Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Levosert fogamzásgàtló fórum

Levosert fogamzásgàtló (beszélgetős fórum)


5. Zsvb
2023. febr. 13. 12:39

Köszi az infókat.

Nekem most szép lassan elmúlt. Kb 1 hete semmi nincs. De azért 1,5 hónapig folyamatosan volt😩

Gondolom még várható nálam is hogy bezavarodik.

2023. jan. 26. 22:54
Nekem áprilisban tették fel, augusztusban covidos lettem, azóta újra pecsételek összevissza. A doki szerint 6-8 hónap is lehet amíg rendeződik. Már egyre kevesebb a türelmem.
3. Zsvb (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. jan. 21. 20:30

Utàna olvastam, de erről semmi infót nem találtam sehol.

Hát én sem vágyom arra hogy félévig vérezzek, pont ezt vàrtam hogy “megszabaduljak” ettől. De akkor majd februárba vissza megyek az orvoshoz. De nagyon jó lenne ha találna erre valami megoldást mert más bajom nincs tőle…

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Zsvb)
2023. jan. 19. 08:19

Mondjuk azt a dokit se értem, aki hormonális fogamzásgátlót ír úgy fel neked, hogy közben még folyik a tejed, tehát valami nem kerek a szervezetedben. Kellett volna egy homonvizsgálat, ami így teljesen felesleges, mert a spirál homon tartalmú.

Ettől függetlenül, ha utána olvasol rengeteg nő hónapokig vérzik a spiráltól, hiába hormonos. Talán 6 hónapot mondanak a dokik. Van aki kibírja addig, van aki leveteti vagy kinek le kell vetetnie, mert úgy nem lehet élni, hogy szinte folyamatosan vérzel.

1. Zsvb
2023. jan. 19. 07:52

Sziasztok! December 23-án helyezett fel nekem a nőgyógyász Levosert fogamzásgátlót. Utána 1 hétig enyhe vérzésem volt, azóta pedig viszonylag nagy mennyiségű vérzèsem. De mivel dátum szerint pont most kell meglegyen, így még nem keresem fel az orvost. Reménykedem abban hogy 1-2 héten belül megszűnik. Az első héten görcsöltem tőle, az már megszűnt. Kinek mi a tapasztalata vele? Az eleje ilyen? Legyek türelemmel?

Őszintén megmondom hogy azért itt kérdezem a tapasztalatokat mert rengeteg pénz a magándokihoz is jàrni meg maga a Levosert is az volt (45eFt) ezért ha csak egy kis türelem kell, akkor inkább nem mennék vissza ennyi válaszért. A tejem is nehezen akar elapadni, kaptam rá Bromocriptint, amitől elapadt, de az abba hagyása után ismét előtejszerű jön a mellemből, szóval azt is eltudom képzelni hogy káosz van a testemben.

Köszönöm a kedves válaszokat előre is :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook