Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Man n' Tail sampon fórum

Man n' Tail sampon (beszélgetős fórum)


2012. jún. 14. 20:11

szoval nem hallott rola senki :\

bevalt :) otthon masfel 2 havonta festettem a hajam akkorra volt olyan 1 cm-s lenovesem.Most meg mar ket het utan :)Szoval tenyleg jo viszont ugyan ugy hullik a hajam :S

2012. ápr. 18. 19:32
vettem 2 hete man n tailt :) nagyon tuti jo illata van es a hajam olyan fenyes es puha lesz tole! kivancsi leszek hogy noni is fog e tole :)
3. db005c479b (válaszként erre: 2. - Hello Titti)
2012. febr. 8. 15:28
aha en is ugy tudom!De drogeriakban aruljak itt kint meg bev központokba...szoval erdekes...ezert is elgondolkodtato...
2012. febr. 8. 02:29
ez lovaknak van,nem?
2012. febr. 8. 02:15
Sziasztok!Hallottatok mar errol a szuper termekrol?Azaz mindenkitol azt hallom mostanaban hogy ezt ki kell probalni mert nagyon rovid idon belul helyrehozza az elvekonyodott toredezo hajat.Es meg gyorsan is no tole :) meg hogy nem szabad 2 hetnel tovabb hasznalni...Hasznalt mar valaki ilyet?Ki merjem probalni?Van ennek a markanak balzsamja hajkapszula meg minden es $5 ert lehet venni a nagyobb szupermarketekben.Viszont vannak helyek ahol mar $2 ert is be lehet szerezni.Bar nemtudom magyarorszagon van-e?Varom az okossagokat :) kinek milyen tapasztalata van :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook