Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki terror! :-( fórum

Lelki terror! :-( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. ápr. 8. 17:43
Szerintem a fórumindító el tudja dönteni, hogy szüksége van-e gyógyszerekre, vagy nem. De a fő kérdés nem ez, hanem az, hogy hogyan tudja megvédeni magát és a gyermekeit. Egy ügyvédet mindenképpen meg kellene kérdezned.
18. d5cc21be8a (válaszként erre: 16. - C42aaaac41)
2011. ápr. 8. 17:39
Ez nem fikázás,de a rossz tanács az rossz!!!
17. d5cc21be8a (válaszként erre: 15. - A14deb9047)
2011. ápr. 8. 17:39
Tudom én is váltam!!!Nekem a az exem egy fillért sem fizet,de én nevelhetem a lányom!!!
16. c42aaaac41 (válaszként erre: 12. - D5cc21be8a)
2011. ápr. 8. 17:37
Miért kell sarkítani?Ha valaki tanácsot kér, a problémára kéne koncentrálni és nem egymás fikázására.
2011. ápr. 8. 17:36

Félremagyarázod...

Tudod, milyen érzés ilyen helyzetben lenni????

2011. ápr. 8. 17:36
Mit tartalmaz a fenyegetés?
2011. ápr. 8. 17:36
Tinagalamb én azt javaslom,nem aláírni semmit,de leülni és megbeszélni,ketten!
12. d5cc21be8a (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2011. ápr. 8. 17:34
Olvasom hogy arra biztatod,vegyen be gyógyszert,de ha gondolja füvezzen vagy lője be magát.Jó tanácsaid vannak!!!
11. 625b4da9ec (válaszként erre: 6. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 17:32

Én nem írnám alá!!!


Attól, hogy más életet választott, még a gyerekei és a nevelésükhöz hozzá kell járulnia!!!!

10. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 17:29

Ne hagyd magad! Amíg azt hiszi, hogy ő az erősebb, uralkodhat feletted, erősebb lesz!

Legyél határozott, rövid, kimért és keményítsd meg magad! Nézz a szemébe és mondd ki akár százszor is, hogy NEM!! Van egy mondás: egyes emberek ereje más emberek gyengeségében rejlik!

Anno engem a férjem bezárt a 9. emeleti lakásba. Persze előtte ellopta a kulcsaimat...

Nem kényszeríthet arra, hogy lemondj a gyermeked hátrányára... A gyámhatóságnál is voltál?

Mi jogon akarja a bírósági ítéletet megváltoztatni?? Nehogy már.....

Nehéz menet lesz, de nem lehetetlen...

Ha kell, inkább vegyél be 1-2 szem valeriánát...

2011. ápr. 8. 17:28
elég csúnyán fenyeget, ehhez nincs joga, ezért kell feljelenteni. És ne írj alá semmit, a gyerekeidről van szó harcolj értük, ne félj.
2011. ápr. 8. 17:27
Nekem nincs gyerekem, de azt gondolom, hogy 15ezer forintnál többet ér az, hogy nyugodtan éljetek. Egyébként nem lehet olyat, hogy Te lemondasz erről a pénzről, ő pedig lemond a gyerekek láthatásáról...így lehet meggondolná, hogy tényleg el akarja-e venni a pénzt a gyerekeitől...
2011. ápr. 8. 17:26
Én nem írnék semmit alá.Tegyél feljelentést zaklatás miatt,de biztos hogy egy ügyvéd tudna tanácsot adni ebben is.
6. tinagalamb (válaszként erre: 5. - Encifinci)
2011. ápr. 8. 17:26
Igen ott is van egy közös gyermek.
2011. ápr. 8. 17:24

Miért kéne lemondani? Így is ő jár jól hisz akár 40%-ot is vonhatnának..ott van közös gyerek?

Amúgy meg ha cskkenteni akarja azt neki indokolni kell.

Sajnálom hogy vannak iylen apukák:(

Kitartés.

Amúgy minl nagyobbak a gyerekek annál több lesz sajnos a kiadásod is.

2011. ápr. 8. 17:23
Tudod pontosan kb 15 ezer forintot akar elvenni a gyerekeimtől!Ha nem többet!!!
2011. ápr. 8. 17:22
rendörség
2. 625b4da9ec (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 17:22
Nem értem mi ebben a dilemma?
2011. ápr. 8. 17:18
Sziasztok!A tanácsotokra lenne szükségem,volt férjem két hónapja szinte teljesen ki akar készíteni,mindenáron rá akar kényszeríteni,arra,hogy mondjak le a 33%-os gy.tartásról amit a két közös gyermekünk után vonnak tőle és hogy fix összeget akar fizetni.Két ügyvédnél is jártam aki azt tanácsolta semmi képpen sem szabad ilyent aláírni,mert lehet a későbbiekben annyit nő a fizetése,hogy ezért szeretné,mivel nem akar többet fizetni.Azóta sorozatosan kapom a fenyegető telefonokat,de sajnos ezeket rögzíteni nem tudtam és nem tudom.(a törvény bünteti).Van a gépemen egy e-mail,amiben azt írja amennyiben fontos a nyugalma aláírom a papírokat!Voltam már gyermekjólétinél,családsegítőnél,gyámügynél és mindenki csak a fejét csóválja,hogy nem tudnak segíteni!Mivel ezek nem kézzel fogható bizonyítékok!Mit tegyek????????????Írjam alá,hogy a két gyerek kevesebbet kapjon mint amennyi jár nekik,csak hogy végre nyugtom legyen!!!Nem hiszem el,hogy az ilyen apukák ellen nem lehet semmit tenni.Holnap láthatás lesz ami azt jelenti,hogy reggel jön a két gyermekemért,és rettegek,hogy vagy a volt férjem vagy a felesége nekem esnek!!!Annyira kilátástalannak érzem a helyzetem!!!!:-(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook