Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehetséges, hogy a gyümölcsnap ugy kikészít, hogy hánysz tőle és lázas vagy? fórum

Lehetséges, hogy a gyümölcsnap ugy kikészít, hogy hánysz tőle és lázas vagy? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Loni
2007. máj. 20. 17:43
Én nem próbáltam a 90 naposat, de az egyik barátnőm beszámolt arról, hogy a gyümölcsnapokon nagyon rosszul volt. Ezért is hagyta abba.
2007. máj. 20. 13:37
a multkor olvastam hogy aki gyors pőrgős annak az anyagcseréje is gyorgy így könnyen megbirkozik a nyers zöldseégekkel, gyümölcsökkel. aki nyugodtabb, higgadt természetű az ne igen probálkozzon vele
2007. ápr. 5. 20:44
Nem,nem fogsz hanyni, esetleg csak akkor, ha nem mosod meg a gyumolcsoket.
8. Nívea (válaszként erre: 7. - Szeszipuszi)
2007. márc. 5. 22:19

Na! Még jó, hogy nem szeretem a mangót:) Nekem olyan íze van, mint a sárgarépának. És undorodok tőle.Ez nem zöldség, hanem gyümölcs. Nem értem, miért hasonlit akkor rá az íze?!:)

Amugy kiderült utólag, h nem a gyümölcsöktöl voltam beteg, hanem mellhártyagyulladást kaptam a megfázásból és ez annak a szövődménye volt. Érdekes!Az orvos mért nem vette észre, h nem torokgyulladásom van, hanem mellhártyagyuszim?? :(

2007. jan. 12. 15:02

Egy étkezésre csak egyféle gyümit ajánlott enni (ezt a böjtölésről szóló irásokban olvastam)Pl. csak almát, vagy csak citrusfélét. És sok-sok folyadékot is kell inni a gyüminapon. Ásványvizet, vagy teát. De vigyázzatok! Olvastam valahol, hogy a mangó fogyasztása után 2 óráig nem szabad inni, vagy mást enni, mert bár az oka ismeretlen, de gyomorpanaszokat okoz. Múltkor erről megfeledkeztem - és iszonyú gyomorgörcsöm volt kb. 10 percig.

Ha nagyon elegetek van a gyümölcsből, akkor magvakat pl. diót, mandulát, mogyorót (nem sósat) lehet enni egy keveset.

2007. jan. 11. 19:28
nem tudom. a dokinak el se mertem mondani, h diétázok, mert rámripakodott, h mért nem mentem le korábban hozzá.Amugy a mennyiséggel én se vok tisztába(azt olvastam bármilyet és bármennyit).Én ugy felpuffdtam a sok gyümitöl és becsavart a hasam, hogy majd bele haltam.Nem birtam wc-re se menni.Totál gáz volt.
2007. jan. 11. 19:25

Nos, én csináltam, és néha kegyetlen hányingerem volt a gyümölcstől, főleg a végén. és csupán azért volt, mert az epém nem bírta a sok nyers gyümölcsöt, zöldséget, és telítődött , és gyulladásba fogott, ami hányinger, hányás, lázzal jár!!!

amikor elkezdtem a 90 napos diétát, többször begörcsöltem, a zöldségek miatt, sokról le is kellett mondanom, a gyümölcsök héjja is okozhat görcsöt!!!

Szóval akinek az epéje érzékeny , óvatosan diétázzzon, ez más diétára is érvényes.

2007. jan. 11. 19:21
Kizárt dolog. Az előfordulhat, hogy remegsz, izzadsz, szédülsz. Amit leírtál az inkább valami vírus fertőzés lehet.
2007. jan. 11. 19:15
Hát én nem hinném de valamit most már én sem értek Olvasom hogy csak 20dkg fogyasztható és vacsira is kb Viszont olvasom a recepteket a diétához és ahogy öszeszámolom és ebédre vacsira elosztom van hogy fél kiló lehetséges ez vagy én nem értek valamit?
2007. jan. 11. 19:13
Szerintem nem lehetséges. Valami más lehet a probléma.
2007. jan. 11. 19:12
Lehetséges, hogy a gyümölcsnap ugy kikészít, hogy hánysz tőle és lázas vagy?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook