 1. 11:06
A Tefal gőzállomás nem tünteti el így a ráncokat, na.XD
2022. márc. 1. 09:28

Itt egy jó példa a filterezésre.


Ugyanakkor készült a két kép!!!!

1-es: norbi töltötte fel, már ezen is van minimális szépség filter

2-es: réka kijavította a férjét és saját magát és a saját oldalára már így töltötte fel a digitálisan megsegített önmagukat


[link]


A drága követők elalélnak, micsoda nagyon nagyon nagyon álomgyönyörű a pár. Pedig hétköznapiak. Sőt, norbi 70-nek néz néha ki.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Shanalyl)
2022. febr. 28. 13:43
Meg mikor már nincs orruk se 😂
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Auróra2010)
2022. febr. 28. 13:42
Ez már régen nem a retusálás, annál kb százszor több a változtatás.
2022. febr. 28. 12:04
Van egy ilyen fészbuk ismerősöm, folyton ilyen vasaltfejűre filterezi magát meg a kisgyereket, egy kb 5-6 éves gyerek. Igazából nekem mindegy, csak mindig megijedek, mikor ezek az embernek álcázott viaszképek felugranak a hírfolyamomban, mert annyira le van filterezve, h nincsenek is meg a vonásaik.XD
2022. febr. 28. 11:59
A filterezés magyarul nem a retusálás ? az mindig is volt, sőt a tisztelt kuncsaft el is várta a fényképésztől, hogy egy bőrhibát, kancsal szemet STB.koorigáljon,
12. globus
2022. febr. 28. 11:50

Nem láttam még ilyen képet.

Igaz, a notórius családmegosztókat, hová megyek, hol vagyok, mit eszek, mit mond a horoszkópom stb típusúakat sorban letiltogattam, azóta szinte megállt az idővonal.

2022. febr. 28. 11:43

Igazad van. Az állandó kritizálása a gyereknek régen is tönkre tette lelkileg.


Ez a filterezés indirektebb, de ugyanúgy tönkre teheti a gyereket, mert arra a képre akarhat hasonlítani, amit anyukája kiposztol és mások elismerően szólnak hozzá. De ő a tükörben nem ezt a képet látja...

10. NomNom (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2022. febr. 28. 11:11

Pont az jutott eszembe, hogy nekem anno elég volt annyi hogy a gyerekorvos megjegyezte, hogy kikerekedtem (popsi, mellek stb) és én azt úgy fogtam fel hogy egy kövér disznó vagyok.

Onnantól fogva állandóan dietaztam, sőt egy időben nem ettem.

Ha belegondolok mi lett volna ha az interneten közben lattam volna a sok “tökéletes” nőt…

2022. febr. 28. 09:47
Ez a filterezés nekem azt jelenti: nem tudja elfogadni önmagát, illetve a gyerekét olyannak, amilyen. Biztos ettől jobban érzi magát.
2022. febr. 28. 09:45
Ez egy jó apropó, hogy más anyukákon lehessen szörnyülködni. De őszintén szólva nem ezen múlik, hogy egy gyereknek súlyosan sérül-e az önképe. Azok a generációk is kitermeltek számtalan önképzavaros felnőttet, akinek még nem volt internetük.
2022. febr. 28. 09:30
Én is a csóri gyereket sajnálom, mert ha van szeme, látja mi történik és az önképe súlyosan sérül tőle.
2022. febr. 28. 07:28

Agyatlanok.

1. A gyereket kiárusítani interneten lájkokért gáz

2. A gyereket filterezni még gázabb


Celebek csinálják rendszeresen. Ha a gyerek nem tökéletes, akkor nem illik abba a képbe, amit magukról ki akarnak alakítani, tehát a gyerekre is kell egy kis szépítés. Szerintem nem is gondolkodnak, hogy ez mennyire durva és hogy ha a gyerek ezt észreveszi, akkor neki ez milyen lelki rombolást okoz (= Anyámnak nem vagyok elég jó) Némelyiknek meg még annyi agya sincs, hogy ezt átgondolja.

5. tyityu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 06:29
Mar az is gaz hogy a gyerekeit posztolgatja...
4. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 05:52
Szimplan primitívek és buták.
3. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 00:52
Igen, igy van. Es minden jobb volt, mikor még jurtaban laktunk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook