Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ma este Korda György koncert Harkányban. Indulás. 🎶 😀 fórum

Ma este Korda György koncert Harkányban. Indulás. 🎶 😀 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

29. Epresturmix (válaszként erre: 28. - Jennyvagyok)
2023. aug. 28. 11:58
Mert színvonalon aluli. Én meg nem szeretem a színvonalon aluli dolgokat.
28. jennyvagyok (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2023. aug. 27. 22:22
Miért kéne szégyellni?
27. Myra
2023. aug. 27. 21:13
Én is szeretem.
26. 6b4c154f13 (válaszként erre: 25. - Utolsó betyár)
2023. aug. 27. 16:19
Figyelj, a gázsit ígyis-úgyis megkapják. Akkor is, ha középszerű, vagy az alatti teljesítményt nyújtanak. Ez nyugdíjkiegészítés számukra. 🙂
25. Utolsó betyár (válaszként erre: 19. - 6b4c154f13)
2023. aug. 27. 14:14

Nem tudom, de számomra kicsit becsapás, ha kimegyek egy zenekar, vagy énekes koncertjére, és csak a tátikát látom, hallom, vagy szegény megpróbál énekelni, de olyannyira nincs hangja, hogy az már élvezhetetlen.

Azt hiszem, nekik is fel kellene azt mérni, mikor tudják még úgy befejezni a pályafutásukat, hogy a méltó legyen a pályafutásukhoz.

Persze, ezt mint koncertre látogató mondom. Lehet, ha én lennék az a zenész, vagy énekes, ugyanúgy végighakniznám a nyarat, és nem törődnék azzal, hogy a hangom már össze sem hasonlítható amilyen mondjuk 10 éve volt.

24. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Globus)
2023. aug. 27. 13:51
Hm igazad lehet. Ezen nem gondolkodtam eddig.
23. Epresturmix (válaszként erre: 21. - 6b4c154f13)
2023. aug. 27. 13:50
Jobban is jár. Amúgy nálunk a városban mindig ilyen olcsó “munkaerők” lépnek fel. Felét nem ismerem, másik fele meg annyit sem ér, hogy kimozduljak itthonról. Ha kitenném a hangfalat a lépcsőház elé és nyomatnék egy jó 90’ évek zenéit, nagyobb buli lenne, mint ott. 😂
22. globus (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2023. aug. 27. 13:25
Minden bizonnyal így nehezebb összehozni a pénzt, mint egy teltházas sportcsarnoki koncerten. Több kisebb összegből. De tőkének számítják a rajongói kapcsolatot, imázs fenntartást, aki élőben látta, tovább emlékezik.
21. 6b4c154f13 (válaszként erre: 20. - Epresturmix)
2023. aug. 27. 13:23
Nem baj... Majd kap 2 sertést, meg 3 marhát, 'fizeccségű' 'produccióér, amit'naccsága csinált a falu népe előtt.. 😉😉
20. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Globus)
2023. aug. 27. 13:21
Biztosan én gondolkodom rosszul, de ha előadó lennék szégyellném magam falunapokon fellépni. Valahogy még a mostaninál is büszkébb lennék annál. Aztán lehet úgy vannak vele, hogy pénz pénz.
19. 6b4c154f13 (válaszként erre: 17. - Utolsó betyár)
2023. aug. 27. 12:41
No de akkor mégis mit kéne tenniük eme öreg előadóknak? Turnék helyett menjenek inkább strandokra és áztassák magukat a vízben?? 🤔🤔🤔
18. timycat (válaszként erre: 17. - Utolsó betyár)
2023. aug. 27. 12:37
Tudod mit, igazad van 😉
17. Utolsó betyár (válaszként erre: 15. - Timycat)
2023. aug. 27. 12:37

Ha ez így lenne, akkor nem ragaszkodnának ahhoz, hogy a megbeszélt gázsiért a megbeszélt időt játszanak, hanem élveznék a koncertet, több ráadással.

De én még egy falunapon vagy városnapon sem láttam olyant, hogy kötetlen időt játsszon egy zenekar, vagy énekes. Nagyjából játszanak olyan 80 percet, amiben benne van két visszataps és már mennek is tovább.

Ezt úgy nevezik, arccal a gázsiért turné.

2023. aug. 27. 12:33
Egyébként jó dolog koncertekre járni. Nemcsak zenét fogyasztasz, hanem nagyon jó közösségi élmény.
15. timycat (válaszként erre: 13. - Utolsó betyár)
2023. aug. 27. 12:30
Nem szeretnek otthon ülni, fellépés nélkül nem találnak értelmet az életben, ez tartja őket "fiatalon" abszolút megértem ezt a hozzáállást. Egy mozgalmas élet után elég gáz csak lenni és várni a halált.
2023. aug. 27. 12:30
Szerintem ma inkább a fiatalabb korosztály ízlése a mérvadó, hisz inkább ők járnak koncertekre. Pl Azariah előkelő helyen van a magyar Spotify listán, de a Valmar is nagyot megy pl.. Ez nem reklám. 🙂🙂
13. Utolsó betyár (válaszként erre: 11. - Timycat)
2023. aug. 27. 12:23

Dehogynem!


Sajnos ezeknek az énekeseknek éltes koruk miatt már nincsen hangjuk a koncert nagy része, de lehet, hogy egészen playback.

Most nem csak Kordáékról van szó, hanem majd mindenkiről, akik az ő korosztályába tartoznak.

Akik pedig még megpróbálnak énekelni, abban nincsen köszönet.

Nagyon szerettem Deák Bill Gyulát, de már akkor sem megyek a koncertjére, ha ingyenes. Az a zenész, aki még próbál énekelni, de ezzel csak azt éri el, hogy minden fellépésén, egy kicsit rombol a szobrán.

Nem tudom, hogy nekik, miért nem lehet még akkor befejezni, mikor anélkül is lehet élvezni a hangjukat, ha az ember nem vesz magához egy jó adag tudatmódosítót.


Bár Kordáék nem lennének rászorulva, de ugyan, miért másznak fel a legeldugottabb falvakba is a színpadra, a kánikulába, hogy pár részeg néző előtt énekeljenek, ha nem pénzért.

12. timycat (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 27. 12:00

Én jó pár éve voltam utoljára Balázs-Korda koncerten, nagyon jó arc emberek, imádják a fiatalokat, tényleg hatalmas bulit csináltak.


Mostanában csak neten keresztül láttam őket, sajnos őket sem kíméli az idő 😕

11. timycat (válaszként erre: 10. - Globus)
2023. aug. 27. 11:58
Szerintem nem a pénzért mennek
10. globus (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2023. aug. 27. 10:13
Nálunk a faluban jópár éve Koós-Dékány volt. Hihetetlen, hogy ennyire kell a pénz, elutazni az ország szélére 120 falusi öreghez, egy ócska színpadra...
9. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 27. 10:09
Nálunk is lesznek. Mondjuk azért az 1 nótáért nem mennék el.
2023. aug. 27. 09:38
Tehát akkor sikerült a harkályt "kordában tartani"? 🤭🤭
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bozsu55)
2023. aug. 27. 09:00

Klárika is volt.

Helyes kedves emberek. Jól szórakoztunk. 🙂

6. LBO (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
2023. aug. 27. 08:17

Mi Demjén koncerten voltunk pár éve. Hozzáteszem fizetős buli volt, szóval nem egy ilyen falunapos hakni. Az valami borzalom volt. 22 éve mikor először hallottam élőben és tényleg élőben énekelt, az egy fergeteges buli volt. De amit pár évvel ezelőtt művelt, az kritikán aluli volt. Borzalmas csalódás. A színpadról úgy kellett levezetni minden harmadik dal után vitték pihenni. Nyilván, 20 év nagy idő, megöregedett. De akkor nem kell erőltetni ami nem megy. Nem hiszem hogy neki ez jó. Vagy mégis?

Így van ez Kordáékkal is... Idén Szentivánéjkor léptek fel a mi városunkban. Jó volt, de inkább nem kellene nekik sem már fellépéseket vállalni.

Szívesen hallgatom mindkét énekes dalait, de látni őket már nem szívesen teszem.

2023. aug. 26. 18:41
Nekem hatalmas csalódás volt Dombóváron. Először is a Csonka pici ajvékolt félórán keresztül.Azt mondtam még egy számot elénekel belehal. Istentelen car volt a hangosítás. Azt hittük ha jönnek a Kordáék akkor jobb lesz, de olyan elviselhetetlen volt hogy a második számnál otthagytuk az egészet a francba, és nem csak mi. Szóval ne várj sokat és nem fogsz nagyot csalódni.
2023. aug. 26. 18:35
Harkányi Endre koncertre inkább elmennék, kár, hogy olyan település nincsen, hogy Korda.
2023. aug. 26. 18:33
Jaj, Klárika nem lesz ott?
2023. aug. 26. 18:31
Jó szórakozást!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook