Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magántánctanár vagy jó tánciskola fórum

Magántánctanár vagy jó tánciskola (beszélgetős fórum)


1 2
43. 7e25e226fa (válaszként erre: 41. - 123e772adb)
2015. dec. 7. 19:54

Bohócnak áll a világ. ;)

Volt egy ismim még nagyon gyerek volt mikor ő kitalálta 15 évesen hogy ő feka akar lenni és gettóban akar élni mert az a menő. Egy átlagos fiú volt. Szerinted? Tiszta agymosás. De ez kell a népnek. Csak van aki szívből és van aki a pénzért csinalja.

42. 7e25e226fa (válaszként erre: 40. - 123e772adb)
2015. dec. 7. 19:49
Ez érdekes mert én mindenevő vagyok és minden műfajban úgy mond helytállok. 8 évig táncoltam tarsastancot mellette egyhuzamban Disco és hiphop vonalon táncoltam. Emberként pedig amennyire tudok laza lenni annyira nőies is. És ennek ellenére nem érzem azt hogy nem találom helyem vagy az utam. Nekem így jó. :)
41. 123e772adb (válaszként erre: 39. - 7e25e226fa)
2015. dec. 7. 19:24
Nekem nem jön be a Majka zenéje. Tömegcikk. Sosem kedveltem olyan dolgokat, ami mindenkinek tetszik. Sőt nekem egyáltalán nem jön be a magyar zene, semmilyen stílusban. Mint embert csípem (már amennyit ugye látni belőle)
40. 123e772adb (válaszként erre: 38. - 7e25e226fa)
2015. dec. 7. 19:20

Hozzám abszolút illik a latin vonal. Temperamentumban, külsőben, érzésben, mindenhogyan.

Na ez az! Ezt a műmájerkedést nem csípem.

Te melyik vonalon mozogsz? :)

39. 7e25e226fa (válaszként erre: 37. - 123e772adb)
2015. dec. 7. 19:18

Erre nagyon jó példa Majka... Minden tiszteletem a munkásságához és vannak számai melyek tetszenek. De mikor előadja hogy az utca nevelte röhögnöm kell....az Ózdi utca..

De nem a Józsefvárosi :D

38. 7e25e226fa (válaszként erre: 36. - 123e772adb)
2015. dec. 7. 19:15
Minden emberhez illik egyfajta stílus akár táncol akár nem. Viszont aki igen és megtalálta az utat ahol önmaga lehet ott van az érzés is ahogyan írtad. De ilyenek kevesen vannak mert nagyon sok a mumajer. :D
37. 123e772adb (válaszként erre: 35. - 7e25e226fa)
2015. dec. 7. 19:08
Igeenn! :) Erről is szólnak. Nincs benne öldöklés, szar az életem és a gettóból jöttem (lsd magyar "rap") :D
36. 123e772adb (válaszként erre: 34. - 7e25e226fa)
2015. dec. 7. 19:04

Nincs bajom az erotikus picsarázással, ha nem viszik túlzásba, és illik a stílus a nőhöz. ;-)

Mondjuk a "fogom a fejem" típus az, amelyik hall egy Don Omart a rádióban és neki már stílusa van. :D

35. 7e25e226fa (válaszként erre: 32. - B-Boy Trick2g`)
2015. dec. 7. 19:02

Ezek a stílusú tánciskolák alapból koreográfiákra épülnek.

Tánc....rengeteg oldala irányzata stílusa van. A valodi tánc latin-amerikai társastánc. Ami érzelmekre épül. A hiphop stílus viszont mozgasokra és hajlekonysagra.

34. 7e25e226fa (válaszként erre: 33. - 123e772adb)
2015. dec. 7. 18:58

A mai illetve mostani zumba egyáltalán nem is hasonlít az eredetihez...ez csak erotikus picsarázás manapság :D

Tapasztalom... :D

33. 123e772adb (válaszként erre: 32. - B-Boy Trick2g`)
2015. dec. 7. 18:53
Igazad van. Ugyanez van a zumbàval (tök gagyi) Én a reggaetont imàdom, ami Mo-on még nem annyira elterjedt sem tàncban, sem zenében. Közel 10 éve az életem része. Nem tudom, hogy oktatjàk-e, de igazàból lényegtelen. Úgy gondolom, hogy a hip-hophoz és reggaetonhoz is kell egy életérzés, ami benned van, àtjàr. Nem igazàn lehet oktatni. :)
2015. dec. 7. 18:37
Lehet hogy megköveztek páran.. de higgyétek el így van :) A magyarországi "Hip-Hop" tánciskolák 90%-a akkora kamu Hipie-Hopiet oktat hogy valami elképesztő.. ezek a tánciskolák "Hip-Hop táncot" oktatnak, ami NEM is létezik.. a Hip-Hop nem egy táncstílus, hanem egy kultúra, aminek 4 eleme van: B-boying (break tánc), MCing, DJing, Graffiti.. tehát az hogy megy a gengszter zene szövegbe pl. olyan hogy "open your MMMM" és a 12 éves kislány szétteszi a lábát.. ez lenne a Hip-Hop? Magyarországon lehet.. és van képük 15 ezret elkérni a tanulóktól, közben pedig elferdítik az egész Hip-Hop kultúrát.. picit sem lehúzás áh.. ebből lett elegem, így hát elkezdtem oktatni.. később felkért egy táncsuli hogy oktassak náluk, elfogadtam.. aztán ez a suli is elment a fenékrázós irányba, ezek után ott is hagytam őket.. koncepció az volt, legyen egy órán 40 diák, tanítsunk valami koreót nekik aztán annyi.. színpadon a koreográfia tényleg nagyon jól nézett ki 40 emberrel.. de ha csak 1 embert nézel a sok közül.. kiteszi a kezét jobb oldalra vár 10 másodpercet aztán másik kezét is kiteszi vár 10 másodpercet, aztán elfordul megint vár 10 másodpercet.. ez nem tánc.. ezeknél az iskoláknál te nem táncolni fogsz megtanulni, hanem koreográfiát előadni.. nagy különbség van.. elmész egy szórakozóhelyre betesznek egy zenét és nyomod a koreót amit tanultál.. ez nem erről szól..
31. ful_s
2014. aug. 10. 15:54
A Táncválasztó weboldalon van fent egy csomó tanár, akiket már értékeltek korábbi tanítványaik.
2010. okt. 1. 12:26

Sziasztok!


Most szeretnék elkezdeni táncolni tanulni. (társastánc)Egy barátnőm 2 hónapja kezdte, de nem tanfolyamra jár, hanem magánórákat vesz. Nagyon gyorsan fejlődik, ami mondjuk nem is csoda, hiszen csak vele foglalkoznak. Ő viszont Budapesten lakik, én meg Biatorbágyon. Tud esetleg valaki tánctanárt ajánlani a környékről?

29. L'Adrienn (válaszként erre: 28. - L'Adrienn)
2010. szept. 18. 15:34
magas*
2010. szept. 18. 15:33
Érdekelne, hogy tud e valaki magán hip hop tánctanárt javasolni nem túl amgas áron:)
2010. júl. 30. 11:06
Táncsuli.
2010. júl. 25. 11:54

Sziasztok4 :)

Tudok szupi, isteni refereciával, és épeszű áron dolgozó tánctancit, érdekel valakit?

Akár magán, akár csoportnak!

25. katakrisztina (válaszként erre: 24. - MohaMAD)
2010. júl. 22. 09:34
Szia. És te melyik tánciskolába jársz??
2010. máj. 21. 10:26

Sziasztok! Én úgy gondolom, nem minden tánciskola szól a pénzről, meg a protekcióról! Viszont az igaz, hogy kis csoportban lehet igazán hatékonyan tanulni, és tanítani! Ahova én járok, ott sosem a protekció számít! Nem mindig az áll elöl a térformában, aki a legjobb táncos. Mi hobby tánciskola vagyunk. Minden év végén teljes értékű színpadi gálaműsorral készülünk a táncosok barátai rokonai, és mindenki számára, akit érdekel! Második éve én is tanítok már a táncsuliban, tehát nálunk bárkiből lehet tanár, aki tehetséges, és szorgalmas!

Ráadásul Budapest legolcsóbb tánciskolájáról van szó! Voltak már magántanítványaim is, és velük is nagyon jól éreztük magunkat, és rövid idő alatt sokat tudtak tanulni!

Akit érdekelnek ezek a lehetőségek, írjon bátran!


Moha

23. dáde
2010. ápr. 24. 02:54
Jah és tanítok is:D
22. dáde
2010. ápr. 24. 02:54
Sziasztok. Ádám vok mondhatni ,,tánctanár":D 16 éves vagyok 6 éve táncolok jártam pestre az ll junior táncisolába régebben,de már nem nagyon.Mostanában magamtól tanulgatok. Hip hop,elektro booge stylusba utazom:D.Csongrád megyében lakom,Makón.:S Ha vki a közelbe tanulni akar én szívesen segítek neki.Köszi Sziasztok.
2009. jún. 26. 22:00

Sziasztok!


Segítséget kérnék!

15 éves vagyok, és nagyon szeretnék hip-hop-ot táncolni. Mivel amatőrként kezdenék táncolni, ezért nem szeretnék beiratkozni tánciskolába, mert nehéz lenne utólérni a többieket, és ha nem tudnék felzárkózni, elmenne a kedvem tőle, ezért szeretnék egy magántánctanárt Érd, Csepel vagy Százhalombatta környékén! Aki tud kérem segítsen!

Légyszi a david_zsolt@freemail.hu e-mail címre írjatok!


Köszönettel: Zsolt

2009. jún. 23. 10:25

Sziasztok.

magántánctanárt keresek a legolcsobbat.Aki tud segíteni az irjon az Email-címemre:winry12@citromail.hu

2009. jan. 27. 20:57

Segítsetek! magán tánctanárt keresek, aki segítene betanítani nekem egy egyszemélyes produkciót!

Email-címem: taraczkozi_eva@freemail.hu

köszi

18. Heniki (válaszként erre: 14. - Blue Moon)
2008. dec. 31. 18:56

sziasztok!

én igazából magántanárt keresek, előzőleg jártam is , fellépésen is voltam, csak abbamaradt, mert a tanárnak nem ez volt a fő kereseti forrása(sőt ő ezért élt) és emiatt abbamaradt, nem volt ideje a munkája miatt + helyet sem találtunk a gyakorláshoz.

kevesen voltunk, max 5-en , és jó volt, mert a figyelem ránk irányult, tény h jó ha van társaság, de előbb meg akarok tanulni táncolni normálisan, és utána társaságban táncolni..mer így picit szégyellem magam^^...

táncoltam társaságban is(nagyon nem jött be, protekció volta fontos, a pénz...és sztem semmit nem tanítottak..plusz a társaság sem volt jó...sokan si voltunk..el sem fértünk)

ezért is akarok magántanárt, mert figyeli a mozdulatok helyességét, nem úgy,mint ebben az iskolában.., másrészt, nehéz kirobbantani^^ kell ezért egy tanár, aki kirugdos^^ ,mer magamtól kevésbé vok rá képes^^

puszi

2008. okt. 5. 03:17
én a Tánciskolát választanám.
2008. aug. 16. 20:14

Sziasztok!

Mindenkinek ajánlom hogy járjon tánciskolába, mert nem csak kikapcsol és feltölt energiával, de a megszerzett új tudáson kívül, új emberekkel ismerkedhetsz, új barátokat, kapcsolatokat szerezhetsz. :)

2008. jún. 5. 18:39
ahh pár betűt elütöttem :-)
2008. jún. 5. 18:38

Sziasztok! Olvasom sokakat érdekel a latin tánc..bennünket is, éppen ezért járunk minden kedden az Orczy kertbe 19 órától 21 órig és táncolunk jókat...csak páan vagyunk bérlünk egy termet. Csak azt kell fizetni, s igazán jó mulatság. Akit érdekel, hívja a 06702959001 számot, a tánctanár fogja felvenni, vele lehet konzultálni, de ez inkább klubb jelleggel működik. Aki pedig nem tud táncolni azt megtanítjuk :-)

A párom magánórákat is tud vállalni megegyezés kérdése minden, ügyes padi, majd 100 szalagavatót csinált már, s tanított be táncokat. Szóval ha érdekel valakit jelentkezzen nála :-) vagy jöjjön az orczy főépületébe :-)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook