Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lenne 1 kérdésem keresztszülőséggel kapcsolatban. Véleményeteket kérném! fórum

Lenne 1 kérdésem keresztszülőséggel kapcsolatban. Véleményeteket kérném! (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. szept. 8. 19:41
Miért ne! Amikor a nővérem szült, még nem voltam férjnél, az öcsém nem volt nős, és mi lettünk a keresztszülei a fiának.
2009. szept. 8. 19:40

Köszönöm mindenki válaszát.

Úgy olvastam, hogy többségben jónak találjátok az ötletet.

Akár hogy is lenne, vki biztos megsértődne, és talán így legalább a tesók nem (több tesónk nincs).

2009. szept. 8. 19:37

nekem lehet hogy kicsit rosszul esne de én ilyen vagyok

de a 7-es hozzászólás nagyon tetszik és szerintem van rá lehetőség hogy több keresztszülő legyen

2009. szept. 8. 19:32

Ha nincs kikötés,hogy hány fő lehet a keresztszülő akkor legyen úgy,hogy akinek házastársa van azt is kérjétek fel keresztszülőnek.


Nálunk sajnos ez első keresztelőkor az volt a gond,hogy nem engedtek több keresztszülőt csak 2-t. Így nem tudtam a magam részéről felkérni barátnőmet akinek már férje volt, mert akkor nem lett volna a férjem részéről keresztszülő és így sértődés stb. Sajnos így is volt félreértés:)

7. virgilius (válaszként erre: 4. - E799f80651)
2009. szept. 8. 19:27
Nálunk a sógornőm egyik gyerekének a férjem a keresztapja, és a másik sóginő a keresztmama, és én nem sértődtem meg. :)))
2009. szept. 8. 19:27
de amúgy ez lenne a legjobb amit ti kitaláltatok
2009. szept. 8. 19:27

Szerintem ezzel semmi gond! Nálunk a lányom és a fiam keresztapja, az édesanyám férje, a keresztanyjuk pedig édesanyám húga, vagyis az én nagynéném. A bátyámék kislányának a keresztanyja szintén a nagynéném, a keresztapja pedig az nagybátyja, vagyis az édesanyja öccse!

Semmi fura nincs benne! :)

2009. szept. 8. 19:26

amúgy nem hülyeség de a sógornőm a férjemet kérné meg hogy legyen a gyerek keresztapja és engem nem hogy legyek a keresztanya az lehet hogy rosszul esne, de ha a húgodnak csak barátja a srác az nem fog besértődni

de a feleség hát azt nem tudom

3. d57f965cbe (válaszként erre: 2. - 97e35043a4)
2009. szept. 8. 19:25
szerintem nyugodtan választhatod, így a helyes , mindkettőtők részéről lesz valaki:..mégpedig közeli személy...én így helyesnek találom...
2009. szept. 8. 19:23

Szerintetek jó ötlet lenne, ha a kisfiam keresztelőjére a hugomat választanám keresztanyának, és a férjem öccsét keresztapának? Mindkettejüknek van párjuk (az öccsének már felesége van), csak mi nem tudunk választani (talán nem is akarunk) kettejük közül, így mindkettő kiveheti a részét a keresztszülőségből.

Szerintetek ez megoldható?

Nem fura?

Megsértődhetnek ezen a párjaik?

2009. szept. 8. 19:22
Lenne 1 kérdésem keresztszülőséggel kapcsolatban. Véleményeteket kérném!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook