Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legyen már nyár avagy unjuk együtt a hideget. Osszuk meg a nyaralási terveket, elevenítsük föl a szép pillanatokat! fórum

Legyen már nyár avagy unjuk együtt a hideget. Osszuk meg a nyaralási terveket, elevenítsük föl a szép pillanatokat! (beszélgetős fórum)


1 2
10. b393c24117 (válaszként erre: 5. - 0ef5da02f3)
2010. febr. 4. 14:30

OOO, én soha nem panaszkodok, hogy melegem van!!!

Egyszerüen imádom a napot és a napsütést! A gyerekekkel is sokkal több programot tudunk csinálni...

Viszont ebbe a csúnya időbe... Még kikelni az ágyból sincs kedvem :S

2010. febr. 4. 14:29

Nagyon szép képek, bár én inkább belföld párti vagyok a tenger nem hoz lázba max. a látvány, de fürödni nem nagyon szeretek benne, de nagyon várom már a tavaszt meg a nyarat is!

Mi is megyünk pihizni, bár nyárra várjuk a pocaklakót, de még tavasszal tervezünk két hosszú hétvégés pihizést, egyet a gyerekekkel, egyet meg kettesben!

Mátrába vagy a Bükkbe még nincs eldöntve!

2010. febr. 4. 14:28

Jajj, az nagyon jó lesz..már a tavasznak is örülnék:):)


Imádom a nyarat-:)

7. 0ef5da02f3 (válaszként erre: 6. - Pumukli75)
2010. febr. 4. 14:26
hát én nem :)))
2010. febr. 4. 14:25
én inkább a 40fokot választom:)
2010. febr. 4. 14:24
Miért?egészséges,tiszta hideg idő van, a baktérium nem terjed...jobb ha izzadságszagban tengődsz 40 fokban hogy aztán panaszkdj hogy meleg van?
4. Siri
2010. febr. 4. 14:23
nem a hő hanem a hóóóóóóó
3. Siri
2010. febr. 4. 14:23
Bocsi nálunk észak Ny-on verőfényes napsütés a nárciszaim kibújtak a földből Mosonmagyaróváron tiszta tavasz van, a hő olvadásnak indult. KÜldök neked egy kis energiát, hogy jobb fényre derülj. Nem sokára hozzátok is elér. Nyaralás már én is nézegetem irány törökország, ha nem jön még addigra a baby. :)
2010. febr. 4. 14:22
Jajj ne is mondd, hol vannak ezek még!? Napozni akarok!! :)
2010. febr. 4. 14:20

sziasztok! arra gondoltam, hogy ez az idő rettentő lehangoló, és talán feldobna, ha csevegnénk egy jót a nyárról, a lenge kis rucikról, amiket majd viselhetünk, a nyári éjszakákról, amiken lehet sétálgatni/bulizgatni, a nyári szerelmekről, a nyaralásról, a fagyikról....


kedvcsinálónak:

[link]


:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook