Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Liptai Claudia Frizbibeli szerepléséréről mit gondolsz? fórum

Liptai Claudia Frizbibeli szerepléséréről mit gondolsz? (beszélgetős fórum)

1 2
33. fbab8271ce (válaszként erre: 31. - Fisica)
2010. szept. 28. 10:57

az xy alatt az átlagemberekre gondoltam...


Szerintem kellő intelligenciával el lehet választani a hülyeséget az igazaktól.


A gyász magánügy. igaz.

Gusztustalan pl, ahogy temetésen kameráznak és leadják a tvben más fájdalmát...

2010. szept. 28. 09:51

"Nem érdekel, mit mondanak rólam, amíg helyesen írják le a nevemet."


Uri Geller

31. Fisica (válaszként erre: 22. - Fbab8271ce)
2010. szept. 27. 18:10

ha rólad is hülyeségek és valótlan dolgok jelennének meg egy újságban nem tudom mit szólnál és talán elgondolkoznál azon, hogy talán elmondod, hogyan is történt valójában.

Claudia is azért ment ebbe a műsorba érzésem szerint, hogy az emberek ne csak a hülyeséget hallják...



Nem lennék a bőrében, de le a kalappal ahogy próbál a munkájára koncentrálni.

Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy ki hogyan gyászol, azt belül kell érezni és nem másoknak mutatni.

2010. szept. 27. 15:20

Nem láttam a frizbit, de élek a gyanúval, hogy ott sem a valóság ment, forgatókönyv van arról mit mondhat, mit mondjon, hogy mondja.

A megcsinált sztároknak ez a sorsuk, bábok egy nagyobb hatalom kezében.

Picit még sajnálom is Klaudiát...Lehet, hogy már ő sem tudja mi a valóság...Nem érdekli az embereket a valóság, csak a médiamaszlag...Akit egyszer beránt ez a gépezett, nehezen lép ki. Lehet, hogy már ő sem tudja mi a valóság...



Senkinek semmi köze a másik ember magánéletéhez, de azt tudja aki ebben él, hogy bele fognak mászni az életébe, és olyanokat is leirnak ami még köszönő viszonyban sincs a valódi életével.

29. felica
2010. szept. 27. 15:02
Ja, megmaradva a fórum témánál, mint Klaudia Frizbibeli szereplése: Ha már egyszer ővele és a minden nap felbukkanó új (ál)hírekkel vannak tele a lapok, igenis had adja már meg a lehetőséget, hogy az ő saját szemszögéből is halljuk. Egyébként meg kinek mi köze hozzá, hogy kivel enyelgett az autóban?
28. felica
2010. szept. 27. 14:57
Az már nem Liptai szégyene, hogy egy közéleti napilapnak is ő a fő témája. Valószínű, az emberek nem a tehetségekre és a sikerekre kíváncsiak, hanem a botrányhősökre és a tragédiákra. Legalábbis a média így gondolja. Ha egy cikk úgy kezdődik, hogy: "Megcsalta", "átverte", "kikészült", stb. gyorsabban ráklikkelnek, mintha úgy kezdődne, hogy: "sikeres", "boldog". Aztán ha jól megnézzük a cikkeket, magunktól is rájöhetünk, hogy a valóságtartalmát tekintve mennyire értékes a cikk. Többnyire bizonyíthatatlan találgatások az író által. Ha itt bármelyikünk reflektorfénybe kerülne és kiszivárogna egy-két magánéleti szösszenet, biztosan regénybe illő sztorikat kreálnának rólunk a fantáziadús újságírók és hiába próbálnánk megmutatni milyenek is vagyunk valójában, mert az újság már megírta, hogy milyenek vagyunk. Na ennyit Klaudia magánéletéről.
2010. szept. 27. 13:19
csatornájára-jav.
2010. szept. 27. 13:00

Az a legmocskosabb az egészben, hogy amig jó, vagy jó volt futatták a csatornája gondolok...Mikor lesz kinos? Már az, de most most mit is csinálajanak?

Soha nem volt jó szinésznő, de mint média valaki eladható (volt)...most egyék meg amit főztek.

25. 9242a6388c (válaszként erre: 24. - 71543edb1c)
2010. szept. 27. 12:55
hm....
2010. szept. 27. 11:49
23. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 22. - Fbab8271ce)
2010. szept. 27. 10:10
Én szeretem látni a híradóban,hogy melyik állatkertben milyen bébi születik..:))) Végre nem csak azt kell nézni,hogy felrobbant,leszakadt,megölték,átverték,csaltak,loptak,hazudtak,megverték,megalázták,kitoloncolták,stb.
22. fbab8271ce (válaszként erre: 18. - A0c1361e44)
2010. szept. 27. 09:56

Ezek a műsorok pont arra jók, hogy xy ne a saját gondjával nyüglődjön, hanem ezen csámcsogjon:S Mint ahogy tv híradókban az a legfőbb hír: a világ melyik állatkertjében milyen bébi születik...:??? Jó, fontos lehet, de nem az esti híradóba kellene, hanem a tényleges hírekkel kellene foglalkozni...


Szerintem senkit nem kényszerítenek, hogy ilyen műsorban szerepeljen...

21. erikpipi (válaszként erre: 18. - A0c1361e44)
2010. szept. 27. 09:25
Hát szomorú a hír, de szerinted az ilyen fórumok mire valók? Épp erre. Ha meg nem tetszik, odébbállok, és nem fórumozok, nem írok.
20. pethoevi (válaszként erre: 18. - A0c1361e44)
2010. szept. 27. 09:23
hát szerintem én semmi rosszat nem mondtam...és itt senki sem...
19. pethoevi (válaszként erre: 17. - 6048dc6b87)
2010. szept. 27. 09:22
szerintem még nincs fent,én is kerestem!
2010. szept. 27. 09:14

Igen, mindenkit érnek sorozatos tragédiák, de minket nem kezdenek ki, mert nem vagyunk média szereplők. Az is igaz, hogy ezzel a munkavál vállalták ezt is, de mindennek van egy határa.

Én már azt sem értem, hogy itt miért kell ezen csámcsogni??????

Mire jó ez, hogy itt véleményt nyilvánítunk Klaudiáról? Ettől jobb lesz valakinek? Van elég baja. Bukik a nős pasikra? És akkor mi van? Van itt számtalan fórum, ahol a szeretők sajnálák magukat és egymást. Az nem csúnya?

Itt mindenkinek az a legnagyobb gondja, hogy Klaudia mit tesz, hogy éli meg, igazat mond e? Örülök neki, hogy ilyen gondtalanok vagytok:))

17. 6048dc6b87 (válaszként erre: 11. - Pethoevi)
2010. szept. 27. 09:14
Meg tudnátok mondani, hol tudom megnézni? keresem keresem, de nem találom:-(
16. Ildi^^ (válaszként erre: 13. - Pethoevi)
2010. szept. 27. 09:00
ez így van sajnos:(
2010. szept. 27. 08:58

Kit nem érnek csapások? Mindannyiunkat.Közszereplő, tudta mire vállalkozik. Ha nem bírja ,keressen hétköznapi állást. Sokan megtették előtte.

Egy interjúban azt nyilatkozta, kifejezetten bukik a nős pasikra...

2010. szept. 27. 08:57

"Csak egyetlen dolog rosszabb annál, ha beszélnek rólad: ha nem beszélnek."


Oscar Wilde

13. pethoevi (válaszként erre: 12. - Ildi^^)
2010. szept. 27. 08:56
az biztos,h olyan dolgot nem tett az életben.h ezt érdemelje...de sajnos sokan vagyunk,akik veszítettünk el szülőt és utána vagy előtte más trauma is ért...
12. Ildi^^
2010. szept. 27. 08:55

én mindig bírtam. kicsit fura válaszokat adott, mert nem mondta konkrétan semmire hogy igen, vagy nem. de legalább látszott hogy őszintén mondja a dolgokat és nincs oda magától.

nagyon sajnálatos ez a sorozatos tragédia az életében.

11. pethoevi (válaszként erre: 6. - Szilvita)
2010. szept. 27. 08:54

én is most fogom megnézni a neten...de ha ezt mondta,nem tudom,h igaz-e,mert a megasztr5-ben,tegnap a naplóban is feketében volt talpig,amikor a lakást mentek megnézni a Tillával.Mert az anyja temetésén senki nem volt feketében,ahogy azt az anyukája kérte,de szerintem azért veszi fel...

na,nemsokára megnézem.:-)

2010. szept. 27. 08:53

Azt,hogy hagyják már békén ezt a szerencsétlent...Úgy éli az életét mindenki,ahogy akarja..Mondjuk azért így felvezetni,hogy "Az ember,akitől elvették a magánéletét..."...Hagyta elvenni,de mindegy..

Én mondjuk a Frizbit se igazán bírom,főleg azóta nem,hogy ennek a szerencsétlen Daróczinak az apját behívták "exkluzív interjúra" :S a fia temetésének a napján...Jó,ő fogadta el a meghívást,de hogy lehetnek már ennyire ...,hogy egy apát a saját fiának a temetése napján se hagynak békén..Ja,és akkor még "kedvesen" végighallgattatják vele a műsor végén,ahogy Komár LAci üvölti, hogy"Az életem,Te vagy,fiam..."...Nekem ez gusztustalan volt,bár nem ez volt az egyetlen ilyen megmozdulásuk..

2010. szept. 27. 08:53
Nem láttam, csak az előzetest. Ezzel kapcsolatban viszont lenne egy véleményem: Azt mondta, elvették a magánéletét. Ez hülyeség, ő adta el! Persze, azóta már megbánta - gondolom.
2010. szept. 27. 08:53

hú, én olyan jót aludtam rajt...

komolyra fordítva: abszolút nem vagyok képben...és nem is szeretem ezt a műsort, de ezt a részt megnéztem volna, de ...elaludtam

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - 71543edb1c)
2010. szept. 27. 08:52
Én nagyon bírom. Tök mindegy ki mit mond, vagy gondol róla.
2010. szept. 27. 08:50

Az vicces volt, hogy meg kellett említeni, hogy csak véletlen van fekete nyakig pulcsiban, és nem a gyász miatt. Mintha mindig ilyeneket hordana. Persze, nem mehet kivágott, cicikirakós felsőben egy ilyen balhé után:p

Én azért sajnálom, elég pocsék lehetett az utóbbi időben az élete.

2010. szept. 27. 08:50
nem láttam
2010. szept. 27. 08:47
Nem láttam sajna.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook