Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyar terméket karácsonyra fórum

Magyar terméket karácsonyra (beszélgetős fórum)


11. iz_eniko (válaszként erre: 9. - Dee)
2009. dec. 3. 20:56
Mi is ilyet vettünk ma :)
2009. dec. 3. 17:54
senki más nem gondolkodik ilyenben?
9. dee (válaszként erre: 8. - 9925394c3b)
2009. dec. 2. 23:51
Szerencsen is gyártanak finom, eredeti békebeli csokit.(kézzel készítenek sok finomságot)
2009. dec. 2. 20:23

na ennek a csokinak utánanézek majd,ugyis nagyon édesszájú az édes :)

Bor sajna kilőve mert nem iszik semmi alkoholt. Még mindig nem tudom mi lesz a befutó ajándék.....de megfogom találni az igazit :)

2009. dec. 2. 17:39

Sziasztok!


A csoki mindig jó ajándék: [link]

Igaza van a párodnak, ne a külföldi multikat támogassuk.

2009. dec. 2. 10:48

Karácsonyi vásárokon nagyon szép népművészeti cuccokat lehet kapni.

Páromnak én tavaly egy bicskát vettem.

5. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - 2325947e75)
2009. dec. 2. 10:42
Jaj végig néztem a játékokat.....Régi nagy kedvencek jöttek elő....:) Huuu a karika dobálót, hogy imádtam! Szerintem veszek is egyet öcsémnek!! :)
2009. dec. 2. 10:10

Szia,


Jatekok:

[link]


Elektronika: talan az Orion, de a privatizacio ota egy szingapuri csoport tulajdona, viszont gondolom vannak termekek amit meg itt gyartanak


Illetve ha telefonra gondoltal akkor van egy bizonyos gyarnak komaromi egysege... de ugye finn tulajdon viszont ra van irva h made in Hungary :-)


Kulonbseg van abban, h magyar gyartasu vagy magyar tulajdonu.

2009. dec. 2. 10:02
Készíts neki valamit saját kezűleg, az tuti, hogy magyar termék lesz és sokkal értékesebb, mint bármi más boltban vásárolt bizonytalan eredetű cucc.
2009. dec. 2. 09:59
Egy jó magyar bort pl vagy valami népművészeti tárgyat
2009. dec. 2. 09:57
Van ötletetek, hogy milyen magyar készítésű ajándékokat lehet karácsonyra ajándékozni? A párom kikötötte, hogy neki csak magyar terméket lehet venni,amit persze nem bánok,mert én is előnyben részesítem mindenképp a magyar dolgokat, csak éppen nincs sok ötletem, mikor mindenen az van h made in china.... :s

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook