Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemrég lettem kéz lábápoló műkörömépítő, és nem sokára megyek díszítő tanfolyamra.Addig viszont szeretnék gyakorolni, de lenne egy kérdésem! fórum

Nemrég lettem kéz lábápoló műkörömépítő, és nem sokára megyek díszítő tanfolyamra.Addig viszont szeretnék gyakorolni, de lenne egy kérdésem! (beszélgetős fórum)


5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - *Kíváncsi*)
2010. ápr. 26. 11:30
Hát nem mondanám. Akrilhoz való ecsetet kell venni, nem porcihoz valót.
2010. ápr. 26. 11:29
A kész körömre tudsz akryl vízesalapú festékkel díszíteni. Mind zselénél, mind porcelánnál alkalmahatod. Mikor elkészült a műköröm és a hoszt, formát, felületet megreszelted arra mehet a díszítés majd fényzselé vagy fedőlakk. Egy dologra kell odafigyelni, hogy a felület a lehető legsímább legyen (buffereld), mert a reszelőtől csíkos felületen nehéz az ecsetet egyenletesen végighúzni! Egyébként az akryl festéket zselénél két réteg között is használhatod! Ilyenkor az alapréteg köttetése után (fixálni nem muszáj) készíted a díszítést és utána mehet rá a borító réteg. Remélem tudtam segíteni!
3. *Kíváncsi* (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 26. 11:24

Köszönöm a választ itt is igyekszem!Tehát akkor legjobbak a vékony porcelánhoz való díszítő ecsetek?Igazából elég ügyetlen vagyok még de még a tanfolyam előtt szeretnék gyakorolni,az oktatóm azt mondta menni fog ez csak gyakoroljam sokat!

Remélem,mert nagyon szeretném.

2. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - *Kíváncsi*)
2010. ápr. 26. 11:20
Bármit lehet akrillal díszíteni. Én a Nail artist kettes ecsetét használom. De amúgy bármilyen ecset jó, ha elég hegyes. Természetes szőrű ecset kell, hogy legyen.
2010. ápr. 26. 08:18
A zselét is lehet akril festékkel díszíteni,vagy csak a porcelánt,milyen számú és milyen díszítő ecseteket ajánlotok!Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook