Ma horror filmeket nézek, kibírom és nem félek. (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
3. Ghost👻
2024. aug. 21. 14:01
Mi mindig azt nèzünk.
A nagyobbik keresztlányom is ha eljön ebèd után már szól,hogy szeretne horror maratont tartani,mert nálunk legalább szabad.
Mèg mielőtt a torkomnak ugrotok januárban lesz 20 èves.
2. c33a6b7aee
2024. aug. 21. 13:46
Ha már többet megnéztél, egy idő után nem fogsz félni. Felnőtteknek ajánlott is, gyerekeknek inkább nem, ráér később felnőniük a valósághoz. Nekem az tűnt ijesztőnek és még mindig az, amelyet kiskoromban néztem.
2024. aug. 21. 13:46
A vallomás: "Ma horror filmeket nézek, kibírom és nem félek."
További ajánlott fórumok:
- Ki szereti a Horror filmeket? Mit ajánlanál, mi a kedvenced?
- Miért tiltja az egyház a gyerekeknek Harry Potter filmeket illetve könyveket?
- Gyűjtsük össze a legjobb filmeket!
- Régen nagyon szerettem a horror filmeket, de mióta anyuka...
- Az ünnepek alatt bekuckózom és karácsonyi horror filmeket...
- Inkább nézek régi filmeket, mint újakat.