Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Magassarkúban lófrálok egész délelőtt a lépcsőházban" fórum

"Magassarkúban lófrálok egész délelőtt a lépcsőházban" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
42. zebracsikó (válaszként erre: 30. - Renyh)
2017. aug. 3. 15:26

Máskor jobban figyelj, ha több névvel vagy fenn a Hoxán!


Kizárt, hogy egy ember egész nap azzal legyen elfoglalva, hogy magassarkúban fel-alá járkál egy lépcsőházban.

Ha mégis, akkor beteg.


Egyszerűen egy forgalmas ügyvédi iroda van a házban, így gyakori a jövés-menés.


Amúgy kilested már, ki az? Ha igen, akkor beszélj vele, javasolj a cipője sarkára egy gumiflecket

41. mmacus
2017. aug. 3. 15:10
Én nem hordok magassarkút, de bármilyen lábbeliben van hangja a lépteknek. Ezért biztos nem fogok lábbujjhegyen közlekedni, amikor reggel dolgozni, este haza megyek. Aki társasházban él, alkalmazkodjon. Én is azt teszem, nem zavarnak a normális életvitellel járó zajok.
40. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Mezei Virág)
2017. aug. 3. 15:10
Aha, feltéve, ha egy emberről van szó,de valószínűbb, hogy sok emberhez oda kellene mennie. A másik meg az, hogy vannak olyan cipők, amik egy vagyonba kerülnek és undorító lenne rajtuk a gumis alátét, másrészt ezeket is van gyárilag valami, de akkor is kopognak.
39. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Renyh)
2017. aug. 3. 15:07

Delikvens???jesszus, nem valami bűnöző!


Ez a másik neved?:D

38. Mezei Virág (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2017. aug. 3. 15:02

Megkérheti a delikvenst, vagy bejön, vagy nem.

Hozzáállás kérdése.

37. gribedli*** (válaszként erre: 35. - Mezei Virág)
2017. aug. 3. 14:57
A fórumkérdés szempontjából irrileváns, szerintem a magassarkús illető bőven abban az időben jár (repüljön???), ami még a te általad linkelt szabály időbeosztásának is megfelel.
36. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Bözsi néni)
2017. aug. 3. 14:54
Nem szoktam dübörögni, üvölteni, zenét bömböltetni de amikor társas házban laktunk, pl nem centriztem este 10 után vagy reggel 8 előtt. Normális keretek között igen,ezekben az órákban azt csinálsz, amit akarsz.
35. Mezei Virág (válaszként erre: 34. - Gribedli***)
2017. aug. 3. 14:54
Más is van odaírva...
34. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Mezei Virág)
2017. aug. 3. 14:50

A felsorolâsban nincs benne,hogy tilos magassarkùban járni, de egyébként rengeteg férficipő és lapos női cipő is kopog.


Mégsem kalapálás,fúrás, zajkeltés

33. massalhangzo (válaszként erre: 30. - Renyh)
2017. aug. 3. 13:48

te nyitottad a forumot? sosem figyeltek a megfelelo nevekre :D


a fuldugoval mi a problema? mert ha cipokopogastol nem tudsz aludni, akkor valoszinuleg mas nappali zajok is zavarnak

32. andi6020 (válaszként erre: 18. - Massalhangzo)
2017. aug. 3. 13:27
Röhej ez az egész :DD
31. 04424e865e (válaszként erre: 29. - Manó2000)
2017. aug. 3. 13:25
Az meg majd azt fogja mondani, hogy apád rakhatott volna gumit a farkára mielőtt téged csinált. :))
30. renyh (válaszként erre: 29. - Manó2000)
2017. aug. 3. 13:18
A fal egyik oldalán az ágyam, a másikon pedig a lépcső van, amin mászkálnak egész nap. Ez egy picuri lakás, nem nagyon tudom rendezgetni, de ha máshova raknám, akkor is ugyanígy hallanám, mert egyszobás lakásban nincs olyan, amit ne lehetne hallani. Szigetelésre és ilyesmikre nem szándékozom többszázezret költeni, viszont az a gumisarok jó ötletnek hangzik, javaslom majd a delikvensnek. Felettem is szoktak járkálni (ott vannak az ügyvédek) de az inkább tompa zaj, nem annyira zavaró, mint a visszhangzó kopogás a lépcsőn.
2017. aug. 3. 13:06
Azért az elég mókás, hogy odamegy azért, hogy légyszi ne kopogtass a cipőddel fényes nappal, hanem gyere lábujjhegyen vagy tegyél gumit a cipődre...Gondolom nem a bejárati ajtóban alszol. A szobaajtót is csukd be vagy mittudomén...
28. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Mezei Virág)
2017. aug. 3. 12:36
az biztos, hogy egy rossz szomszed megkeseriti az ember eletet. de szerintem ebben a forumban kozel sincs ilyesmirol szo, es konnyen lehet ra megoldast talalni :D
27. Mezei Virág (válaszként erre: 26. - Massalhangzo)
2017. aug. 3. 12:31

Én sem szoktam hisztériázni...

Azért, ha valami zavar, amit nem kell feltétlen tolerálni senkinek- szólok a szomszédomnak. Egyezségre jutunk általában. De itt is laknak nagyon, de nagyon egyszerű emberek...

26. massalhangzo (válaszként erre: 23. - Mezei Virág)
2017. aug. 3. 12:26

nekem sincs fapapucsom, de ha a felettem lakonak lenne, nem kezdenek hiszteriakba :D azert szigeteleseket manapsag mar normal aron es konnyen meg lehet oldani, meg tapetaba is van olyan


egesznap uvolto zenet vagy egymast olo szomszedokat nem toleralnek, de kozel elunk egymashoz, termeszetes, hogy vannak zajok. bulik, ebugatas, gyereksiras, veszekedes, kopacsolas. ezeket ki lehet birni

25. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2017. aug. 3. 12:24
es irja ki a haz falara, hogy ki itt belepsz, ragassz gumiflekket a cipodre? azert az odafigyelesnek, tolerancianak egy hazban kolcsonosnek kene lenni. nem kiakadni minden szarsagok, ami az embert par napig zavarja
24. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2017. aug. 3. 12:21

:)

De ahhoz oda is kell ám menni, és meg kell kérni!

23. Mezei Virág (válaszként erre: 21. - Massalhangzo)
2017. aug. 3. 12:20

Mivel panelban élek, azt gondolom, hogy tekintettel kell lenni a szomszédokra is.

Nem való fapapucsban járni ilyen lakásban.

Ez a rossz viszony egyik oka. Szigetelni a padlót/követ tudod...

Legfelül lakom és nem járok kopogós cipőben itthon, nem söpröm le a szemetet az erkélyről. Mert ez így van jól.

2017. aug. 3. 12:19
Csajok, nem egyszerűbb a cipő sarkán azt a pici flekket gumisra(nem kopogóra) cseréltetni? Párszáz forint...
21. massalhangzo (válaszként erre: 19. - Mezei Virág)
2017. aug. 3. 12:14

azert nem ertettem :D


de egyebken sok haz szigetelese, anyaghasznalata borzalom. ha a felettem lakonal is hallanam a kopogast, akkor sem szolnek, mert ez nem az a problema, amibe szerintem nekem jogom van beledumalni. ha valaki fapapucsban szeret otthon maszkalni, szive joga. akkor maradna a szigeteles. azzal megoldom a problemat, nem szitok viszalyt folosen

20. Mezei Virág (válaszként erre: 18. - Massalhangzo)
2017. aug. 3. 12:13

:)

Nem! Én tenném ki!

De a lépcsőre nem lehet.

19. Mezei Virág (válaszként erre: 16. - Massalhangzo)
2017. aug. 3. 12:12

:)

Na ezt jól benéztem!

Mert a lépcsőzéssel tényleg nincs mit kezdeni.

18. massalhangzo (válaszként erre: 17. - Mezei Virág)
2017. aug. 3. 12:12
szolnal a gondnoknak, hogy teritsen szonyeget a lepcsore a lepcsohazba, mert teged zavar a cipokopogas? :D
17. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Natha.lie)
2017. aug. 3. 12:10

Odamennék hozzájuk, és elmondanám a gondomat.

Nappal ébren is zavaró a cipőkopogás- egész nap.

Meg lehet őket valóban kérni, tegyenek szőnyeget pl.

Van, aki ért a szóból...

16. massalhangzo (válaszként erre: 14. - Bözsi néni)
2017. aug. 3. 12:10

de itt meg nem is arrol van szo, hogy a felette levo lakasban maszkalnanak, es az zavarna. hanem hogy kint a lepcsohazban, a lepcsokon


megertem, ha valaki nehezen alszik el kinti zajok mellett, de nyilvan ez nem mindenki mas hibaja es bunkosaga, hanem neki maganak kell megoldania a problemat. a szigetelestol kezdve a fuldogig ezernyi megoldas kozul valogathat


(ha nekem szolna be valaki, hogy miert jarok magassarkuban a lepcsohazban, elkuldenem a picsbe)

15. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Mezei Virág)
2017. aug. 3. 12:07

szerintem cipoben jarni a lepcson nem tartozik az indokolatlan zajforrashoz :D azt sem hiszem, hogy egyvalaki mindennap le-fel maszkal a lepcsohazban


talan jobban le kene farasztania magat a csajnak a meloban, akkor agyut is elsuthetnenek, es aludna :D vagy venni egy fuldugot, es nem morogni azert, mert a hazban kepesek az emberek maszkalni. plane lepcsokon, ahelyett, hogy repulnenek az ajtoig

14. Bözsi néni (válaszként erre: 7. - Gribedli***)
2017. aug. 3. 11:59

Azért ez a "8-22-ig mindenki azt csinál, amit akar" nem igaz.


Ugyanis mindenkinek joga van a tulajdonában nyugalomban lenni, ezért ha nappal van, ha éjjel, mindenki köteles olyan magatartást tanúsítani, hogy ebben ne zavarjon senkit.


Szóval nem, nem lehet pl. zenét üvöltetni, dübörögni és más, hasonlóan zavaró módon megnyilvánulni nappal sem!


A cipő kopogása azonban szerintem nem ez a kategória. Lehet ellene pl. szőnyeget tenni. Vagy gumiflekket a cipő sarkára (ez egyszerűbb lenne).

13. andi6020 (válaszként erre: 6. - Natha.lie)
2017. aug. 3. 11:50
Gondolod, hogy valaki csak azért lépcsőzik tűsarkúban egész nap, hogy téged bosszantson? Ha így van (amit nem hiszek), én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy miért is csinálja.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook