Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma délután elájultam - egyedül, otthon fórum

Ma délután elájultam - egyedül, otthon (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 15. 21:54

Egy jó mentálhigiénés szakember segíthetne rajtad, a pánikbetegség ebbe a körbe tartozik.

Sok sikert kívánok gyógyulj meg:) !

2011. márc. 15. 21:50
Sziasztok! Ma délután elájultam. Hétvégén hasított belém a tudat, hogy beteg vagyok. Ennek a betegségnek a neve pánikbetegség. Őszinte leszek: idáig én ezt soha se soroltam a komolyabb betegségek közé, mindig egy mondvacsinált betegségnek tartottam, amikor valaki 'bepánikol', azzal mindig úgy voltam, hogy biztos a szülei túlságosan féltették. Én pedig soha se akartam lenni egy anyámasszony katonája... Szégyellem magam emiatt. Nem tudtam, hogy ez egy olyan betegség, ami nem is tudatosul az emberben még azután sem, hogy önkívületi állapotban van. Az első hónapban azt hittem, hogy terhes vagyok és azért vannak a rosszullétek. Aztán azt hittem, hogy tüdő rákom van, és azért feszít a mellkasom. Utána azt hittem, hogy a szívem gyenge és azért tör rám néha a magas vérnyomás a semmiből. Soha se gondoltam volna, hogy ez ennyire súlyos. Igazából szerintem már régebben is lehettek rohamaim, csak akkor se tudtam, hogy mi a bajom, és mivel egy idő után mindig elmúlt, így nem is foglalkoztam velük. De az elmúlt két hónapban elég durva tüneteket produkáltam, és a mai volt talán a csúcs. A legdurvább az egészben, az a megmagyarázhatatlan halálfélelem, ami rám tör közben... egyhuzamban csak sírni tudnék, mert nagyon félek, hogy mikor jön rám egy újabb roham a semmiből. :( Akinek van valamilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban, vagy véleménye, azt nagyon kérem, hogy ossza meg velem! Ez egy pszichés betegség, amit már nem tudok befolyásolni, úgy érzem, hogy nem tudok úrrá lenni a gondolataimnak. Kezdek megőrülni. Segítség!!! :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook