Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki terror! :-( fórum

Lelki terror! :-( (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. ápr. 9. 11:30
Remélem ezeknek a görényeknek jó sok nyugdíjuk lesz....
48. hte23 (válaszként erre: 45. - Homokóra)
2011. ápr. 9. 11:01
Igen, az én férjem meg azt találta ki, mert mindenki ezt csinálja, 4 órásba jelenteti át magát.
47. 6b006fc769 (válaszként erre: 46. - Ecc37797d3)
2011. ápr. 9. 10:56

Ezt nem tenném. Egyrészt csak akkor van esélye bármire, ha valóban felvette a beszélgetéseket, anélkül csak üres a fenyegetés, a pár pofonból is ő jönne ki vesztesen.

Jó az email, ha valóban le van benne írva minden fenyegetés, ami a telefonbeszélgetésekkor is elhangzott. Én inkább szereznék egy diktafont és várnám,hogy ismét zsaroljon, utána uzsgyi a rendőrségre és zsarolás, ill. zaklatás miatt feljelenteném. Leginkább egy megírt összeszedett feljelentést vinnék és a beszélgetések másolatát is csatolnám.:)

2011. ápr. 9. 08:37
Vagy lehet meg kellene ijeszteni:mondd azt neki hogy felvetted az összes telefonbeszélgetést,és mész a rendőrségre ha nem hagyja abba.Illetve még azon is elgondolkoznék,hogy lehet hogy keresnék egy jól megtermett férfit,aki adna neki 1-2"pofont" ha másképp nem megy.Megérdemelné rendesen ha képes benneteket terrorizálni...
2011. ápr. 9. 08:03
Ne írd alá! A gyerekeknek jár az a pénz...anno mikor elváltunk,én a bíróságtól az összeg levonását kértem..mígnem a volt férjem kitalálta, hogy ő leszámol..ettől kezdve nem volt gyerektartás..szóval ki lehet bújni a kötelezettségek alól..és sajnos ezt több apuka meg is teszi.
44. e705905164 (válaszként erre: 33. - 6b006fc769)
2011. ápr. 9. 08:01
elég az email is!amiben benne van a lényeg!bár jöhet azzal írhatta más is,de azért 1 próbát megér..nem a gyermekvédelmisekhez köll menni,hanem a rendőrségre!
43. e705905164 (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2011. ápr. 9. 07:58

ugyan má!csak meg akart fenyíteni!ezért a rendőrségre fordulhatsz!és igenis megmutathatod az emailt!

nem bántanak,de NE ÍRD ALÁ!

2011. ápr. 8. 22:07

Figyelj kedves első hozzászóló!

Ne írjál alá semmilyen papírt, mert a gyermekeid jóléte forog kockán és neharagudj, hogy megjegyzem undorító, amit tesz fogadd meg az ügyvéd tanácsát a mobiltelefonszámodat pedig változtasd meg, így talán nem fog zaklatni tégedet. Ilyen esetben a láthatást is feltételhez kötném, mert félő, hogy nem fogod őket látni és magánál tartja őket. Közöld a szolgáltatóval ne adja ki az újat semmilyen esetben. Ne hagy magad átverni, becsapni, hiszen ő tégedet baleknak néz, akivel úgy bánik, ahogy akar. Mutasd meg neki tégedet nem olyan fából faragtak és állj a sarkadra. Drukkolunk itt mindannyian sikerüljön valami jót elérned. Szívélyes üdv.Ágnes

41. 6b006fc769 (válaszként erre: 40. - 54840f0fce)
2011. ápr. 8. 20:45

:) Nagyon sokat szokott segíteni, ha tudják, hogy "hányas a kabát":))))

Igen, hivatalosan nem bizonyíték:))))

40. 54840f0fce (válaszként erre: 37. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 20:42
Nyugodtan felveheted, nem fogadják el bizonyítéknak, de legalább tudják, hogy "hányas a kabát"!
2011. ápr. 8. 20:40
Az arányosság elve miatt kérdeztem, mert a leírtak alapján ő veled szemben minimum zaklatást követ el, ha nem zsarolást is, ezek bűncselekmények. Ha a személyiségi jogait - ilyen formán - megsérted, azzal te nem követsz el bűncselekményt. Én biztos, hogy felvenném a szövegét. Mit tehet? Beperel és kártérítést követel? Ez nem Amerika. Ha veled szemben bűncselekményt követnek el az ellen védekezhetsz, akár úgy is, hogy bizonyítékot szerzel arról, hogy valóban sértetté váltál. Én legalábbis így látom.
38. encifinci (válaszként erre: 36. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 20:38

Nincs az a bíró aki a gyereket az apának ítéli hacsak az anya nem drogozik vagy olyan szociálisan rossz körülmények között van hogy képtelen a gyerekeit ellátni..vagy bizonyos kor felett agyereknek is van beleszólása.

És men alapon tudna kirakatni a lakásból?

Ok nélkül nem lehet azt sem

37. tinagalamb (válaszként erre: 34. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 20:26
Személyi jogok megsértése!A pontos megfogalmazás!
2011. ápr. 8. 20:23
A gyámhatóságon is voltam,külön az édesapa kérésére,aki az egyik ismerőséhez kért nekem időpontot,mert két héttel ezelőtt még azt gondolta,hogy ne kelljen neki fizetnie,lemond a két gyermekről,aztán hogy és miért de meggondolta magát,most azzal fenyeget hogy elviteti tőle a gyermekeimet,kirakat a lakásból,amit az önkormányzattól kaptam,és ahol csak lehet feljelent,amit simán ki is nézek belőle, a kislányom egyszerűen nem is akar átmenni!Annyit mondott a telefonba hogy ha nem írom alá szép szóval az egyezséget,akkor aláírom majd csúnya szavakkal!
35. 6b006fc769 (válaszként erre: 34. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 20:17
részletezd, kérlek!
34. tinagalamb (válaszként erre: 33. - 6b006fc769)
2011. ápr. 8. 20:16
Mert sajnos a mai magyar törvények szerint engem bűntetnének meg,sajnos már ennek is utána jártam,közölnöm kellene vele,hogy rögzittem,de akkor úgy sem mondana semmit
2011. ápr. 8. 20:15

Nem értem, hogy miért nem rögzíted a fenyegetéseit (pl. diktafonnal)?

Egyébként szerintem se hagyd magad

2011. ápr. 8. 20:13
Az a probléma,hogy két ügyvédnél is voltam és sajnos mivel nincs kézzel fogható bizonyíték a kezembe sajnos nagyon nehéz bebizonyítani a lelki "bántalmazást"!A papírt a két gyermekemre való tekintettel nem írom alá,mert nekik jár az ügyvédek szerint amit a bíróság megítélt!Egyszerüen a gyomrom összeszorul ha megcsörren a telefonom,és főleg ha arra gondolok hogy találkoznom is kell vele,vagyis velük,hiszen a gyermekeimet nekem kell átadnom!
31. hte23 (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 20:03

Egyébként nem engednék neki.


A gyerekek érdeke.


Csak 25-öt akar fizetni? Majdnem annyi. annyi mint a csp. Hozzáteszel ugyanannyit meg a cspt. akkor kijön gyerekenkén kb. 40 ezer gyerekenként.


Hát???

30. hte23 (válaszként erre: 21. - A14deb9047)
2011. ápr. 8. 19:59

Igazad van. Valeriána vagy nyugtató gyógyhatásu tea.

Legalább annyit segit, hogy a tudatalattija sugározza azt, hogy engem most nem lehet kiboritani.

Valeriána az szinte már nem is gyógyszer.

29. orsolya33 (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 19:58
Ennek az embernek nem jutott még el a szürke állományáig ,hogy a gyerektartás a gyerekek eltartására szánt összeg és nem asszony tartás, sajnálja a saját gyerekeitől. Amíg Ő 33 százalékot fizet ki, Te 67 százalékot. Erről így tájékoztatnám.
2011. ápr. 8. 18:50
a fizetés max 50%-át vonhatják le és a saját háztartásában nevelt 3.gyerekét sem részesítheti nagyobb előnyben a Ti közös kettőtökhöz képest.így a 33%-a reális.Ne mondj le róla.Ha csökkentést akar neki kell bíróságra menni ,de a bíró sztem nem ad neki igazat.
27. c95c921ae7 (válaszként erre: 26. - A14deb9047)
2011. ápr. 8. 18:42
Igen..erre értettem a biztonságérzetet:)
26. a14deb9047 (válaszként erre: 25. - C95c921ae7)
2011. ápr. 8. 18:40
Vagy nem lenne olyan nagy a mellénye...
2011. ápr. 8. 18:17
Szerintem kérdezz meg egy ügyvédet. Ezen kívül meg, amíg nem normalizálódik a helyzet, nem tudsz odahívni valakit magadhoz arra az időre mikor jönnek hozzád? Egyrészt biztonságérzetet s adna, másrészt tanúd is lenne az elhangzottakra.
24. szemmelver (válaszként erre: 1. - Tinagalamb)
2011. ápr. 8. 18:11
felejtsd el! semmit alá ne írj!40 százalék járna neked! ne hagyd magad! smmit nem tehet ellenetek!
23. mkriszti81 (válaszként erre: 21. - A14deb9047)
2011. ápr. 8. 17:51

Tudom, hogy természetes alapanyagú, de a hatása sajnos ugyanolyan, mint a mesterséges szereknek: tudatmódosító, az idegrendszerre hat. S kérdezőnknek most inkább a józan eszére és erejére lesz szüksége, mintsem letompítania magát - de természetesen ez is az ő döntése.

Én itt ki is szállnék ebből a vitából, valóban nem erről szól ez a fórum.

Remélem, minden pozitívan alakul!! :)

2011. ápr. 8. 17:45
Visszavonom!
2011. ápr. 8. 17:44

Nem kemikáliát írtam, hanem egy növénykivonatot.

És az anyuka leírt egy szót: rettegés.

Ez viszont jobban megmérgezi, legyengíti a testet, a lelket, mint a mankó, amit esetlegesen ajánlottam.

20. mkriszti81 (válaszként erre: 10. - A14deb9047)
2011. ápr. 8. 17:44

Na persze, gyógyszer! Drogoktól nem oldódik meg a probléma sajnos...

Tinagalamb: más módon légy lelki-erős, rendőrséghez mindenképp bemennék a helyedben és gyámügyhöz is. Az e-mail a gépeden csak bizonyíték, nem?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook