Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetek meddő ha menstruáció alatt szexelek? fórum

Lehetek meddő ha menstruáció alatt szexelek? (beszélgetős fórum)


1 2
27. zebracsikó (válaszként erre: 24. - Vancsa1977)
2012. jan. 22. 12:43
szerintem itt valami félreértés lehet, torzult az információ...: a vakbelet (féregnyúlványt) szokták kivenni akkor, ha nyitják a hasat függetlenül attól, miért is nyitották. Akkor biztos elvégzik.
26. Vancsa1977 (válaszként erre: 13. - Bcicus)
2012. jan. 22. 12:42
Én is arra gondoltaam,hogy azt az orvost kellene felkeresnem,mert már annó 2000-ben voltam endokrinológusnál.Akkor 8 hónapig nem jött meg,és a 6.-nál elmentem az nőorvoshoz,és az irányított oda.Az után nem is volt semmi probléma a vérzésemmel 3 évvel ezelőttig.Majd a terhesség előtt is vackolt.És azért is nem gondoltam volna,hogy terhes vagyok,nem gyanakodtam,csak úgy tudtam meg,hogy terhes vagyok,hogy elmentem 1 hasi Uh-ra
25. virag32 (válaszként erre: 23. - Vancsa1977)
2012. jan. 22. 12:40
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de azért az ember nem állat, meg tud állni ésszel bizonyos dolgokat, havi 4-5 napon át....És ha nem megy,hát vannak más módszerek is a szexuális vágy kiélésére, amikor nem feltétlen kell behatolást végezni...
24. Vancsa1977 (válaszként erre: 22. - Sötét_hercegnő)
2012. jan. 22. 12:37
Az egyik rokonnak(már meghalt azóta nagyon súlyos betegsége volt),és a lépét vették ki,és a háziorvosa mondta már otthon,hogy magának meg a műtét alatt kivették a lépét???Mert a méhét vették ki alapból azért volt a műtét,és még kivették a lépét +-ban is
23. Vancsa1977 (válaszként erre: 20. - Virag32)
2012. jan. 22. 12:34

Na ezt mondom én is!!!!!!


Mondtam aa férjemnek is,hogy nem lenne szabad,de nem bírjuk ki.A 4 év alatt jó ha 2-3-szor hagytuk ki aa szexet a vérzés alatt

22. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 18. - Vancsa1977)
2012. jan. 22. 12:33
Ha kivették volna a méhedet, arról neked is tudnod kellene. Ennyire nem elvetemült egyik orvos sem :) Ha szükséges lett volna, mindenképpen tájékoztattak volna róla. Menj dokihoz, csak ő tud rendes választ adni arra, hogy mi lehet a probléma.
21. Vancsa1977 (válaszként erre: 11. - Babszibobó)
2012. jan. 22. 12:32

Nem akarok másokkal pédálózni,de....Valakikre ha csak ránéz az ember már terhes(főleg a kissebségnél).



Tudom a tzúlsúly az nagy probléma,de egyszerűen NEM TUDOK lefogyni!!!!!Tudom akarat kérdése aaz egész!!!!!Meg megyek is egész nap-a fiam mellett most van például szabad percem,amikor aalszik.Meg nem is eszek olyan sokat.A férjem egy ültében megeszik fél kiló kenyeret,és mégis alig van rajtaa felesleg(may 2-3 kiló + van rajta)....

2012. jan. 22. 12:30

Szia! Engedd meg,hogy bemásoljam Dr.Hamvas Ferenc, elismert szülész-nőgyógyász főorvos álláspontját a menstruáció alatti szexuális életről (amit mindenkinek ajánlok megfogadni):


"

Nem megengedett. A menzesz alatt a szülőcsatornák nyitottak, ezért a nemi életnek még gumival is az a komoly veszélye van, hogy a hüvelyben levő kórokozók a méhűrbe, szerencsétlen esetben a petevezetőkön át a hasűrbe "pumpálódnak", mely nagyon komoly, akár életveszélyes gyulladások kialakulásához vezethet. Ez alapját képezheti a későbbi méhenkívüli terhességeknek is. Nagyon sok nő fenyegető réme a meddőség akár egyetlen ilyen szerencsétlen "akció" következménye is lehet."

19. Vancsa1977 (válaszként erre: 17. - Sirga)
2012. jan. 22. 12:27
:-)
18. Vancsa1977 (válaszként erre: 12. - Emil zola-nana)
2012. jan. 22. 12:27
Én is a szülésre tippelek.Mert rosszul lettem,újra kellett éleszteni,mert sok vért veszítettem,és 1 napig az intenzívre is átvittek megfigyelésre,de a szülés után kb 2 órával már teljesen jól éreztem magamaat!!!Sőt a piszkos fantáziám már arraa is gondolkodik,hogy nem-e kivették a méhemet...
17. Sirga (válaszként erre: 1. - Vancsa1977)
2012. jan. 22. 12:25
Ahogy Veres Pali bácsi mondaná: Lehetsz meddő, de nem a szextől.
2012. jan. 22. 12:24

Köszönöm a gyors válaszokat!!!!


Igen az agyam leghátulján tudom,hogy nem kellene szexelni vérzés alatt,de....Egyszerűen nimfomániások vagyunk a férjemmel.Meg lehet,hogy nem jól gondolkozok,de amikor összejöttünk most már férjemmel,és aa kezdetektől fogva szexeltünk vérzés alatt,és mégis teherbe estem.

15. d84afa853b (válaszként erre: 1. - Vancsa1977)
2012. jan. 22. 12:24

Szia!

Az elsőre a válasz:nem, de a menstruáció alatt nem ajánlatos szexuális életet folytatni, de ezt lent is írták.

Ahhoz, hogy választ kapj mindenképp nőgyógyászhoz kell fordulnod és ő tud biztos választ adni neked.

Egyébként számtalan dolog kialakulhatott pl.:ciszta, endometriózis stb.

14. Bcicus (válaszként erre: 13. - Bcicus)
2012. jan. 22. 12:21
higiénikusan
13. Bcicus
2012. jan. 22. 12:20
Endokrinológust is keressél aki a hormonháztartásodat rendbe rakja. A menstruáció alatt lehet szexelnu nyugodtan csak óvatosan és nagyon hiéinikusan.
2012. jan. 22. 12:18
Szia,menj nő gyógyászhoz,lehet szüléskor lett valami belső probléma,és nem lehetsz meddő,de a súly is közre játszik a teherbe esésben,és nem szabad szexelni menstáciokor,mert ilyenkor a legkönyebb fertözést kapni,leggyengébb az immun rendszer és fertőzést és kaphatsz.
11. babszibobó (válaszként erre: 1. - Vancsa1977)
2012. jan. 22. 12:17

Az első kérdéshez inkább nem fűzök semmit!


A másikhoz meg Nőgyógyász kell!


Az, hogy valakinek van már gyereke, nem jelenti automatikusan azt, hogy könnyen jön majd a többi.


A túlsúly igenis nagy probléma minden szempontból így a teherbeesés szempontjából is. A szervezeted, ahogy írták, tiltakozhat!

2012. jan. 22. 12:16

De hogy gondolod az összefüggést a "meddőség" és a mentstruáció alatti szexelés között?

Tudod, hogy nem volna ajánlatos, és így szereztél be valami fertőzést?

9. pethoevi (válaszként erre: 7. - Klarika5)
2012. jan. 22. 12:15
egyrészt,másrészt a zsírsejtek tesztoszteront termelnek,vagyis ffi hormont.Ez is lehet a baj.
8. Bcicus (válaszként erre: 1. - Vancsa1977)
2012. jan. 22. 12:14
Az első egyértelműen nem, nem is értem, hogy jut egy értelmes felnőtt embernek ilye n eszébe. A második sanszos lehet a pcos, a kövérség nagyon rosszat tesz a fogantatásnál és a cikluszavar is emiatt lehet. Az, hogy egyszer siekrült nem jelent semmit, csak hogy szerencséd volt, szülés után is előjöhet pcos, miért nem mész dokihoz.
2012. jan. 22. 12:13
Valóban szokták ajánlani, ha túlsúlyos a nő,s nem esik teherbe - fogyjon le, mert a szervezet "okos", s nem akar plusz terhet rakni a nőre.
6. 77c9742c2e (válaszként erre: 1. - Vancsa1977)
2012. jan. 22. 12:11
Ciszta lehet a bűnös, anyukámnak cisztája volt születésem után több mint 10 évig folyamatosan kiújult-elmúlt-kiújult-elmúlt... menj nőgyógyászhoz mihamarabb!
2012. jan. 22. 12:10
nem... ellenben kinőhetnek a szárnyaid ha gondolkodás nélkül kérdezel :)
2012. jan. 22. 12:08

nem



nőgyógyásznál voltál már ezekkel a kérdéssel?

2012. jan. 22. 12:07
nem!!
2012. jan. 22. 12:06

Első kérdés: Nem

Összes többi: Nőgyógyász mit mond?

2012. jan. 22. 12:05

Lehetek meddő ha menstruáció alatt szexelek????


Mert 2010 júliusában megszületett fiam,és azután csak 2-3-szor védekeztünk a férjemmel.Azóta nem védekeztünk(zünk),és nem esek teherbe??Hogy lehet??Tavaly 3 hónapig nem jött meg a vérzésem,és azt is hittük,hogy babánk lesz,de nem...

Tanácstalan vagyok..Rendszeresen szexelünk.Én már arra is gondoltam,hogy a kövérségem is közrejátszik a teherbeeséshez,de már akkor is kövér voltam amikor először terhes lettem...Vagy meg PCOS-om van???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook