Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikbaba után spontán terhesség fórum

Lombikbaba után spontán terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lombikbaba után spontán terhesség

2013. okt. 31. 14:34

Nekem 4 beültetésem volt, sajnos egyikből sem lett baba.

Majd 8 év várakozás után spontán sikerült teherbeesnem, de "picur" csak 8 hetet töltött velem, velünk.

Van értelme reménykedni abban 40 évesen, alacsony AMH-val, hogy ez a csoda megismétlődik?

13. Nita.
2011. júl. 4. 21:11
Unokatesómék voltak 4 beültetésen a 4.megmaradt, de sajna 6 hét után elment!Letettek róla, pihentették az egészet és októberre várják a kis bébit, aki spontán fogant! :)
2010. dec. 28. 00:53

sziasztok!az lenne a kérdésem hogy egy barátnőm miatt aggódok 17 hetes terhes és párjáról most derült ki aki az apa hogy pánikbeteg és 3 féle gyógyszert szed régóta és most tudtam meg hogy a kismama orvosi vizsgálata és az volt a diagnózis hogy vesz.terhes a magzat(gyanitott)chromosoma 03510

ez össze füghet azzal hogy az apa gyógyszert szed?Köszönöm

11. Ageeca
2010. nov. 28. 15:28
a tesómék 11 éve próbálkoznak, megjárták debrecenbe, ott már "törzsvendégek", sajnos... Talán nekik is sikerül... (összeférhetetlenség)
2010. nov. 27. 08:33
Köszönöm a kedves hozzászólásokat! Én is gratulálok azoknak akiknek már sikerült a baba, és sok sikert azoknak akiknek még nem!
2010. nov. 26. 19:35
De szupi! Gratulálok!!!
8. Pici04 (válaszként erre: 1. - Banita76)
2010. nov. 26. 16:35

Szia!

Gratulalok Nektek a Gyerekekhez!

Aki meg varakozik meg,annak meg kitartast,eröt es türelmet kivanok.

Nekünk ugyan a Kisfiunk "csak" inszeminacioval fogant,de a Kislanyunk jo 1 evre ra spontan.Most mar közel 7 honapos nagylany.:)

2010. nov. 26. 14:37
Szia!mi 8 évig vártunk,2szer volt beültetés egyszer se sikerült,spontán baba is elment,majd spontán ikrek egészségesen...Gratulálok a gyönyörű lánykáidhoz:)Nagyon szépek.
2010. nov. 26. 13:18
Gratulálok a gyerekekhez!Sok ismerősömnél volt ez hogy évekig próbálkoztak aztán lombik,hormonkezelés baba lett majd spontán teherbe estek később...nyilván a kezelés sokat számít.
2010. nov. 26. 11:51
en ket sikertelen lombik es egy partnercsere utan termeszetes uton estem teherbe 29 hettel ezelott. Februarra varjuk a babat... :)
2010. nov. 26. 11:24
Nekem négy SIKERTELEN lombikom volt. AZóta háromszor szültem, természetes úton, a három adoptáció után! :)
2010. nov. 26. 10:43

Báár már mi is ott tartanánk.. nálunk az andrológiai eredmény tökéletes, csak velem van gáz... nem jön a baba.. majd talán lombikon....


Nem szoktam elolvasni az ilyen cikkeket, de a tiéd jó volt... örülök,hogy látom, hogy van nekünk is, a hozzám hasonlóknak is remény..

2010. nov. 26. 10:14
Gratulálok a gyönyörűszép lánykáidhoz.
2010. nov. 26. 10:08
2000 őszén terveztük el a férjemmel, hogy babát szeretnénk, de a kis élet évekig nem akart megfoganni. Így az első gyermekünk három és fél év próbálkozás után sikerült orvosi segítséggel. A második beültetés volt sikeres. Míg a második baba valami csoda folytán természetes úton fogant.

Ugrás a teljes írásra: Lombikbaba után spontán terhesség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook