Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikról beszélni a környezetünkben fórum

Lombikról beszélni a környezetünkben (beszélgetős fórum)


7. Rucbr (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 23. 10:22

Mi nem vertük nagy dobra, de nem is titkoltuk.

Ha megkérdeztek; elmondtuk, hogy lombik, ennyi. Nem részleteztük, még a szűk családnak sem, igaz, nem is faggattak, elfogadták, hogy csak ennyit szeretnénk megosztani.

6. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 15:37
Szerintem pont olyan részletesen kellene, mint fogorvosról, vagy béltükrözésről. X napon nem jövök dolgozni, mert megyek orvoshoz. Ha megkérdezik milyen volt, lehet vàlaszolni. Részletekre nem kell kitérni.
5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 21. 07:59

Annyira, amennyire a környezetet érdekli.

Sosem titkoltam, még a donorosat sem, főnökeim, kollégáim is tudták nagy vonalakban. Aki többet akart tudni, azzal részletesebben beszélgettünk róla.

Túl nagy teher lett volna még a titkolózás is a problémán meg a rengeteg vizsgálaton/beavatkozáson túl.

4. hókatica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 20:20

Az én Lányom Closty-s baba, sosem titkoltam, ha úgy adódott volna a lombikot sem, az meg, hogy mennyire részletesen, nyilván a hallgatóságtól is függ.

Sok sikert Nektek! :)

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 18:39

Szerintem bármilyen részletességgel lehet beszélni, ha másik felet érdekli. Ismerek olyat, akinek csak ez a téma, és hát olyan részletességgel, ami egy kivülállót általában nem érdekel.

Én mondjuk biztos nem részletezném, ez rám és a családomra tartozik...

2022. máj. 20. 14:51

Szerintem ez teljesen egyéni. Tégy úgy ahogy te jónak érzed.

Nekünk végül lombik nem volt, inszem igen és 9,5 fél évet vártunk a meglepi kisfiunkra. Én mindig bárkinek őszintén beszéltem a meddőségi problémànkról. De sokan nem ilyenek és még a szűk család sem tudja.

2022. máj. 20. 13:13
Aki lombikozik, milyen részletességgel számol be az átélt dolgokról (vizsgálatok stb) a környezetének?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook