Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik olyan műanyag gipsz, amivel strandolni is lehet? fórum

Létezik olyan műanyag gipsz, amivel strandolni is lehet? (tudásbázis kérdés)


10. juditkecskemet (válaszként erre: 9. - Dfb934c749)
2015. jún. 8. 19:39
Köszönjük szépen! Nektek is mihamarabbi gyógyulást!
2015. jún. 8. 17:23

Üdv a klubban!:)

Mi ma cseréltettük le a Fiam gipszét műanyagra. És ahogy már írták,természetesen nem vízálló. Pedig nálunk is napi téma a strandolás.:)

Kitartást nektek és mihamarabbi gyógyulást!

2015. jún. 8. 08:38
Köszönöm mindenkinek!
7. k_nm
2015. jún. 8. 01:20

[link]


Ezt talaltam a neten, de gondolom, mar te is utananeztel. Nekem tizensok eve volt a konyokom eltorve, akkor meg nem voktak ilyenek.

Gyors gyogyulast a kolyoknek :-) (es levetel utan MINDENKEPP gyogytorna!!!)

6. Shadow Angel (válaszként erre: 3. - Juditkecskemet)
2015. jún. 7. 22:05

Anno nekem az volt, de annak több, mint tíz éve. :)

Akkor még nem érhette, azért írtam hogy még most sem. :)

5. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - Juditkecskemet)
2015. jún. 7. 19:33

Nekem a bokám tört, most az ősszel, még mindig benne van a fém, amit beleműtöttek és volt gipszem is két hónapig.

Műanyagnak annyiban műanyag, hogy nem abból a gézszerű anyagból volt, hanem ugyanaz, de műanyagból.

Hiába minden, víz nem érhette,sajnos :(

Alá van bélelve, műszálas az is, de annyival könnyebb, hogy nem kellett még azt a nehéz súlyát cipelnem.


De, ki kell fizetni, nem adják ingyen.

Én is láttam már teljes műanyagot lábon, kézen, de az már szerintem jóval a törés után, a gyógyulás fázisában kerül az illetőre.


Minden esetre szólj az orvosnak, vele beszélj, utána a gipszelővel beszéld meg, mert neki kell fizetni.

2015. jún. 7. 18:32
Maga az a műanyagszerű gipsz vízálló ugyan,de az eleje és vége nyitott.A gipsz alá tesznek puha cuccot és arra rakják a gipszet.Na,ha ez beázik nektek felül vagy alul a gyerek karján,az nem jó dolog.Ugye kiszáradni nem tud.Az ilyen szituációban sajnos idén nem a strandolás lesz a legfontosabb.Majd bepótolja jövőre.
3. juditkecskemet (válaszként erre: 2. - Shadow Angel)
2015. jún. 7. 17:15
Köszi, majd megkérdezem. Csak reménykedem, hátha van már olyan is ami teljesen vízálló. A neten olvasgattam ilyesmiről. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi :)
2015. jún. 7. 17:10

Ha jól tudom ugyanúgy nem érheti még most sem víz a műanyag gipszet sem.

Előnyös, mert jóval könnyebb, mint a hagyományos, az biztos.

Szerintem a gipszelőben kérdezd majd meg, ott tudnak pontos felvilágosítást adni.

2015. jún. 7. 17:08
Sziasztok! Kisfiam könyöke eltört :( Később műanyag gipszet szeretnénk. Létezik olyan, amivel strandolni is lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook