Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyar emberek fórum

Magyar emberek (beszélgetős fórum)


18. Sexton
2009. dec. 17. 21:11

"Így is úgy is végünk van!"

Csak az első két mondat szólt neked!

:)

17. 04f827001b (válaszként erre: 15. - Sexton)
2009. dec. 17. 19:11
vValamit nagyon félreértettél én egész mäsról beszéltem!
16. globus (válaszként erre: 15. - Sexton)
2009. dec. 17. 18:50
Találkozzunk itt 30 év múlva :))) Nekem talán még belefér :D
15. Sexton (válaszként erre: 12. - 04f827001b)
2009. dec. 17. 14:43

Látod, látod!!!!

Egy másik népbetegség: pesszimizmus

Elsősorban mindenkinek magában kell keresnie a hibát...

Aztán jöhetnek a többiek!

Gondoljatok csak bele ki vagyunk akadva azon h: "jajj X meg Y már megint kibeszél!"--MINDENKI ezt csinálja.

A legtöbb ember képmutató=hazudik önmagáról, önmagának. Az emberek megfúrják egymást a munkahelyen, ha kell hazudnak is (mert szükségszerű)--> "A hazugságot avatják világrenddé!"

De elindult ez a fórum, és ha már mi teszünk érte, h ne így legyen, h ne a hazugság legyen a szükségszerű,akkor már történt valami!

;)

Vagy tévedek??

2009. dec. 17. 14:25
szerintem ezeket a tulajdonságokat nem kell komolyan venni.
13. globus (válaszként erre: 11. - Sexton)
2009. dec. 17. 14:13

Én is bízom. 25 éve látszik az alagút vége :)

Egy idő után nem vesszük be a maszlagot, csak csendben figyelünk. Túlélő üzemmódban még ezt sem.

12. 04f827001b (válaszként erre: 11. - Sexton)
2009. dec. 17. 14:11
nem tudom,hogy melyik korosztályt képviseled,ha fiatal generációhoz tartozol akkor nosza rajta.Nekünk ötveneseknek gyakorlatilag mindegy. Így is úgy is végünk van!
11. Sexton
2009. dec. 17. 14:03

Hát igen...

Kicsit érdekesek vagyunk, most mondjam azt hogy: "Nekünk Mohács kell!" , mert tényleg eléggé széthúzunk, és elég sok borsot törünk egymás orra alá!

Az irigység meg "népbetegségnek" számít kicsiny hazánkban.

Én bízom a változásban!

10. 04f827001b (válaszként erre: 8. - Dite)
2009. dec. 17. 13:54
Mi magyarok kitartóak,büszkék vagyunk.Könnyű külföldön élni és onnan fikázni bennünket!Itthon kell maradni és aki erőt, bátorságot érez magában az tegyen is valamit.
2009. márc. 12. 16:34
Sehol sem tokeletesek az emberek.
8. Dite
2009. márc. 12. 11:03
Remélem lesz változás mindenféle téren ebben az országban! Újra szép és jó lesz MAGYARORSZÁGON élni! Lehet, hogy naiv vagyok? Igaz azt szokták mondani, hogy álmodozik a nyomor. Régebben azt mondta GY F, ha nem tetszik ellehet menni ebből az országból! Meg is tenném, de sajnos módom nincs rá!
2009. márc. 12. 10:04
Ja a tanár verésekröl nem is beszélve,undoritó.
2009. márc. 12. 10:03
Hát sajnos igy van,azért nézem rossz szemmel mert éltem külfödön de teljessen más emberek élnek ott ahol azért jó az élet szinvonal.Meg persze a bünözés is kevesebb.Ennyi felesleges rablás párforintért vagy gyilkosság azért nincs mint itt napmint nap.
2009. márc. 11. 17:59
Nekem nem mondtál újat, ua. a bajom mint neked, ez az alapmetalitás ebben az országban. Kevés emberrel találkoztam akinek ez feltűnik, főként külföldiek hökkennek meg itt, de azok jókorát, az emberek viselkedésén. Együt kell vele tudni élni.
4. Dite
2009. márc. 11. 16:02
Sajnos itt nagyon sok a megkeseredett ember. Sok a munkanélküli az adóság is soknak van. A bűnnőzés is nagy. A törvények sem jók, szinte az elkövetőt védik. A fiatalok sem látnak jót, őket könnyű rossz útra terelni, hogy sok pénzük legyen. Nálunk a fiatalok szórakozni, csak kocsmába tudnak menni. A Discót is bezáratták egyéb okokból. Mert egy pénzes zsáknak kellet a telek. Egyszóval én is így látom ahogy te!
2009. márc. 11. 16:00
Szerintem is ez általánosítás. Persze biztos sok az ilyen ember aki irigy és kiritzáló stb.....de nem vagyunk egyformák. Nekem pl nem szoktak beszólni,pedig én is járkálok mindenfel...Szerintem minden országban vannak ilyen emberek,csak azt azért nem tapasztaljuk,mert nem élünk ott, ha ott vagyunk látszik h turisták vagyunk,és azért annyi esze elvileg van mindenkinek h a turistákat nem "üldözi" el mert az jó a saját országának.
2009. márc. 11. 15:47

Szia

Nem értem,hogy miért általánosítasz?Volt rossz tapasztalatod az nem jelenti azt,hogy minden ember gonosz.

2009. márc. 11. 15:33
Nem értem miért ilyen rosszindulatu emberek élnek itt Magyarországon?Az emberek nagyon nagy része irigy ,lenézö,beszoló,kritizáló,ismeretlenül is.A rossz életszinvonal tehette ezt?Szerintetek?Mert én már nagyon elvagyok keseredve,hogy ilyen országban élek.Nem tudok ugy kimenni az utcára,hogy valaki ne szóljon be.vagy ha valaminek örülök biztos ,hogy azt le kell,hogy hurrogják.Miért van ez?Több országban jártam már de ilyen viselkedést sehol nem tapasztaltam.Szórakozni már végképp nem emgyek.Szerintetek?Én látom csak igy?Ez vonatkozik az óvodára és az iskolára is.Mi van itt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook