Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lesz még valaha jobb is? fórum

Lesz még valaha jobb is? (beszélgetős fórum)


2015. febr. 15. 07:27
van ilyen..
2015. febr. 15. 05:56
biztosan,csak ne add fel a remenyt!
2014. szept. 14. 20:30
Soha.:-(
2014. szept. 13. 17:48

Amikor még általánosba jártam,szertornáztam és hatalmas jövőt ígértek nekem.

Nem jártam be,minden más érdekelt,csak a torna nem.

Később,felnőtt fejjel haragudtam a szüleimre,ha tudták hogy jó vagyok benne,miért nem erőltették???

Ez megismétlődött a középiskolában a kézilabdával,ugyanígy.


Aztán az én gyerekem zongorázott,olyan hallása van,hogy a csodájára jártak.

Nem szerette,de én erőltettem,hogy később majd megköszöni.

Nem tette,évek óta nem ült zongora mellé.


Ezzel csak azt akarom mondani,hogy nem tudom hány éves vagy,de egy nagyobb 'gyereknek' se lebeszélnie se rábeszélnie dolgokra magát nem szabadna.

Ha ezt szeretnéd csinálni,tedd,mert ha nem teszed egész életedben bánni fogod.

Az Anyukád meg később mikor látja hogy szereted amit csinálsz és sikeres is vagy benne,meg fog békélni.

2014. szept. 13. 17:40
Jovo hét után kezdodik az egyetem és albérletbe koltozom.most diákmelót keresek.de lassan megy el mindentől a kedvem.mostohafaterom 1 éve lassan meghalt.anyám azóta kivan és nem hajlandó orvoshoz menni,pedig kéne.folyton kiabál,provokál,mindenen kiakad,fél otthon egyedul,elhanyagolja magát.ma beszélni próbáltam vele a terveimről,kulföldi részképzésre szeretnék menni majd alapképzés után meg szeretném valósítani egy gyerekkori álmomat,egy bizonyos szakmában szeretnék elhelyezkedni,ami anyámnak nagyon nem jön be,kinevetett és kiabálni kezdett.nekem meg elvette a kedvem mindentől.Nem tudom mit tegyek,padlon vagyok anyám végett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook