Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik intenzív kéz és lábápoló, műkörömépítő tanfolyam? fórum

Létezik intenzív kéz és lábápoló, műkörömépítő tanfolyam? (tudásbázis kérdés)


6. Shila (válaszként erre: 4. - F7cd984078)
2011. máj. 4. 17:17

Koszonom hozzaszolasod!

"csak" az alapokat akarom elsajatitani :)


De akkor biztos elszornyulkodsz majd,ha elmeselem,hogy Angliaban egy het alatt megszerezheted a Pedikur,Manikur es mukormos papirt :)

Ez,amirol en beszelek, "csak" manikur,mukorom!


Egyebkent sok szakma azon is mulik,hogy mennire vagy ratermett es van erzeked a dologra..

Mert lehet h valaki jar 2 evig,akkor sem fogja "erezni" es van aki meg zsigerbol csinalja!

Majd meglatjuk,en melyik csoportba tartozom.


Jah es persze gyakorlas,gyakorlas es gyakorlas!!! :DD

5. móse (válaszként erre: 3. - Shila)
2011. máj. 4. 16:37

Hát igazán nincs mit!:)

Ha tényleg van ilyen, akkor majd lesz egy papir a kezedben, az már nem rossz! De utána gyakorlás,gyakorlás és gyakorlás!

Mert valóban nem lehet 1 hónap alatt mindent tökéletesen elsajátitani!

Sok sikert!

2011. máj. 3. 17:27
Ha létezik is, max. kontárképző. 1 hónap alatt legfeljebb az alapokat lehet elsajátítani. Nem valószínű, hogy rábíznám magam egy gyorstalpalón végzett műkörmösre. A kéz- és lábápolásról már nem is beszélve.
3. Shila (válaszként erre: 2. - Móse)
2011. máj. 3. 16:47

Norvegiaban!


Egyebkent most talaltam egy oldalt es ugy fest h OKJ-s kepzest meg lehet csinalni 1 honap alatt. Vagyis letezik ilyen!


Azert koszi a valaszod :)

2. móse (válaszként erre: 1. - Shila)
2011. máj. 3. 12:16

Igy egyben szerintem nem találsz, mert az biztos, hogy OKJ-s vizsga, az pedig hónapok, ami pár hetes az okleveles ,ilyen "intenziv" tanfolyam létezik,de az inkább csak műköröm,viszont, ha azt végzed el, akkor csak alkalmazottként dolgozhatsz!

Miért hol élsz?

2011. máj. 2. 18:25

Sziasztok,

Tudtok olyanrol,hogy letezne igazan intenziv,minden nap tartott,max 1 honap alatt elvegezheto ilyen tanfolyam?

Ha megprobalom google-ezni,min 3,5 honapos jon ki.. Nekem az nem jo,nekem az a jo,ha akar minden nap jarhatok,mert nem Magayrorszagon elek es hamar le kell tudjam. Max 1 honap!


Koszi az okossagokat!

Szep hetet nektek!

UI: Ha lehet Szeged es kornyeke,de lehet Budapest is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook