Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik olyan, hogy egy pasi nem "mer" írni? Miért lehet ez? fórum

Létezik olyan, hogy egy pasi nem "mer" írni? Miért lehet ez? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jan. 10. 15:38
Túlagyalod. Jobb, ha az ember nem foglalkozik ennyit nyüansznyi dolgokkal és elfogadja, ha konkrétumot ad a sors.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - MNGO)
2017. jan. 10. 15:36
Tudod van az úgy, hogy egy kisebb helyen, közegben tud valaki( nagymenő) lenni egy ember, de külföldön ő lett esetleg az ezredik senki, így letörték a szarvait, megváltozott.
2017. jan. 10. 15:35
Lehet, hogy régen is tetszettél neki, csak ciki lett volna neki bevallania (vagy nem tudom pontosan mit jelent a suttyók közé tartozni). Az is lehet, hogy régen azért nem közeledett, mert azt hitte, hogy ő nem tetszik neked vagy annyira népszerű volt, hogy inkább orrba-szájba csajozott. Ha elmentek kávézni ezt is megbeszélhetitek, hogy ki, mit gondolt a másikról anno.
2017. jan. 10. 15:34

Különleges lehet ez a srác.


Tudtad, hogy van három gyereke?

4. 3aa914ed63 (válaszként erre: 2. - MNGO)
2017. jan. 10. 15:29
Ezt pedig kérdezd meg tőle. Lehetőleg kevesebb röhögő szmájlival.
2017. jan. 10. 15:29

Ez semmit nem jelent, csak a zavarát palástolja ezzel az esetlen szöveggel.


Ha egy pasi veled akar lenni, akkor veled lesz. Ha nincs veled, akkor az csak annyit jelent, hogy nem akar veled lenni eléggé. A többi süket szöveg.

2. MNGO
2017. jan. 10. 15:28

amugy hihetetlen...gördülékenyen dumálunk üzenetben most is... kérdezi mit melózok...húúú meglepő... totálisan érdeklődő.

Nagyon aranyos :)


Mi történhetett, hogy ennyire jóban lettünk hirtelen? :D

1. MNGO
2017. jan. 10. 15:26

Sziasztok, ismét ÉN :)


Egy érdekes infót kaptam az imént egy volt osztálytásamtól (srác) -gondoltam megosztom Veletek is, kiváncsi vagyok Ti hogyan vélekedtek a szituról :)


Nos, fejben összeállt az ötlet, hogy megszervezem idén a szakközépsulis osztálytalálkozónkat.

Miután végigpörgettem fejben a meghívottakat, eszembe jutott az egyetlen kint élő srác az ex-osztályból.

Tudni kell,hogy Vele sosem beszéltem anno a suliban, (igaz ennek már5éve) mert Ő mindig a nagyyvagány kategóriába bandázott...én meg hiába tetszettem 1-2pasinak, nos én mindig a "suttyóbb" osztállyal haverkodtam.


Nos, tehát gondoltam, mivel mostanában Ő is like-olja a képeimet, meg én is az övéit, így rá írok,hogy találkozót szerveznék, és megkérdezem mikor jön haza legközelebb M.O-ra

Majd totálisan meglepődtem a válaszán, hiszen ezt írta:


"multkor mar vacilaltam.meg most otthon letem alatt is, hogy Rad irok csak nem voltam benne biztos hogy vissza irnal meg nem akartam pofatlankodni :D

meg most is egy nappal ezelott is gondolkodtam, hogy mizu Radirok nem-e jonnel el egyet kv-zni meselni hogy mizujs itthon vagy valami...aztán végul megfutamodtam :)"


Most nem igazán értem a pasast :D

1) miért akar találkozni velem, ha anno nem is szimptaizáltunk?

2) miért "fél" a visszautasítástól? :D


AMugy azóta megbeszéltük, hogy január végén ismét hazautazik, akkor összefutunk egy kávéra ... érdekes szituáció, nem gondoljátok? :)


Amugy jóképű srác, kicsit régen is tetszett, csak akkor---hogy is mondjam... 5évvel ezelőtt Ő túl nagymenő volt nekem :)


De ezek szerint most én bejövök neki?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook