Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma egy picit másképp fogok tárgyalni. Minibb ruhában bugyi... fórum

Ma egy picit másképp fogok tárgyalni. Minibb ruhában bugyi... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
febr. 4. 21:40
Vicceskék maradhatnak, full komolyak balra el! Tente baba tente! :D
febr. 4. 21:38
Így is lehet. Viccesen. Vagy full komolyan. Egy vereségből visszavonulva. Meghasonulva. Meg más jelzős szerkezetekkel körbelőve.
febr. 4. 21:37
Ez jó. Ez tetszett. :D Látom, tudtok ti ha akartok. :)
febr. 4. 21:30
Lehet csak az marad, ami alliterál...
febr. 4. 21:18
De olvassd is el, hátha megvilágosulsz. :D A 10 kicsi néger megvolt?
48. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 46. - A6e86abb96)
febr. 4. 21:18
Az biztos, hogy nincs olyan határtalan képzelőerőm, mint neked.
febr. 4. 21:17
Stephen King: A köd. Az egy jó könyv. Ma ezt ajánlom neked. ;)
febr. 4. 21:17
Semmire. Olyan ködben vagy hogy azt elképzelni nem tudod.
febr. 4. 21:16
Törölnek egyfolytában... már nem győzik :D
febr. 4. 21:16
A vallomásokat se én írom ki. Mind. Ma egyet se írtam. De itt minden tőlem van. Én vagyok az Istenetek, imádjatok! :D
43. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 43. - Crazy.Chicken)
febr. 4. 21:15
Több mindenre rájöttem már, mint képzeled.
42. 8a5caeb182 (válaszként erre: 40. - A6e86abb96)
febr. 4. 21:12
Pedig képzeld, a fehér zubbonyosok a haverjaid :D
febr. 4. 21:12
Ettől a két tipustól elolvadok. Ha mindkettőt tudja az még jobb. :)
40. a6e86abb96 (válaszként erre: 39. - 8a5caeb182)
febr. 4. 21:11
Én a traktorosokat szeretem. Meg a mulatós zenészeket. :D
39. 8a5caeb182 (válaszként erre: 36. - A6e86abb96)
febr. 4. 21:09
Tudjuk, te a youtube-ra gerjedsz :D
38. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 31. - A6e86abb96)
febr. 4. 21:09

Amikor még Csengettyű voltál, írtam neked.

Igaz, nem pont így írtad a nicked, zárójel is volt benne, de a lényegen nem változtat.

Akkor olyan ámokfutást csináltál, aminek idáig nem igazán volt párja.

Emlékeztetőül küldöm. Nem mondhatod, hogy sárba akartalak volna húzni az alábbi hozzászólásommal. Íme:


Mire gondolsz most?


334204. Smaragdzöld 🐉

jan. 11. 09:52

Csengettyű!

Nem tudom eldönteni, hogy most hiányzik-e a "szer" és azért pörögsz vagy pótoltad, és amiatt vagy felpörögve.


A legnagyobb jóindulattal mondom: állj le, mert nem lesz jó vége. Beteg vagy. Már Pehelyként és nem tudom, hány nickeden is látszott, hogy nem vagy jól. Bár tudom, van, aki nem vette észre, és jópofának tartott. Viszont - láthatóan - többen vagyunk, akik észrevették, hogy nagy baj van veled.

Annyi, de annyi árulkodó jel mutat erre! Hagyd abba az ámokfutást, gyógyulj! Kérj segítséget, amíg nem késő!


Ne írj nekem gyalázkodó hsz-t, nem ártó szándék van bennem.

Pihenj!

febr. 4. 21:09
Már kijött egy pukli is a homlokomon :D
febr. 4. 21:06
Az övé nem kell. Amúgy se gerjedek leszázalékolt rendőrökre. Hacsak nincs jó nagy gumibotjuk. :D
febr. 4. 21:04
Vesd le a pulcsidat :D
febr. 4. 21:02
Ő a fény az alagút végén, csak az a baj, hogy dudál.
febr. 4. 21:00
Kinek írtam üzit, amiről nem tudok? Tegye már fel a kezét.
febr. 4. 20:57
Alpári...
febr. 4. 20:51
A magyarok 60-70 %-a mentálisan beteg. A legtöbbjük annak köszönheti hogy ilyen emberek vannak a környezetükben mint te is. Vagy a délutáni barátnőd. Akik nem felemelni akarják őket, hanem inkább lehúzni maguk mellé a sárba.
febr. 4. 20:46
Én ilyet se mondtam. Hogy itt mindenki hülye. Vagy helikopter. Ha te annak érzed magad, az a te problémád.
29. a6e86abb96 (válaszként erre: 28. - Utolsó betyár)
febr. 4. 20:45
Általad most megvilágosodtam. Köszi Istenem! :D
febr. 4. 20:32

Egészen a mai napig azt gondoltam egy troll vagy, aki azért hívja fel magára a figyelmet, mert már unja a ,,Mit reggeliztél?" ,,Mostál-e fogat?" és a ,,Szellőztettél-e a mai napon?" féle fórumokat.

De mikor délután New(l) elmondta mit gondol rólad és ahogy ragáltál, abból az jött le, hogy komoly mentális betegséggel küzdesz, aki ezt nem tudja felmérni. Tipikusan úgy reagáltál, mint azok az emberek, akiknek pszichiátriai intézetben lenne néhány hétre a helyük, hogy kezeljék őket.

Tudom törölni fogja ezt a hozzászólásomat is a Hoxa, mint megannyit, de akkor úgy éreztem ezt el kell mondani számodra.

Tisztában vagyok vele, hogy ebből sem fogsz érteni, mert szerinted itt továbbra is mindenki hülye, csak te vagy repülő.

27. Egy lány 789900 (válaszként erre: 27. - Crazy.Chicken)
febr. 4. 20:23
Mert aztán neked lehet sértegetni? Miért, te ki vagy? Te sem voltál a sorba amikor az eszet osztották.
febr. 4. 20:12
✔️
25. a6e86abb96 (válaszként erre: 23. - 4e5e2ec92b)
febr. 4. 19:53
Nem olvastam. Evangéliumot nem olvasok. :)
febr. 4. 19:52
Egyszer anyámmal összevesztünk. Jó csúnya dolgokat vágtunk egymás fejéhez. Apám bejött a szobámba, leült az ágyamra, aztán azt mondta, hogy egyszer ezek a szavak majd fájni fognak. Utólag. Ez volt az utolsó beszélgetésünk. Aztán kórházba került. Annyira megmaradt bennem. Azóta ha ilyenre kerülne sor, mindig ő jut az eszembe. Amit mondott.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook