Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Reneé Zellweger szereplésével keresek egy filmet, melyik lehet ez? fórum

Reneé Zellweger szereplésével keresek egy filmet, melyik lehet ez? (tudásbázis kérdés)


7. beneliv (válaszként erre: 6. - Babszibobó)
2013. aug. 28. 08:14
Éppen azért kerestem rá, mert végig néztem úgy, hogy nem tudtam rájönni, hogy a gyerek a boszorkány-képességű e? Miután elolvastam a filmelőzetesét a port.hu-n, akkor megvilágosodtt, hogy bizony a kislány a gonosz...Egyébként ilyen jellegű filmeket miért kell készíteni?
6. babszibobó (válaszként erre: 5. - Beneliv)
2013. aug. 27. 20:46

:-D

Azért mégis csak megkerested:-D

5. beneliv (válaszként erre: 4. - Babszibobó)
2013. aug. 27. 20:01
A "Védtelen gyermek", thriller, de csak később jöttem rá...Nem is nekem való, mert én a valószerűtlen filmeket/könyveket nem szeretem és nem is értem (mint ki is derült).
4. babszibobó (válaszként erre: 3. - Beneliv)
2013. aug. 27. 18:49
Szívesen...és mégis melyik film fogott meg ennyire?
3. beneliv (válaszként erre: 2. - Babszibobó)
2013. aug. 27. 18:16
Köszi, segítségeddel megtaláltam!
2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Beneliv)
2013. aug. 27. 18:04

Hát ha nem ír senki, akkor esetleg a port.hu-n vissza tudod keresni, vagy ugyanezzel a módszerrel megnézed milyen filkben szerepel és szelektálsz melyik lehetett:-D


sajnos én nem láttam.

2013. aug. 27. 18:02
Szombat vagy vasárnap késő esti órákban láttam vele egy filmet. Kíváncsi vagyok melyik csatornán és mi volt a címe? Ebben segítsetek nekem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook