Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lelkitársak fórum

Lelkitársak (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. júl. 24. 21:56
nyaralásról tetem fel képeket a Két gézengúz, Akit a papa-mama kézen húz nevezetű naplómba
2010. júl. 24. 13:43

Sziasztok én is örülök hagy kicsit hidegebb van .

Két okból is azért mert fekete ruhába nagyon meleg van .

És mert napi 3-4 zuhanyzok még azelőtt mielőtt papám meghalt és nem feketébe jártam nehezen viselem a meleget .Kicsit halhatóban voltam de megvolt rá az okom . Kicsit ki borultam papa meghalt és össze kelet szednem magam . Nem akartalak titeket terhelni a nyavalygásommal megfogattam egyszer nem teszem.

Hogy jól vagyok az túlzás hisz elötlünk a temetés .

2010. júl. 23. 17:51
SZIASZTOK
2010. júl. 22. 09:43
sziasztok jó reggelt
2010. júl. 21. 09:59

sziasztok

sajnosnem vagyok jol a naplomban irtam

de vagyok

2010. júl. 16. 11:04

sziasztok itt vagyunk Balatonföldváon nagyon jol érezük magunkat jo az idö és mindenap van egy pis program

kisvasutazunk vagy ép csavargunk sétálunk nagyokat

Sajnos rengeteg a szunyog

2010. júl. 15. 09:26
Szép napot!
4558. c6b27363e5 (válaszként erre: 4557. - D57f965cbe)
2010. júl. 9. 15:05
sajnos igen bár én is egyre kevesebbet tudok jönni
4557. d57f965cbe (válaszként erre: 4556. - C6b27363e5)
2010. júl. 8. 19:06

szia!


szép estét nektek!


mostanában csak egyedül beszélgetsz..

én ritkán fórumozok.. most benéztem.. hogy ne légy egyedül..

de kéne csináljam a vacsit.. tehéntórós gombócot.. csak olyan rég nem csináltam.. itt a neten kellett megnézzem.. hogy a bánatban van..

2010. júl. 7. 15:10
sziasztok szívás napom volt ma
2010. júl. 5. 07:13
jó reggelt
2010. jún. 30. 11:50
jó reggelt
2010. jún. 29. 16:21

A lelki társunk, noha ugyanannak a karmikusan egymáshoz tartozó lélekcsoportnak a tagja, mint mi, valami sokkal több is. A lelki társ-kapcsolat nem egy, hanem sok újjászületésen át alakul ki, és ezekben majdnem mindig nagyon pozitív kapcsolatban voltunk.Ki a lelki társ?


Egy embernek több lelki társa is lehet - minél régebbi a lelke, annál több.

A lelki társ ide születhet mellénk, ebbe az életünkbe, vagy a másik dimenzióból segít, bíztat.

A lelki társunk nagyon jól ismer minket, rengeteg erős és összekötő közös élményünk van.

Összetalálkozni egy lelki társsal, mindegy hogy legelsőre, vagy újra, egy másik életünkben, mindenféleképpen különleges érzelmi élmény, hatalmas friss erőt érzünk, megáll egy pillanatra a szívünk, megbizsergünk, és úgy érezzük,

nem akarunk elkerülni mellőle soha többet.

Olyan érzés, mint a szerelem első pillantásra. Hiszen ugyanabból az érzésből is ered.

A szerelem első látásra olyan mély intimitású lehet, ami arra utal, ismertük – és szerettük - már egymást jól előző életünkben.


A lelki kapcsolat...


Lelki társunkat lehet, hogy csak egy-két személyes találkozás után ismerjük fel, és ilyenkor érezhetünk féltékenységet is, ha más emberekkel már jó kapcsolatban van, és nem értjük, miért dobog olyan hevesen a szívünk.

A lelki kapcsolat csak kicsit később kerül ilyenkor fényre, és akkor már jól érezzük magunkat a társaságában, hiszen rengeteg régi jó élmény (még ha nem is emlékszünk rá, hogy mi) köt össze. És a régi tapasztalataink alapján vetítjük magunknak előre a pozitív jövőt.


Mindenki megtalálja a lelki társát?


Az emberek szívesen kérdezik, hogy megtalálják-e valaha a lelki társukat?

Vagy hogy a mostani szerelmük az-e?

Talán ilyenkor nem is a lelki társat keresik, csak azt a feltétel nélküli szeretetet, amit a szüleiktől kaptak. A szerelem általában nem ilyen, nem feltétel nélküli.

És hiába vagyunk szerelmesek, ha hiányzik ez az érzés, nem érezzük magunkat jól a kapcsolatban, és megyünk tovább, keresgélünk.


Ha egy lelki társunk a kedvesünk – mert ne felejtsük el, lelki társ lehet jó barát, azonos nemű rokon, vagy ismerős is - a szerelmen túl valami hatalmasabb és tartósabb köteléket is ki tudunk alakítani, mélyebb érzéseket és szenvedélyt is megélhetünk.

2010. jún. 28. 14:31
sziasztok süt a napocska éjen éjen
2010. jún. 27. 22:11
jó éjszakát
2010. jún. 26. 22:05

Egy nap a paraszt szamara beleesett a kútba. Az állat órákon át szánalmasan bőgött, miközben a paraszt megpróbált rájönni mit is tehetne.Végül úgy döntött, hogy - bár hiába szereti a csacsit, és nem bírna létezni nélküle - AZ állat már öreg és a kutat úgyis ideje már betemetni; nem éri meg kihúzni a szamarat. Áthívta a szomszédait, hogy segítsenek. Mindegyik lapátot fogott és elkezdtek földet lapátolni a kútba.A szamár megértette, MI történik és először rémisztően üvöltött. Aztán, mindenki csodálatára, megnyugodott.

Pár lapáttal később a paraszt lenézett a kútba.

Meglepetten látta, hogy minden lapátnyi föld után a szamár valami csodálatosat csinál. Lerázza magáról a földet, és egy lépéssel feljebb mászik. Ahogy a paraszt és szomszédai tovább lapátolták a földet a szamárra, lerázta magáról és egyre feljebb mászott.

Hamarosan mindenki ámult, ahogy a szamár átlépett a kút peremén és boldogan elsétált!Az élet minden fajta szemetet és földet fog rád lapátolni. A kútból kimászás trükkje, hogy lerázd magadról és tegyél egy lépést. Minden probléma csak egy lehetőség a továbblépésre,ha nem temeted el magadban.

BÁRMILYEN PROBLÉMÁBÓL VAN KIÚT,HA NEM ADOD FEL!!!

Rázd meg magad és lépj egyet feljebb,és boldog leszel :)

2010. jún. 26. 13:28

Baráthoz akkor fordulunk,


Ha kell aki felvidítson.


A barátot nagyra tartjuk,


Hiszen kincs, nem holmi limlom.


A barát kincs


Barát, aki életünkbe


Hoz száz örömöt és csodát.


Ha van barátod, majd meglátod,


Egyre szebb lesz a világ.”

4548. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 4547. - C6b27363e5)
2010. jún. 25. 11:30
Szimpatikus gondolat menet.
2010. jún. 25. 08:36
Rengeteg út van és rengeteg zsákutca. Rengeteg lehetőség és rengeteg rossz döntés. Megyünk az úton, ami adatott, és néha megesik, hogy az ember lánya egyszerűen eltéved, mert rossz sarkon fordul be. Nem érdemes azon rágódni, mi lett volna "ha..."! Meg kell keresni a helyes utat, és tovább kell menni. Mindannyian a saját utunkat járjuk. És mi a cél? Hogy megvalósítsuk önmagunkat!
2010. jún. 25. 08:31
Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja:1.Ki találta fel a munkát? 2.A többiek miért nem verték agyon?
2010. jún. 25. 08:13
jó reggelt
2010. jún. 23. 17:33

A kitartás hatalma


Soha ne add fel!

Akkor se, ha minden rosszul megy,

ahogy az néha megesik,

akkor se, ha úgy érzed, hogy az út

végeláthatatlanul csak emelkedik,

akkor se, ha pénzed fogytán van,

de számlák és tartozások fojtogatnak,

akkor se, ha nevetés helyett

sóhajtanod kell,

akkor se, ha gondterhelt vagy,

pihenj, ha kell, de soha ne add fel,

az élet különös és tele van fordulatokkal,

ahogy ezt mindannyiunk

megtanulja előbb-utóbb,

és mind összetalálkozunk ezen

a bukásokkal teli úton,

de ha összekapaszkodtunk volna,

mindenkinek sikerülhetett volna,

soha ne add fel,

mert legközelebb biztosan

sikerülni fog...

A siker egy fordított bukás valójában,

egy kék ég, amely gyanakvóan

üdvözli a felhőket,

és soha nem tudhatod, hogy

mikor vagy közel a célhoz,

mert lehet, hogy közel vagy,

és mégis távolinak tűnik,

de pont akkor nem szabad feladni,

amikor a dolgok csak rosszabbodnak!"

(Edgar A Guest)

2010. jún. 23. 15:20

sziasztok ma kicsit jobb volt az ébredés nem fájt a fejem nem volt gyomor görcsöm sem de lehet ez annak köszönhető hogy jobb idő van .

Ma delelőt dolgoztam délután a házi munkáké a főszerep

2010. jún. 22. 09:33
Szép napot mára!
2010. jún. 22. 07:32

sziasztok

ma gyomor görcsöm van de majd el múlik ha túl leszünk a Ricsi ujj iskolájának beíratásán

2010. jún. 21. 17:23

Sziasztok fejfájással ébredtem így pocsék délelőttöm volt .És még azért mert dolgoznom kell

sok minden kavarog a fejemben rengeteg dolgot el kell intéznem a héten minden napra van valami .

4539. c6b27363e5 (válaszként erre: 4537. - 9bbaa658f2)
2010. jún. 21. 14:10
két hét múlva lesz bízok benne
2010. jún. 21. 14:09

sziasztok

nagyon fáj a fejem úgy ébredtem fel de mennem kellet dolgozni és így nagyon rossz volt

4537. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 4536. - C6b27363e5)
2010. jún. 21. 09:13
Az jó csak jó idő legyen rátok.
4536. c6b27363e5 (válaszként erre: 4535. - 9bbaa658f2)
2010. jún. 20. 09:42
Balatonföldvárra megyünk sakktáborba kisérjük a fiam július
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook