Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Légyszíves ajánljatok jó illatú női parfümöket! Leírom nagyjából, hogy milyet keresek.:) fórum

Légyszíves ajánljatok jó illatú női parfümöket! Leírom nagyjából, hogy milyet keresek.:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. eb85e22a13 (válaszként erre: 13. - Arrival)
2014. máj. 27. 16:50

Jol hangzik..:) Givenchy parfumok kulonlegesek. Sajnos az Extravagance-t mar nem gyartjak pl.

Koszi szepen!

14. eb85e22a13 (válaszként erre: 12. - Lolita63)
2014. máj. 27. 16:47

Tresor, baratnom kedvence volt, tenyleg jo.

Lolita Anyukam kedvence, eleg jo illat, de ez az o illata.:)

Melyik Dolce G?

Coral-t nem ismerem. Milyen jellegu?

Koszonom!:)

2014. máj. 27. 16:45

Givenchy Dahlia Noir

puderes, most ez a nagy kedvencem, es sokaig megmarad az illata

2014. máj. 27. 16:44

Nagyon kevés az a parfüm ami Nekem bejön, íme néhány amit nem tudok megunni:)


Lancome Tresor-t 10 évig használtam, még most is imádom:)


Lolita Lempicka is nagyon jó évekig használtam.


A Dolce & Gabbana feromonos is nagyon finom, ezt is szerettem.


Most Bvlgari Omnia Coral a kedvencem azt használom:)

11. eb85e22a13 (válaszként erre: 10. - Jasmine24)
2014. máj. 27. 16:24
3 evig hasznaltam a Miss dior cherie-t, szerettem. Ez mennyiben mas? Ha ismered a cherie-t..
2014. máj. 27. 16:22

Nekem a kedvencem,a mit most is hasznalok az a Dior: Miss Dior

Igaz, nem feltetlenul gyenge parfum, van ereje, de orak utan is erezni!

9. eb85e22a13 (válaszként erre: 7. - Warnika)
2014. máj. 27. 16:13
Koszonom!:)
8. eb85e22a13 (válaszként erre: 5. - Bacbd7d281)
2014. máj. 27. 16:11
Valoszinu ez lesz, ha mast nem talalok. Probaltam,nagyon tetszett, de 2 ora mulva egy vmi.mas illat kijott rajta,ami kicsit zavart. De hozzam kozel allo illat. Koszonom!:)
2014. máj. 27. 16:10
Igen, Cerutti 1881 elég különleges, Tommy Hilfiger TOmmy Girl, Bulgary-k is ilyen különleges illatok.
6. eb85e22a13 (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2014. máj. 27. 16:09
Ismerem oket. J`adore-t hasznaltam, tetszett. De az mas elet volt, mas emlekek..:) Koszonom szepen!
2014. máj. 27. 16:08
Lancome Miracle!Imádom az illatát:-)
4. eb85e22a13 (válaszként erre: 3. - Katuska8)
2014. máj. 27. 16:07

Gondolhatod, hogy ott kezdtem..:)

De koszi azert..:)

2014. máj. 27. 16:05

Szerintem be kellene menned egy Douglas parfümériába és ott kérni az eladók segítségét. Ha elmondod nekik ezeket, mint amiket itt leírtál, szerintem ők jobban tudnak segíteni, mint mi.

Egyébként szerintem nagyon finomak a DKNY, Bvlgari és Guess illatok és árban is belefér a keretbe.

2014. máj. 27. 16:01

Én ezeket szerettem a nőiesek közül:Dior :J'adore,

Cerruti 1881, Chanel:Mademoiselle.(most ez a kedvencem)

2014. máj. 27. 15:52

Ajanljatok jó, női parfümöket légyszíves, mert egyszerűen nem talàlok egy ideje olyan illatot, ami igazán tetszene.

Mindig is nehezen választottam parfümöt, mert csak olyat bírok hasznàlni, ami igazan én vagyok, és olyat nem, ami "nem rossz" kategória. Ezért mindig teszter csíkokra fújok, es azt viszem haza, és szaglászom hogyan vàltozik az illatuk. De hiàba teszteltem egy csomót , nem jön be egyiknek sem az illata,mostanában. Tudom, hogy ismeretlenül nehéz ajànlgatni, mert mindenkinek más az izlése, de hátha kapok jó ötletet.. :)

A nagyon nőies, tiszta,érzéki, különleges illatokat szeretem,amik nem erősek. Megfájdul a fejem az erős illatoktól.Ne legyen az illat csak gyümölcsös, sem olyan, mintha egy viràgoskertből léptem volna ki, és legkevésbé pedig sportos..

Most Vera Wang: Lovestruck illatat hasznàlom. Tetszik, de meguntam, nemsokàra el is fogy, és abszolút nem tartós, 1 óra múlva semmi nem érződik belőle. Ok, hogy nem erős, de ez màr túlzàs.:)Amit még szerettem ,Cacharel: Amor-Amor. De ezt sem szeretném újra, mert más életszakasz volt.. Ez mondjuk elég erőteljes illat.

Olyan parfümöt légyszíves ne ajanljatok amit nagyon sokan hasznàlnak, olyat nem szeretnék./tudom, hogy mindenkin màshogy érződik az illat, de akkor sem./

Àrban max. 15 ezer ft-ot gondoltam. Avonos, 0riflame-es illatok sem ok.

Ha tud valaki valamilyet ajanlani, köszönöm szépen előre is!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook