Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lépjek vagy inkább várjak? fórum

Lépjek vagy inkább várjak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. aug. 21. 22:16

Ha tudod, hogy nem illetek össze, és még nem is tetszik, akkor nem is értem, mi a kérdés:)

Csak attól, hogy rájöttél, hogy ő is magányos...?

Egyébként egy régi mondás szerint a részeg ember és a gyerek mondja el az igazat. Én ezt úgy értelmezem, hogy a részeg az őszinte, tehát ahogy részegen viselkedik, az a valódi énje. Ha ellentétes a józannal, akkor az csak álarc.

2011. aug. 21. 22:16
Tetszik, belsőleg kifogástalan. :(
8. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. aug. 21. 22:13

A magány rossz tanácsadó!

Hallgass az eszedre és keress egy olyan fiút, aki tényleg tetszik neked!

2011. aug. 21. 22:13
A barátnőm féltesója és jártak, szerintetek? Kicsit kiakadtam.
6. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. aug. 21. 22:09

Bocs storno-hiszen a barátnőddel járt.


akkor felejtős.

5. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. aug. 21. 22:08

Hát nem tudom,én eléggé elnéző vagyok a pasikkal szemben,de ha csak józanul tudna velem viselkedni,piásan nem,nekem nem kéne!


Józanul kedves,piásan meg egy agresszív vadállat,hát a francnak kéne így!

2011. aug. 21. 22:07
Akkor is próbálkozzak, ha tudom előre, hogy megharagszanak rám a barátaim, mindenki kiakadna ezen? Nem illünk össze. Sok a korkülönbség, úton van sokszor, rengeteget dohányzik - ezt régen elviselni nem tudtam volna. Most meg inkább hiányolom. :( Bár itt lenne mellettem, és dohányozna.
2011. aug. 21. 22:05
Keresd meg!:-) Nincs vesztenivalód.:P
2. 1675f7fe54 (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2011. aug. 21. 22:04
halgass a szívedre:)
2011. aug. 21. 22:02

Nyaralni voltunk barátaimmal egy hét erejéig, akikkel együtt buliztam, nevettem, ami úgy általában ilyenkor lenni szokott. Barátnőm féltestvérét már ismertem, annyira nem foglalkoztam vele, nem az esetem, és nem is a stílusom, viszont a nyaraláson nagyon közel kerültem hozzá. Iszogattunk, majd smároltunk, illetve együtt aludtunk kétszer, de NEM volt szex, csak egy kis simogatás (lábam simogatta, illetve az arcom), rendes volt, bár egyszer bepróbálkozott, amit betudtam annak, hogy pasi, miért hagyná ki a lehetőséget. Persze nem engedtem neki ezeken kívül semmit, és nem erősködött.

Egyik nap rengeteget ivott, és mint akit kicseréltek volna, bunkó volt, be akarta magyarázni, hogy miattam szar a hangulat, amire én besértődtem, majd sírva fakadtam (nagyon érzékeny vagyok), utána odajött hozzám, és ölelgetett, bocsánatot kért, mondta, hogy értem mindent megtenne. Sírva fakadt. Megbocsátottam, de megrettentem a stílusától. Kötözködni akart az emberekkel, tette a nagyfiút, amit nagyon utálok. Mondtam neki, hogy most inkább hagyjon, menjen el mellőlem. Elment, és a haverjának is sírt, hogy mennyire utálja magát, amire felkaptam a fejem. Nincs barátnője régóta, dolgozik sokat, távol van sokszor, úgymond egyedül van magának. Magányos. Én is az vagyok, átérzem, amit ő.

Szerintem azt hiszi, hogy semmi esélye nálam, és én is ezt hittem idáig, de nagyon hiányzik, mióta hazajöttünk, mióta nem látom. :(

Mit tegyek? Írjak neki? Nem tudja a számomat, én sem az övét, internet meg nincs neki most. Megszerezni megtudná ő is, meg én is, de én titokban akarom tartani (egyelőre), mert a barátnőmmel járt még régen.

Eszemre hallgassak, és hagyjam vagy a szívemre, és tegyek egy próbát? Írjak neki egy levelet? Az a gond, hogy külsőleg nem az esetem, belsőleg viszont megfogott. Azt hinné az ember, hogyha ránéz, hogy egy agresszív férfi, miközben e légynek nem tudna ártani (józanul).

Segítsetek, kérlek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook