Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma megpaskoltam mérgemben kisfiam popójat, mert kakis pelus... fórum

Ma megpaskoltam mérgemben kisfiam popójat, mert kakis pelus... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. okt. 26. 22:29
Mi lesz majd, ha elszalad😁. Én az unokámmal harcolok. Megkapja a tv távirányítóját, vagy ami éppen érdekli, és gyors pelus csere. Többnyire sikerül. Türelem kell, és egy kis játék.
12. Akcio2tFiz1kap (válaszként erre: 6. - Gyöngy:))
2022. okt. 26. 21:20
A feleségem a baba fél éves korától dolgozott.
11. Akcio2tFiz1kap (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2022. okt. 26. 21:17
Énekeltem, közben kicsit mutogattam, aztán törölgettem, ismét mutogattam, csomagoltam, ismét mutogattam... Az ének folyamatosan ment, a mutogatás megszakításokkal. Ha oldalra kezdett kacsingatni, új dalba kezdtem.
2022. okt. 24. 09:20
Az én fiam is folyamat izget-mozgott pelenkázás közben. Én egy kis könyvet vagy vmi játékot szoktam adni a kezébe, ha az nem kötötte le akkor jöttek a “tilos” dolgok 😂 anya kézkrémje a digitális lázmérő stb amiket a mindennapokon nem tapiz😜 Ez nálunk bejött.
9. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 24. 09:00

Szégyelld is el magad.

Soha, de soha nem ütünk/paskolunk/mindegyhogyhívjuk gyereket. Ez a gyengeség jele a szülőnél, saját indulatok levezetése.

2022. okt. 24. 08:55
Elég korán kezded a gyermekbántalmazást
2022. okt. 24. 08:31

Egyik kisunokám feltűnően szerette a reklámokat, a pelenkázást viszont nem. Kitalálták, hogy bekapcsolják a Tv-t és reklámok alatt cserélik a pelust.

Ettől kezdve a kicsi szájtátva nézte a műsort, a lányom meg nyugodtan tisztába tette.

6. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2022. okt. 24. 08:13
Valószínűleg a feleségepelenkázott.
5. 55Judit (válaszként erre: 2. - Akcio2tFiz1kap)
2022. okt. 24. 07:57
Hány kézzel mutogattad a dalt miközben pelenkáztál?
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. okt. 24. 07:56
🤣 igen a kisgyerekek, babák erről híresek hogy egyszer csinálnak valamit és többet nem mert anyukájuk kérte, ne csinálják.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 24. 07:25

Biztos tanul az esetből a kis komisz, és ez a forgás többet nem fordul elő.

Mennyi idős egyébként ez az elvetemült lurkó?

2022. okt. 23. 23:59

Én pelenkázás közben mutogatós gyerekdalt énekeltem (Nád a házam, Így ketyeg az óra...),így próbáltam háton tartani a babát. Még így is néha vissza kellett fordítani. A babáknak hatalmas a mozgás-igényük...

A 4. gyerekünket a feleségem a végén már talpon állva pelenkázta.

A popó paskolás babáknál nagyon nem helyénvaló.Érezniük kell a szeretetet, s a bizalmat nem szabad megtörni. Mi később is inkább sarokba állítottuk őket, ha büntetést érdemeltek.

Sok türelmet a gyerekneveléshez, -gondozáshoz, és jó egészséget az egész családnak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook