Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tetessek fel fogékszert? Ajánljatok fogászatot, légyszi:) fórum

Hol tetessek fel fogékszert? Ajánljatok fogászatot, légyszi:) (beszélgetős fórum)


7. Ella89 (válaszként erre: 6. - Beu23)
2010. júl. 14. 11:15

Az én fogorvosom szerint meg a fehér tömés káros. Ehhez nem tudok hozzászólni, de az biztos, hogy a fehérek sorra potyogtak ki, de amióta amalgámmal van betömve, még sose volt vele gondom.


Fogékszeren én is gondolkoztam, de féltem, hogy még jobban tönkreteszi az amúgy sem jó fogaimat. Ha a terhesség alatt nem mentek jobban tropára, direkt, fogékszerrel nem fogom leamortizálni.


Amúgy ha biztos vagy benne, hogy akarsz, tényleg jobb a fogorvos, de ha előtte ki akarod próbálni, hogy tetszik-e, akkor inkább kozmetikus. Olcsóbb és nem olyan tartós, próbának jó.

2010. júl. 13. 12:24
sziasztok. nekem már egy éve fent van swarovski meg ki is van fehéritve a fogam. én magán fogorvosnál csináltattam a kö volt 10ezer és ez ragasztva van. én tuti fogorvosnál csináltatnám. és azt mondták h nem káros a fogra mert fehér töméssel van odaragasztva. sztem nagyon szép.
5. kissa18 (válaszként erre: 1. - Ajnácska85)
2010. júl. 12. 21:38
Ha jót akarsz a fogaidnak, akkor sehol se tetess fel fogékszert, ugyanis káros, úgy, mint a fehérítés.
4. d2925c534b (válaszként erre: 3. - Ajnácska85)
2010. júl. 12. 16:17

Ezt mondjuk nem értem, hogy hogy nem tudja leszedni? Elvileg le kéne tudnia.

És mi van, ha fogorvos rakja fel és akkor nem tetszik? Akkor 15 ezret dobsz ki az ablakon?

Szerintem a kozmetikus egyébként is gyengébb ragasztóval dolgozik, mint a fogorvos, így előbb és könnyebben le is kell jönnie a cuccnak.

Keress akkor olyan kozmetikust, aki vállalja, hogy le is szedi, ha nem kell mégse.

3. Ajnácska85 (válaszként erre: 2. - D2925c534b)
2010. júl. 12. 16:09
Hm, hát az én kozmim is csinál, 5000 ért, de nem merem feltetetni vele, mert ő viszont nem tudja eltávolítani, amennyiben mégsem tetszik. A dilemmám az, h nem tom megéri-e 15000-et fizetni a fogásznak, vagy simán vállaljam be a kozmetikust, ő sem tudja elcseszni.
2. d2925c534b (válaszként erre: 1. - Ajnácska85)
2010. júl. 12. 16:00
Barátnőmnek volt ilyenje, de nem fogászaton rakatta fel, hanem kozmetikusnál. Több alkalommal is díszítette a fogát, volt amikor jópár hónapig fenn volt, de volt, hogy 1-2 hét után leesett, illetve sebezte a száját, akkor visszament, hogy tegyenek még rá ragasztót, ami a kő peremeit beborítja. Ragasztótól ill. kozmetikustól függ, hogy mennyire lesz tartós, jól rakják-e fel. A fogán semmi nyoma nem maradt.
2010. júl. 12. 15:34

Nagyon szeretnék egy felragasztott átlátszó kicsi követ.

Ha valakinek van tapasztalata, ajánljon légyszi fogorvost, vagy fogászatot:) Budapesten elsősorban. ILL. nektek hogy vált be, mennyi ideig maradt fent? Maradt-e nyoma? Köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook