Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Máltai selyem kutyus gazdik! fórum

Máltai selyem kutyus gazdik! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 27. 15:50

Sziasztok Máltai gazdik!

Várok ide mindenkit szeretettel, akinek máltai selyemkutyusa van/volt/lesz... :)

Nálunk a családban jelenleg 3 máltai van, mindhárom gyönyörű, tüneményes, és mindhárom külön-külön egyéniség.

Ha van kedvetek, csevegjünk kedvenceinkről.

2010. aug. 12. 18:14

Sziasztok!

Nekem nem máltai kutyusom van, de szeretnék ötleteket kérni, hogy ti mivel bontjátok a gubancokat,csomókat? Kefén és fésűn kívül.:-)

Milyen plusz kozmetikumot használtok hozzá?

Köszönöm a válaszokat!

Szép napot!

21. H.Ancsi (válaszként erre: 20. - Babyke87)
2009. júl. 1. 12:01

akkor jó, mozgáshiánya nincs az tuti, mert egész nap bunyoznak a fr.bulldoggal. De jó lenne néha elvinni őket magunkkal, de olyan apró, hogy mindenhol kifér, egyszer egy vendégségben lelépett a kapu alatt és kirohant a főútra én meg majdnem szívbajt kaptam.

A másik, hogy nálunk az utcában már két kiskutyát behuztak a nagyok a kerités alatt, hiába volt rajtuk póráz, nem élték tul. Szóval kutya marad a kertben:)))

2009. júl. 1. 11:42
Hát én is igy vagyok az enyémmel féltem más kutyáktól ugyhogy nekem csak a kertben szaladgál,nekem is ez az én hibám volt!Nagyon eleven,fürge!De azért imádom nagyon!
2009. júl. 1. 10:10

tiéteknek milyen a természete, az enyém sajna kissé antiszociális, ez az én hibám, mert nem nagyon vittük sétálni, mert nagyon féltem. Felénk elég sok a nagytermetű kóbor kutya. Ők ketten vannak, hatalmas kert, állandóan rohangálnak. Ebből adódóan azt hiszi mind a 4 kg-jával,hogy ő egy oroszlán és minden négylábunak nekimegy. Szóval nálunk séta max az erdőben.

Fura nekem mert előtte hatalmas nagy kutyáim voltak, velük nem volt ilyen gondom:))

2009. jún. 30. 21:32
Igen nagyon jó dolgavan,kis csajozos!
2009. jún. 30. 12:46
néztem a képeiteket, nagyon édesek. Képzeljétek az enyém már 12-szeres apuka. Álatlában 3 havonta hoznak neki egy hölgyet,jó dolga van ugye???
2009. jún. 27. 07:51
Ok!köszi!
15. H.Ancsi (válaszként erre: 13. - Babyke87)
2009. jún. 26. 23:53
ha unatkozol, nézz bele a kutyásnaplómba, ott egy kicsit nagyobbak vannak, de mindig ketten.
2009. jún. 26. 23:52
a kutya társas lény, és elsősorban kutya a társa, ha ellenkező nemü barátot kap, egyféle reakciója lehet. Persze féltékenykednek simiért, kajáért, de ez simán belefér. Viszont együtt sokkal jobban elvannak az tuti.
13. babyke87 (válaszként erre: 10. - H.Ancsi)
2009. jún. 26. 23:34
Én is ugy gondolom,hogy édesek lennének eggyütt!Csak tartok a reakciójától,hogy,ha már nem lenne egyedül!
2009. jún. 26. 23:34

Igen nekem mindig kettő volt, most van csak egy.

Egy törbe uszkár és bolognese egy fekete és egy fehér.

2009. jún. 26. 23:33
Én is jártam már így,hogy nagyon menött a szöre és gubancos volt és teljesen géppel le lett nyirva,de nekem akkor tetszik a legjobban mikor teljesen rövid a szőre!
10. H.Ancsi (válaszként erre: 8. - Babyke87)
2009. jún. 26. 23:32

enyém két éves fiu, a társa egy egyéves francia bulldog. ő is nagyon szeret ölben lenni, de sokkal boldogabb mióta ketten vannak. jól viselné, hidd el

és te is igen jól szórakoznál rajtuk,ahogyan idétlenkednek együtt

2009. jún. 26. 23:31
A szőre nem volt az igazi, úgyhogy egészen rövidre levágta a fodrász. Most kb 2 cm talán majd szép lesz. Olyan lett mintha fel lett volna tupírozva, nem lehetett kibontani.
2009. jún. 26. 23:30
Az enyém már elmult 2 éves!Szeretnék mellé egy kislányt is csak nem tudom ,hogy viselné,mert néha szeret magának engem kisajátitani!
2009. jún. 26. 23:28
Az enyém is miden evő a nyers krumplit kifejezetten imádja!Nagyon fürge!És nagyon szeret engem,nagyon ragaszkodik hozzám!
2009. jún. 26. 23:26

Nagyon szeretet éhes fajta, ragaszkodó, szereti ha az ölembe van, ha teheti megteszi. Mindenevő, még a burgonyát is megeszi. Értelmes, inteligens.

Igaz még be nem töltötte az egy évet ez nem mondható el róla, nagyon rosszul viselkedett.

2009. jún. 26. 23:26
Teljesen véletlenül találtam rá a kisállat börzén!Igazából Yorkit szerettem volna!A sors ugy hozta,hogy őt vettük meg,de nem bántam meg mert nagyon édes imádom!
2009. jún. 26. 23:23
Mesélj egy kicsit milyen a téd jelleme?
2009. jún. 26. 23:23
Én is
2009. jún. 26. 23:22
hahó, itt vagyok:)
2009. jún. 26. 23:21
Sziasztok!Ainek Máltaiselyem kutyájuk van irjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook