Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lyme kór gyanú esetén milyen orvoshoz menjek? fórum

Lyme kór gyanú esetén milyen orvoshoz menjek? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 29. 18:10

2010 juniusában megcsipett a kullancs tipikus tünetek jöttek+lyme folt.Nagyon rosszul voltam,20napig doxiciclynt kaptam.MAjd 2011 szeptemberében elkezdtem fogyózni,és nagyon fura tüneteim lettek.Izomgyengeség végtag fájdalom izületi gyulladás tipikus jobb oldali fejfájás amelyet csak a csípés után éreztem.Iszonyú levertség 2 hét után spontán jobban lettem.Persze voltam orvosnál labor egyebek rendben.Felmerült a lyme kór de a környék infektológiáján 4hónap múlva tudtak csak fogadni,és 2 hó mire eredmény lesz,de az sem megbízható.

A tünetek ismét kijöttek 2 hete.

Szeretnék eljutni egy normális orvoshoz,aki kikezel,és az eredményre sem kellene meg az időpontra sem hónapokat várni.

A tüneteim alapján biztos,hogy az vagyok,sajnos.

5. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2012. febr. 29. 18:06

Szia :)


ehhez azért nem árt egy kullancs is, mert anélkül hiába minden, a Lyme kór nem jön magától.

Ha pedig ez már a nyáron történt, miért nem akkor mentél orvoshoz?

A körzeti orvosod jól tudja, hogy mi a tennivaló.

Ő ad majd beutalót és mehetsz a szakemberhez.

4. Niko28 (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2012. febr. 29. 18:06
Bőrgyógyász(engem ő kezel lyme-mal) ad beutalót vérvételre, ami a csípés után 6. héttől mutatja ki a lyme-ot.
3. Dolores007 (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2012. febr. 29. 18:05
Miből gondolod, hogy az vagy?
2012. febr. 29. 18:03
háziorvos majd ő útba igazít
2012. febr. 29. 18:02

Sziasztok!

Nagyon valószínűség szerint Lyme kóros vagyok,szeretném kezeltetni -szűrést végeztetni,de nem tudom merre induljak.Ha tudtok valakit ajánlani kérlek írjatok!

Köszönöm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook