Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lovaglás fórum

Lovaglás (beszélgetős fórum)


1 2
2007. jún. 7. 14:05

Szia!

Én azt olvastam valahol, hogy anatómiailag egy gyermek 7 éves korára érett arra, hogy elkezdje tanulni a lovaglást! Szerintem sokáig ne húzd, hogy nem engeded a gyereket sehová! Tapasztalatból mondom, jobb ha lazítasz ezen, attól még ugyanúgy fog ragaszkodni hozzád! Bár irígylésre méltó lesz, ahogy majd pl. a nagyinál is jól érzi magát nélüled...stb. De azért anya csak egy van! Ha érted mire gondolok! Üdv: Andrea1977

3. c6b27363e5 (válaszként erre: 2. - Ramcsi)
2007. ápr. 1. 23:54

köszönöm

jó dolog a lovaglás de veszéjes s féltem öt

igen valoszinü várok még

köszönöm a tanácsot

2007. ápr. 1. 23:51
Az én kisfiam 8 éves, még ő sem volt táborba, de egyre többet kérdezi hogy mehet-e. Én sem szívesen engedem el, de valamikor ezt is el kell kezdeni, annál jobb minnél hamarabb tanulnak önállóságot.Azért a te esetedbe várnék még egy-két évet, persze attól is függ,hogy kivel/kikkel menne.Persze ez csak az én véleményem, ebbe nehéz dönteni.
2007. ápr. 1. 22:59
elküldeném a 6-éves lesz a fiam lovas táborba egy hetes lene a tábor de nem volt egy napot se távol tölem .engedném is meg nem is .te mit tennél ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook