Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mágneses műszempilla felhelyezése fórum

Mágneses műszempilla felhelyezése (beszélgetős fórum)


3. gerb (válaszként erre: 2. - Sziszi0528)
2020. máj. 17. 17:00
Én is próbáltam kézzel, de nekem nem fekszik fel, tök egyenes az egész. De azért megpróbálom úgy, ahogy írtad. Próba cseresznye! :-)
2. sziszi0528 (válaszként erre: 1. - Gerb)
2020. máj. 17. 15:31

Szia!

Nekem van mágneses műszempillám, ahhoz mondjuk nincs ilyen applikátor (Essence-es), de szerintem nem is kell. Én úgy csinálom, hogy a felső részt ráfektetem a szemhéjamra, a pillák tövéhez. Az szépen fel is fekszik, ottmarad. Aztán az alsó részt kézzel teszem fel, annyit csinálok csak, hogy az egyik kezemmel a mutatóujjammal gyengén megtámasztom a szemhéjamon lévő felső részt, hogy ne mozdujon el és a másik kezemmel az ujjaim között fogva közelítem az alsó részt hozzá, egyszerre csak az egyik mágnest csippantom oda, ha az a helyén van akkor csippantom a másik végét is, tehát nem egyszerre csípem össze, így nem mozdul el. Én is gyakoroltam, de bele lehet jönni, pár mp mostmár nekem. Remélem segítettem valamennyit :).

1. gerb
2020. máj. 17. 14:49
Sziasztok! Most jött meg a megrendelt mágneses műszempilla szettem. Van hozzá egy fém applikátor, amire fel kell tenni a két mágneses szempillát, majd az applikátort a szempillámhoz illesztve, azt összenyomva, elvileg felhelyezhető a műszempilla. A bajom csak az, hogy mivel fém az applikátor a mágneses műszempilla az applikátoron marad akkor is, ha már összeragadtak. Van valakinek javaslata, hogy hogyan lehetne ezt használni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook