Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ma is hasznos voltam, mert... fórum

Ma is hasznos voltam, mert... (beszélgetős fórum)


2023. szept. 8. 21:04
Nem bosszantottam fölöslegesen a társadalmat.
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
2023. szept. 7. 11:26
Minden nap hasznos, amikor szeretetet adunk. A gondoskodás a szeretet egyik nyelve. Ennél fontosabb dolog nincs a Földön.
6. csemár (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
2023. szept. 7. 11:25

Tetszik a mottód!


Hogy "csak úgy" eltelik a nap?


Vezess naplót, ha van hozzá kedved, és visszaolvasva 1-2-3-stb. év múlva, meg fogsz lepődni, hogy mennyi minden történik (és változik) az életedben...

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
2023. szept. 7. 11:08

Amikor picik voltak a gyerekeim, sosem éreztem, hogy csak úgy eltelt a napom, rengeteget foglalkoztam velük, volt a háztartás és általában tanultam is.

Most, hogy felnőttek, néha elgondolkodom a francba, de sokat lógok itt, ahelyett, hogy valami értelmesebb dologgal tölteném a napom, persze a munkám fontos, nem lehet mondani, semmi hasznosat nem tettem, de sok időt vesztegetek el, többet, mint ami a lazításhoz kellene, ilyenkor dühös vagyok magamra.

4. Bichi (válaszként erre: 2. - Smaragdzöld 🐉)
2023. szept. 7. 10:41
Szerintem konkrétan a legtöbb ember érzi azt, hogy csak eltelt a nap...
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
2023. szept. 7. 10:07
A leghasznosabb munkát végzed. A gyermekeddel vagy otthon, akit ellátsz, etetsz, tisztán tartod és NEVELSZ. Az, hogy naponta nyílik az értelme, naponta új dolgokat fedez fel és fedezhetsz fel te is benne az a leghasznosabb dolog.
2. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 1. - A Nyuci)
2023. szept. 7. 09:26

Szia!

Nem a hozzászólásoktól fogsz jobb képet festeni magadnak, magadról. Legyél felkészülve mindenféle hozzászólásra.

Ne aggódj, bizton mondhatom, hogy nemcsak a kisgyerekes anyák érzik azt, hogy csak úgy eltelt a nap. Néha pozitív értelemben is mondjuk. Elröppent ez a nap. Néha meg végeláthatatlan hosszúságúnak tűnik. Helyzete válogatja.

Egyetlen napod sem haszontalan. Nem tudom, mennyi idős a gyereked, és mitől érzed haszontalannak magadat.

2023. szept. 7. 08:27
Nem tudom, más is érzi-e néha, hogy nem "hasznos". Milyen jó Thomasnak, a kis gőzmozdonynak, hogy ő mindig az. :) Itthon vagyok a gyerekkel anyukaként és hiába csinálok sok mindent, többnyire az az érzésem, hogy csak eltelt a nap. Gondoltam valahol egy fórumon elolvasnám, mások mitől hasznosak, és én is beírom, én milyen feladatokat tudok le, hátha akkor jobb képet festhetek magamnak, magamról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook