Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Légyszi ajánljatok nekem golyós dezodort! fórum

Légyszi ajánljatok nekem golyós dezodort! (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5
62. MelisUK (válaszként erre: 3. - Cc8d148370)
2008. jún. 4. 12:23
Nyugi, nem a mosószerrel van a gond, hanem tényleg a dezodorral, használj inkább kristálydezodort.
2008. jún. 4. 12:21

Üdv, én is kristálydezodort használok és nagyon meg vagyok vele elégedve, illatmentes, foltmentes, fantasztikus. Be lehet szerezni pl DM-ben Balea nevűt, ami a DM-es termék, ez kb 600Ft, de vannak ennél drágábbak is, de fölösleges azokat megvenni.

Egy ilyen dezodor nagyon sokáig kitart, nekem az első másfél évig tartott ki, a második viszont összetört... Tehát drágább mint egy átlag deó, de nagyon sokáig is tart. Pusztán vizet kell tenni a deo kupakjába, abba belemártani a kristályt, majd alaposan bekenni vele az adott testrészt.


Fantasztikus, h mióta ezt használom, azóta nem érzem magamon azokat a szörnyű dezodorszagokat:) És nagyon érzkeny ám rá az orrom, így másokét azóta jobban megérzem, mióta rajtam nincs ilyen szag...

60. szamka
2008. jún. 4. 11:31

Évek óta sókristályt használok. Sokat kínlódtam, mire rátaláltam. Isteni, nem hagy foltot és nincs illata. Én szeretem, az illatmentes dezodort, hadd érvényesüljön a parfümöm, nem jó, ha kétféle illat van rajtunk.

A BEKRA MINERAL-t használom, kb 1500.-, és úgy másfél évig elég. Tusolás után nem törlöm meg a hónaljam, így a nedves részre kenem. Dezodort törölközővel törlöm.

Hála a feltalálójának!

59. cc8d148370 (válaszként erre: 58. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 4. 09:27
ilyenről még nem is hallottam :) de azt hiszem, kipróbálom, mert jónak tűnik.
58. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 53. - Cc8d148370)
2008. jún. 4. 08:51
Én sókristály dezodort használok. Murnauer Salz a neve, a DM-ben vettem, 1.700 ft.ért. Fél éve használom, ahogy elnézem, még kb. egy évig biztosan elég. Be kell vizezni használat előtt. Nem izzadok, nem hagy nyomot a ruhán. Nekem eddig ez a legjobb.
2008. jún. 4. 08:44
rexonat használok, amin a fekete ruha jelzés van. 2 évvel ezelőtt még a simát használtam, minden ruhámat tönkre tette :(((
2008. jún. 3. 20:00
Nekem csak a Secret jó, de nem a golyós, nem a krémes, hanem az a púderes. nem izzadok és nem hagy nyomot.
55. cc8d148370 (válaszként erre: 54. - D606bc0fd7)
2008. jún. 3. 19:04
nincs rajta magyarul, így ha jól értelmezem nem alumínium-mentes
54. d606bc0fd7 (válaszként erre: 53. - Cc8d148370)
2008. jún. 3. 18:54
A Dove alumíniummentes volt?
53. cc8d148370 (válaszként erre: 49. - Cc8d148370)
2008. jún. 3. 18:42

Egy ideje nem jelentkeztem itt, de úgy gondoltam, leírom a tapasztalataimat, hátha valaki idetéved még: Az alap problémém az volt, hogy izzadok :) Nem erősen, de szinte mindig nedves a pólóm hónaljban, valamint az összes felsőmön fehéres-sárgás folt van, ami ráadásul ki sem jön :(

Rászántam a pénzt és megvettem a Vichytől az extra kímélő dezodort, ami: 24 órán át hatékony, nem hagy nyomot, illatanyag, tartósítószer és alumíniumsó-mentes. Egy hétig jó volt , utána nagyon büdösnek éreztem magam (pedig előtte kellemetlen szagot sosem éreztem magamon), majd egy idő után újra nedves lett a ruhám. Hozzászokott volna a bőröm? :S

Tovább kísérleteztem: megvettem a Dove fekete ruhához ajánlott golyóst, hááát, mit mondjak? teljesen megfogta minden ruhám, és a nedves-probléma is megmaradt.

Szóval tanácstalan vagyok!

2008. máj. 3. 22:03
Dove
51. cc8d148370 (válaszként erre: 50. - Starflo)
2008. ápr. 1. 18:04
Megnéztem :) hááát , meg is lepődtem... :) elvileg a vichy-től is van jobb... mostmár jobban figyelek erre, mert már látom, hogy van megoldás a problémára, többet is ki fogok próbálni az ajánlottak közül...:)
2008. márc. 31. 12:31
Ezt érdemes elolvasni: [link]
49. cc8d148370 (válaszként erre: 47. - Emrus)
2008. márc. 31. 10:47
2499 Ft volt gyógyszertárban. Nekem valamelyest kellemes meglepetés volt, mert a neten 2999-ért rendelhettem volna, bár túl sok helyen nem néztem utána. Lehet, hogy még a gyógyszertárak között is van árkülönbség, mert én a sétáló utcán, egy viszonylag drága helyen vettem meg, de sajna nem volt több időm rohangálni utána....:S
2008. márc. 31. 10:43

az Aloe Forever a legjobb szerintem...

Jobb mint a Vichy...már próbáltam azt is!

És olcsóbb is... és nagyon sokáig elég mert nagyobb a kiszerelés is...

47. emrus (válaszként erre: 42. - Cc8d148370)
2008. márc. 31. 10:43

Légy szí súgd meg mennyi volt nem a boltban akarok

hanyatvágódni.

46. cc8d148370 (válaszként erre: 45. - Esztella100)
2008. márc. 31. 10:35

csak hármat kellett volna visszaolvasnod, és kiderült volna, hogy vettem....

Sőt ha egy picivel többet olvastál volna vissza, az is kiderült volna, hogy nem a megfelelő illatot keresem, sőt idáig nem is bűzölögtem, hanem használtam különböző golyósokat, stifteket, de mindegyik fehér foltot hagyott a fekete ruháimon.

2008. márc. 31. 08:32
No vettél már valamit?
44. VIKI01
2008. márc. 31. 02:10
Nem golyós deo,de az ADIDAS márka yoo
2008. márc. 30. 22:43
Igaz, hogy nem golyós deo, de én a Rexona stiftre szavazok, nekem ez vált be a legjobban, kellemes kis enyhe illatú mindegyik, az Aloe Verás a kedvencem. Az ára is viszonylag elfogadható! :) Zsana
2008. márc. 30. 10:41

Megvettem a Vichy-t... igaz, mintha a fogamat húzták volna, de kegyetlen jó :)

Tegnap nagyon feszült, rohanós volt a napom, de egy picit sem izzadtam, és úgy vettem le a fekete ingemet szerintem életemben először, hogy nem volt rajta fehér folt.

Megérte megvenni, így nagyon-nagyon ajánlom mindnkinek!

2008. márc. 27. 07:25
Lady Speed Stick Zselés:floral illatú.Most véletlanül a Rexona-t használom/Women biorythm/Ha sokat kenek belőle magamra akkor nem jön ki a folt+ intim lemosoval mosom!Eddig bejött.De szivesen kipróbálom a Vichyt is mégha drágább is bánja a kánya csak használjon!Nagyon sok felsőmet megfogta és nem jön ki belőle semmivel!Főleg akkor jön ki jobban a folt ha idegesebb vagyok!
2008. márc. 27. 05:58
Mindenkinek más az ízlése!
39. 416c7ed97f (válaszként erre: 35. - Loch ness)
2008. márc. 26. 23:08
Body series golyós dezodor nekem pont az izzadás ellen nagyon bevált!
38. hotyka (válaszként erre: 37. - Sugi11)
2008. márc. 26. 13:28

Nem tudom, mit értesz "eredeti" alatt, de egyáltalán nem biztos, hogy ugyanarról beszélünk.

Már megbocsáss, de ez nem "viasz", és képzeld, használ, és sokkal jobb, mint azok a púderes sz@rok a boltok polcain.:-)

Nem tudom, neked mi a drága, de nekem nem drága egy stiftért 2000 ft, főleg, ha az elég kb. 8 hónapra is.:-)) na erről ennyit.

37. sugi11
2008. márc. 26. 11:41

Secret: Active

Az illatát még 3 pulcsin keresztül is érzed, nagyon kellemes, és nekem még a ruhámat sem fogta meg.A Rexonák is jók, de sajna megfogja a ruhát.

Az eredeti aloe vera termék, ami elég drága, és olyan mintha viaszt kennél a hónad alá...:-)) , nekem nem jött be.Az igaz, hogy az nem tartalmaz fémet, így teszel legalább egy dolgot azért, hogy ne legyen mellrákod,de sajnos nem használ.Nem vagyok egy izzadós típus, de attól fél nap alatt olyan szagom volt, mint a görénynek.

Ja, és ne feledjük, hogy nem mindig a legdrágább a legjobb!!!!!!

36. hotyka
2008. márc. 26. 09:37

Sziasztok! Én már vagy 3 éve az FLP-s aloe stiftet használom, ami épp szagmentesítő, ez a lényege. nekem bejött, férjem is ezt használja már jó ideje. És nem hagy foltot a ruhán, aloét tartalmaz, nincs benne alumínium, mint a boltiakban, ez szokta okozni a hónaljban lévő csomókat, egy doki mondta.

Elég nagy, jó sokáig elég, a fél év a minimum.:-)

2008. márc. 26. 09:18

Lehet egy kérdésem? Miért ragaszkodtok annyira a golyós dezodorhoz? A fújós, vagy a stiftes miért nem olyan jó?


Azért is érdekel, mert én is nagyon izzadós vagyok. Eddig fújósat próbáltam, mert a golyóstól, stifttől, legyen az akármilyen "szenzitív", elkezdek vakarózni. Pedig nem lenne rossza egy olyan stiftes, ami végre békén hagyna, és még az izzadáson is segítene.

2008. márc. 25. 22:16
Az amwayes Body series nagyon jó, jó szívvel tudom ajánlani, nekem nagyon bevállt...
33. ipi
2008. márc. 25. 18:42
Sziasztok, nekem is a Sanex vált be, a fehér, de ezt értsd úgy, hogy már -úristen- 15 éve kb ezt a márkát használom. Nekem is gond néha, hogy megfogja a felsőimet, de azért annyira nem zavar, mert mosás után csak belül marad a hónaljnál kicsit fehér, de nem is mindegyik anyagban marad benne. De egyszerűen más golyós nekem nem fedi el a testszagot, illetve nem marad meg az illata estig.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook