Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Limit csomagra 1éves hűség.nyil van. Előfizusat vehetek attól ugyanannál a szolgáltatónál? fórum

Limit csomagra 1éves hűség.nyil van. Előfizusat vehetek attól ugyanannál a szolgáltatónál? (tudásbázis kérdés)

11. HLivia
2008. dec. 19. 14:11
A szám megtartásával lehetsz számlás. Felfelé lehet váltani mert a hűséget tovább viszed. Maga az áttérés díjmentes de készüléket csak utólag a hűség lejárta után vásárolhatsz.
10. access
2008. okt. 15. 08:43
a számot is át lehet vinni az új szerződéshez, lehet maradni a régi számnál. Szerződél lejártát érdemes megvárnod, ne legyen az, hogy felbontod, mert azt nem igen díjazzák.
9. katácskák (válaszként erre: 4. - A9ffc273fe)
2008. okt. 15. 03:00
köszi az infót.
2008. okt. 1. 17:38
a limit az oylan h 2580 rendelkezésedre áll minden honapban amit teljes egészében lebeszélhetsz. ezt minden hónapban csekken kell fizetni....de ha ez elfogy és akarsz tudsz rátölteni feltöltökártyával még pénzt.
2008. okt. 1. 12:48
A limit csomag az a kártyás?
2008. szept. 6. 17:37
Nem kell érte fizetni, bemész, viheted az szerzidet abból nem lehet baj és megszüntetik.
2008. szept. 6. 17:33
oktoberben lejár az az elözö szerzödésem...ugyh asszem addig várok...és akkor azt megzsüntetem...azt h lehet? bemegyek akármelyik pannon boltba és megmondom h meg akarom szüntetni... és kell érte fizetni?
2008. szept. 5. 22:45
persze, h vehetsz, de akkor két hűségnyilatkozatod lesz. a régi előfizetésről szeretnéd átvinni a számot az újba? azt nem fogják engedni, legfeljebb a régi kártyádat teszed be az új telóba és az új karid meg pluszban lesz
2008. szept. 2. 17:47
senki nem vett még előfizus telot? nem hiszem..... ;)
2008. szept. 2. 12:59

Tavaly oktoberben vettem limit csomaggal egy készüléket a pa...n-nál. Most szeretnék venni egy telefont előfizetéssel,mert az jobb lenne nekem. A hűségnyilatkozatot felbontani nem leht, de előfizusat vehetek vajon?

Telefonszámot át lehet vinni? Az mennyibe kerül h átirják?

2008. szept. 2. 12:57
Limit csomagra 1éves hűség.nyil van. Előfizusat vehetek attól ugyanannál a szolgáltatónál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook