Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lili születése fórum

Lili születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lili születése

1 2
28. Alexa77 (válaszként erre: 18. - Ében11)
2009. jún. 19. 16:06
Nincs mit perelni??????? Amíg ilyen hozzáállású emberek vannak, addig sajnos semmi nemfog változni az egészségügyben! Kíváncsi vagyok, akkor mit mondanál, ha veled történik mindez!
2009. jún. 19. 15:16

Le vagyok dobbenve. Komolyan.

A lenyeg, h ti mar jol vagytok. Azoknak az allatoknak meg az engedelyet elvennem.

2009. jún. 19. 14:22

Megdöbbentő, amit írtál...szörnyű! Nem tudom, mit tettem volna a helyedben, de biztosan nem viselkedtem volna ilyen higgadtan. Nekem már az is rosszul esett, hogy az első szülésnél nem akara a főnővér beengedni a férjemet, pedig egyeztettünk az orvossal.

Biztos vagyok benne, hogy kárptólni fogod a manócskádat a sok rosszért, amit el kellett szenvednie és nagyon remélem, hogy hamarosan te is túl tudod tenni rajta magad.

Jó egészséget és kitartást kívánok a kislányodhoz!

2009. jún. 19. 14:16
Szegénykéim, remélem már jól vagytok! Jó egészséget kívánok nektek! Hihetetlen, hogy ilyesmi megtörténhet és még fizet is érte az ember!
2009. jún. 19. 14:15

szia


Gratulálok a picihez,

ez szörnyű h mik vannak, else hiszem h ilyen emberek vannak, nincs szívük se érzelmük, örülök h jól vagytok és nem történ nagyobba baj a hibájukból. én az áldom a z eget h egy nagyon jó kórházat nagyon jó dolgozókkal fogtam ki,

2009. jún. 19. 14:10
Jézusom,szegénykék. Ez MAGYARORSZÁG. Mit éltetek át istenem,én dokim,meg szülésznöm sem volt komplett de ezek.... Majd lassan elhalványul ez az emlék de elmulni nem fog(tapasztalat) .Minden jot és sok boldogságot kislányodhoz.
2009. jún. 19. 14:01

Elképesztő, hogy ilyen egyáltalán megtörténhet manapság! Semmi emberség nem szorult beléjük, én nem tudom, hogyan viseltem volna, ha velem ez történik, de biztos, hogy idegösszeroppanás-közeli állapotban lettem volna!

Minden elismerésem, hogy így végigcsináltad az egészet.

Természetesen én is végigkönnyeztem a cikkedet. Bár már egy éve szültem, és nekem szerencsére minden egy pozitív emlékként idéződik vissza, mégis most újra hálát adok Istennek, hogy Anya lehetek.

Szerintem is válts kórházat és orvost!


Minden jót, és jó egészséget, valamint sok-sok babakacajjal teli, boldog percet kívánok Nektek.

21. fildus
2009. jún. 19. 13:33

Végigbőgtem, átéreztem, amit leírtál!

Az én kislányom is az 5. nap rohammentővel került át szintén a Bókayba. Infuzión volt Ő is három napig, mert nem evett, kiderült, ahol született fertőzést kapott...

2009. jún. 19. 13:28

Szia!

Hát ez eszméletlen......, hogy lehetnek emberek, orvosok ennyire felelőtlenek és nemtörődömök???Esküt tesznek...vagy az már nem is jelent semmit???

Nagyon sajnálom ami történt Veletek, De gratulálok Lilihez, a sok megpróbáltatás ellenére gyönyörűek vagytok a képen.

Elsőre azt gondoltam perelned kellene, de ha húzódik halasztódik ez az ügy nem fogsz tudni felejteni, és a Baba is megérzi. Inkább add azt az időt Lilinek, meg lesz a gyümölcse! Még egyszer gratulálok!

19. Sena
2009. jún. 19. 13:18
Döbbenet hogy ilyesmi megtörténhet! Mi az hogy az apukának kell futkosni orvos meg szülésznő után amikor tudják hogy már a vége felé jársz?! Ott kéne lenni mindkettőnek és észrevenni ha baj van! És szegény babával miért kell úgy bánni mintha csak púp lenne a hátukon? Az ilyenek inkább ne dolgozzanak egészségügyben!
2009. jún. 19. 13:13
végülis nem lett komolyabb-nagyobb bajuk,szerencsére átkerültek jobb helyre-úgyhogy szerintem itt nincs mit perelni.meg lehet jobb is,van elég dolog egy baba mellett :)
2009. jún. 19. 13:03

Végigsírtam...:-((( Feljelentettétek legalább őket? Meg kellene tenni az ilyen esetekben, nehogy már megússzák! Az ilyen nem orvos és nem szülésznő! Undorító, amit csináltak és iszonyatosan meg kellett szenvednetek miattuk. Tényleg nagyon sajnálom. Én többek között pont ezért szültem itthon. Engem egy pillanatra sem hagytak magamra 14 órán keresztül, masszíroztak, lesték minden kívánságomat, folyamatosan figyelték a baba szívhangját, kicsi lányom csodálatos nyugalomban és szeretetben jött világra.

Kívánom, hogy sikerüljön neked is és Lilikének is elfelejteni a sok rosszat. Innentől remélem, csupa jó és szép dolog történik majd veletek. Sok-sok boldogságot nektek!

2009. jún. 19. 12:42

Szia!

Ez egyszeruen hihetetlen ami Ti atmentetek... fel nem tudom fogni,hogy az ilyen emberekbol miert lesz orvos... szuleszno...


Gratulalok Neked a babahoz es jo egeszseget kivanok. Remelem halvanyulnak majd ezek a szornyu emlekek... :-(

2009. jún. 19. 12:37

Istenem nagyon sajnálom.....

Remélem már azóta megnyugodtatok, nekünk az ügyeleten szintén ez volt és utána nem aludt jólhónapokig éjjel az amúgy jólalvó 2 hós baba.

Szeressétek egymást...

2009. jún. 19. 12:18

Felháborító, hogy ilyen megtörténhet, de sajnos megtörténik. A mai egészségügy katasztrófa és némelyik orvos pénzéhes. Én már csak tudom, mivel most a 36 héten kellett váltanom dokit.

Ha már az ember orvost és szülésznőt fogad, akkor elvárja, hogy ottlegyen amikor szükség van rá és emberi módon bánjanak az emberrel. Nem vagyunk állatok, sajnos kiszolgáltatott helyzetben vagyunk, de akkor is a bánásmód és tisztelet nekünk is jár.


Gratulálok a babádhoz és jó egészséget és boldogságot hozzá.


Igaz én már többet nem kívánkozok szülni, de biztosan alaposan utánnajárnék, hogy melyik korház milyen és az orvosnak is, nem járnék ilyen cipőben, mint most jártam.

2009. jún. 19. 12:14

Ez felháborító! Vajon miért vállal el egy orvos valakit, akire aztán rá sem néz. Orvos az ilyen? A szülésznőről ugyanez a véleményem. Legalább a fogadott embereknek ott kellene állni az ember mellett, és segíteni, nem hogy oda sem menni!!!!

Minden jót kívánok Nektek!

2009. jún. 19. 12:06

Gratulálunk Nektek! Sajnálom, amin keresztül mentetek. Én is megkönnyeztem, ahogy bántak a kicsivel. Kitartást és amennyire lehet tegyétek túl magatokat ezen a szörnyűségen!!!

Jó egészséget és sok örömöt kívánok!!!

2009. jún. 19. 12:05

Szia!


Én még nem szültem, de férjnél vagyok. Az egész cikkedet végigsírtam, most is csak zokogok, milyen világ ez:(

Hogy merjen ezután az ember szülni, hogy merjen belevágni, mert én megmondom őszintén félek, nem a cikked miatt, mert tudom, hogy ez a valóság, hanem mert ilyen világ van:(


Nem tudod feljelenteni őket? Vagy nem tudsz valamit tenni, valami kórház szavazáson leírni a véleményedet, vagy bárhol, nem tudom ebben az országban mit lehetne tenni?Miért ilyen igazságtalan az élet? Miért kell annak aki az emberek gyógyítására esküdött fel ilyennek lennie? Nem elég 75 ezer??? Hihetetlen, és ha nem adnánk, hagynák meghalni anyát és babát? Akinek nincs pénze, ne szüljön, vagy ne reménykedjen emberhez méltó bánásmódhoz? Ne hagyd magad!


Legjobbakat kívánom nektek!


Éva

2009. jún. 19. 11:34
ez szörnyű remélem minden renben van veled és a babucival remélem a görényeknek semmit nem adtál pénzhajhász bunkók
2009. jún. 19. 11:28

Teljesen együttérzek veled:((

Nálunk is a csecsemősök annyit segitettek hogy megtépték a bimbómat és jól benyomták(szépen szólva) a baba szájába.

Nem indult be a tejem (császáros voltam én is 11 óra vajúdás és rossz szivhang után)és nem adtak se teát se semmit.

Igy a 2600 gr szül.súlyunk hazajövetel után pár nappal még mindig csak 2400gr volt:((

Én is nehezen felejtem el az ott töltött napokat.

De hidd el lassan el fogod felejteni mert az a kis csoda feledteti veled.

Örülök h már jól vagytok:)))))))))))))))

2009. jún. 19. 11:00

Sziasztok!


Én ezt a cikket képtelen vok végig olvasni, amikor oda értem h a Picit elviszik egy másik kórházba, potyogtak a könnyeim, ez embertelen!


Nagyon örülök h jól vagytok és kívánom h sikerüljön elfeledni ezt a sok szörnyűséget!


Én azt hittem h átéltem a poklok poklát amikor szültem, végül én is császáros lettem, s az a néhány nap amit kórházban töltöttünk nekünk sem volt leányálom, de korántsem ilyen szörnyű!


Sok boldogságot és minden elképzelhető jót kívánok a pici Lilinek és Anyukájának! :)

2009. jún. 19. 10:31

én is gratulálnék a kis Lilihez,hát nem semmi,hogy mik vannak...:(((

de ugye ezek után nem voltatok "hálássak" senkinek sem???kötelet érdemelnének,nem hálapénzt...

az én első szülésem sem volt piskóta,de ez????

én is most várom a második babámat 5 hét múlva,és nem a szüléstől félek,hanem attól,hogy nehogy én is valami hasonló helyzetbe keveredjek,mint elösször vagy mint ti....:(((


azért remélem a második majd szebb élmény lessz,és nem maga a pokol...


jó egészséget babának is mamának is....


meezy

2009. jún. 19. 10:29

Hála Istennek,hogy jól vagytok!

Én a helyedben tuti feljelenteném a kórházat!1000%!A gyerek mindennél fontosabb!

Jó egészséget az egész családnak!

2009. jún. 19. 10:27

:)

Nagyon sajnálom hogy ennyi minden történt veletek.

Igazából csak egy kicsi odafigyelés hiányzott mindenben.

Amúgy engem is egyedülhagytak még vajúdtam, de rendszeresen rámnéztek és a szülésznőm adott tanácsokat, pl. hogy üljek álljak fel hogy a pici befordulhasson,vagy a másik oldalamra dőljek ilyesmi...szóval nem voltak ott de mégis...a babákkal nem bánnak úgy mintha cukorból lennének...én is voltam sokat bent a csecsemősöknél...ha nem tejcit szopizik bizony nehéz őket pohárból etetni,de miért durván csinálták?szomorú nagyon, de remélem a kicsid egyszer kibékül a kórházillattal, hiszen kell velük menni néha(tanácsadás)és bizti a gyerekorvosod nem kínozza így szegényt.

azért bízz benne hogy sok jó orvos és nővérke is van akik ha kell tényleg segítenek.

2009. jún. 19. 10:21

Gratulálok a kis Lilihez!:)


A sok rossz emléket nagyon remélem,hogy minél előbb el tudod felejteni! Nekem is vannak kellemetlen élményeim,a szálka még mindig bennem van,de az a lényeg,hogy Lilike is és Te is jól vagytok!!

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok az egész családnak!

2009. jún. 19. 10:18
Szia!Hát ez eléggé szörnyű lehetett.De ne add fel a babázást.Az én első szülésem is iszonyú volt.(Finoman szólva)Aztán orvost és kórházat váltottam és minden tökéletesen alakult másodszorra.Most várjuk a 3.at ugyenott fogok szűlni,ugyan azzal a csapattal és most nem félek.Nagyon boldog babázást kívánok Neked!
2009. jún. 19. 10:16

ez bozaszto hogy ilyenek is megtörténnek,föleg egy ilyen pici lénnyel.inkább nem irok tovább mert akkor elég csunyára sikerülne....

nektek ezek után kivánom hogy ezeknek a szörnyü emlékeknek dacára legyen boldog az életetek:)

2009. jún. 19. 10:03
Az biztos, hogy én soha az életben nem fogom elfelejteni azokat a rémes képeket, s azt a "Kiváló baba-mama kórházat"!
A picivel mi történt születés után? Megpróbálom leírni röviden, de bocsánat, ha elragadtatom magam...Sajnos a szülés menete elég szörnyű volt, így nekem nem szép dolgok jutnak az eszembe róla. Egyenesen görcsbe ugrik a gyomrom. A gyerek majdnem meghalt s mindez az orvosom, s a szülésznőm hibája...

Ugrás a teljes írásra: Lili születése
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook