Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lelkiismeretes orvos Pécsen fórum

Lelkiismeretes orvos Pécsen (beszélgetős fórum)


2011. máj. 12. 11:51

Én 27 éve járok Dr. Tamás Péterhez, nála is szültem, komplikált szülések voltak.

Csak pozitívumot és jót tudok róla mondani.Szakmailag is, emberileg is. Nem tudma terhes gondozás , szülés mennyi most, azt tudom, hogy a magánrendelésén egy vizsgálat rákszűréssel 7500 ft.

Pécsett a József Attila utcában rendel.

Tel.: 06-20-3262744

A szülészeti klinikán dolgozik.

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Ancsi0930)
2011. máj. 12. 11:39

név: Dr. Halvax László

megye: Baranya

település: Pécs

cím: Donátus u. 22.

bejelentkezés: 72/536-000, 30/905-3132

rendelési idő: hétfő, szerda: 17:00-19:00


Engem ő műtött októberben. Mindhárom nap bejött hozzám. Először magánban voltam nála. Már anyumat is műtötte. Direkt miatta utaztam Pécsre. Egy másik lelkiismeretes nőgyógyász neje ajánlotta őt, mert a férje sajnos meghalt. Úgy tudom, h tanít a Pécsi Tudományegyetemen is és a kollégák nagy tisztelettel és alázattal beszéltek róla. Roppant emberséges magaviseletet tanúsított és minden elmagyarázott.

2011. máj. 12. 11:32

dr. Világi Szabolcs.

Nagyon nagy tudású szakember, és EMBER.

És: nem fogad el pénzt!!!!!


(Szülés után meg a kisbabák között kóborol szabadidejében, és simogatja a fejüket ... :))

2011. máj. 12. 11:30
Szeretnék találni egy jó orvost, aki komplikáltabb terhesgondozást is bevállal,(súlyos preeclamsia) tapasztalatokat, elérhetőséget, és nem utolsó sorban a magánrendelés árát. Nagyon köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook