Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leendő elvált kisgyerekes anyuka fórum

Leendő elvált kisgyerekes anyuka (beszélgetős fórum)


1 2
29. 4975ebdc2f (válaszként erre: 27. - Cippora)
2015. márc. 27. 07:33
De ezt senki nem döntheti el más helyett, még az otthagyott feleség és gyerekek sem.Értem hogy te úgy véled fekete és fehér, de hidd el 1000 szín van még. Nem lesz attól valaki szar szülő hogy a gyermeke másik szülőjével nem él örökkön örökké élethosszig.A kedves fóruminditó előtt ott a lehetőség hogy boldog legyen, vagy sértődötten nyalogassa a sebeit még évekig.Remélem inkább megkeresi a boldogságot.
28. Cippora (válaszként erre: 26. - 4975ebdc2f)
2015. márc. 27. 06:53

"én tudom te meg gondolod."

És még én vagyok a vaskalapos... :D

27. Cippora (válaszként erre: 26. - 4975ebdc2f)
2015. márc. 27. 06:50

Nem értem miért volt vaskalapos,mivel írtam,hogy van olyan mikor lépni kell,de jóval kevesebb mint ahányan ténylegesen meglépik.

A kort meg nem tudom ne haragudj,hogy minek ide keverni...az én 12 éves kapcsolatomban is volt bőven mit megtapasztalnom ahhoz,hogy úgy érzem véleményt formálhassak...

26. 4975ebdc2f (válaszként erre: 25. - Cippora)
2015. márc. 27. 05:47
Hát nem ,de fiatal vagy még,és olyan vaskalapos írás volt hogy tágult a pupillám:)a kapcsolatunk majdnem annyi idős mint te:)szóval kettőn közül én tudom te meg gondolod.
25. Cippora (válaszként erre: 23. - 4975ebdc2f)
2015. márc. 26. 20:28
Valamit nagyon félre olvastál ha úgy gondolod tanfolyamot tartok,a véleményemhez meg úgy gondolom jogom van akkor is ha ez neked nem tetszik.Neked más a véleményed.nem kell egyetértenünk...
24. Shadow Angel (válaszként erre: 23. - 4975ebdc2f)
2015. márc. 26. 20:15

Nem csak kettőjüknek, de a gyerek(ek)nek is.

Hiszen jobban sérül a "teljes" családban, ha rossz a kapcsolat a szülők között, és esetleg csak miatta vannak együtt, mintha azt látná, hogy külön vannak a szülei, de boldogok, kiegyensúlyozottak.


Szóval igazad van. Nem attól jó szülő valaki. :)


Gratulálok a házasságodhoz. Szeretném én is elmondani egyszer magamról, hogy ennyi ideje együtt vagyunk párommal.

23. 4975ebdc2f (válaszként erre: 20. - Cippora)
2015. márc. 26. 19:24
45 vagyok, 25 éve házas kérlek ne tarts tanfolyamot a házasélet nehézségeiről. Még így is tartom, ha egyik fél elmegy ott nagy a baj.És attól nem jó szülö valaki hogy marad mert nem mer lépni. Így van esély megtalálni ,mindkettejüknek a boldogságot.
22. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Zsocicc)
2015. márc. 26. 16:27
szerintem már az sokat számít, hogy reálisan nézed magad, hogy próbálsz újrakezdeni. ha majd érzelmileg is eltávolodtál ettől az egésztől, sokkal jobban fogod magad érezni :)
21. forrest2010 (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2015. márc. 26. 15:20
Nagynéném férje 5x nősült / v 6x / az első 20on évben kb 4x cserélte le a nejeit , aztán 43 évesen megállapodott a nagynénémnél , és 43 éve házasok , azt mondja ez volt a legjobb / mi + azon spekulálunk / ismerve ezt az egyet ! h úristen ! milyen lehetett akkor a többi ?!
20. Cippora (válaszként erre: 19. - 4975ebdc2f)
2015. márc. 26. 14:40
Az élet nem csak móka és kacagás,és nem mindig arról szól,hogy boldogok vagyunk.Nyilván vannak okok amikor lépni kell,de szerintem az elvált házasságok 90%-a menthető lenne ha mindkét fél éretten állna hozzá.Ami manapság divat,hogy apuka lelép,meg új csajt választ,hogy azzal 2-3 évig boldog legyen(aztán ugye azzal is jönnek majd a szürke hétköznapok) nekem nagyon nem szimpatikus...csak a család szentsége vagy az hogy megbecsüljük egymást meg jóban-rosszban kitartsunk már nem divat.És sajnos ezek a gyerekek sínylik meg akik nem látnak egészséges mintát.
19. 4975ebdc2f (válaszként erre: 17. - Cippora)
2015. márc. 26. 14:15
Hm azért általánositani nem kéne,ha nem boldog menjen inkább el.Azt meg az idő eldönti mi lesz.
2015. márc. 26. 13:16

Én 26 voltam és terhes mikor lelépett! A lányom 5 és fél éves, sosem látta az apját és nem azért mert én nem engedtem...


Engedd meg magadnak, hogy boldog legyél :) Keress hobbit, járj össze a bölcsis/ovis barátai szüleivel. Hidd el, lesznek még szép napok, akár szerelmes is lehetsz újra.

17. Cippora (válaszként erre: 16. - 4975ebdc2f)
2015. márc. 26. 11:13
Attól még otthagyta,mert a felelősséget le tudja abban hogy fizet valamennyi gyerektartást meg látogatja a gyereket.De a felelősséget a családért nem vállalja,inkább megfutamodott.Meg a legtöbb családban ez amúgy is úgy működik,hogy apuka csak addig jó apa ameddig nem lesz új komoly kapcsolata,új házasság meg új gyerekek...
16. 4975ebdc2f (válaszként erre: 15. - Mártika :))
2015. márc. 26. 10:13
De nem hagyta ott a gyerekét, azt írta minden nap találkoznak a pici miatt.
15. Mártika :) (válaszként erre: 14. - Mártika :))
2015. márc. 26. 09:58
Egyébként meg, ha gondolkozol benne (bár nem kéne) akkor tégy úgy, mintha nem lenne gond a válás, legyél mindig csinos, ha találkoztok, kicsit "szórakozott", hagy érezze mit veszít. Én nagyon lenézem azt az embert aki a gyerekét otthagyja. Legnagyobb bűn szerintem.
14. Mártika :) (válaszként erre: 1. - Zsocicc)
2015. márc. 26. 09:57

Szia! Én is leépültem a kapcsolatomban, ami szinté ilyen hosszú. Nézd, most furcsa minden, de majd nem lesz az. Fiatal vagy és egy gyerek nem akadály!!

Jobb ez, mintha 10 év múlva történne meg és végigcsalta volna az éveket. Ha nincs anyagi gondod, akkor javaslom menj egy egy kineziológushoz. oldja benned a szorongást, könnyebb lesz. Most még ragaszkodsz, pedig nem kéne, ha neki már új nője is van. Szépen fel fogod ezt dolgozni és idővel még örülni is fogsz, hogy így alakult. Írj nekem nyugodtan, ha gondolod privátban, szívesen levelezem veled a témában.

Szép napot Mindenkinek!

13. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Zsocicc)
2015. márc. 26. 09:41
Engedd el.. mármint lélekben is. Építsd fel magad újra. Sok sikert!
2015. márc. 26. 09:26

Én mindezt 27 évesen egy 4 éves gyerekkel csináltam végig! Csak nálunk apa a gyereket konkrétan leszarja... egy évben egyszer idetéved akkor elviszi néhány napra.. És pár hetente skypeolnak. Aki menni akar engedni kell.. egyszer majd hálásak leszünk nekik, hogy elmentek, mert olyan életünk lehet majd, ami mellette sosem lehetett volna...


"Mellette megtanultam nélküle élni, talán ez menni fog egyedül is"

11. tavasz007 (válaszként erre: 8. - Forrest2010)
2015. márc. 26. 09:15
ja, jól ki lett ez találva. :D
10. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 1. - Zsocicc)
2015. márc. 26. 08:42

Felepithetsz egy uj eletet tartalmasan, amiben te dontod el, hogy ki marad, kit nem latsz szivesen!

A multat meg temesd el. Minel tobb pozitivumot szedsz ossze, annal egyre tavolabb kerul a mult.

9. Katinkaboszi (válaszként erre: 8. - Forrest2010)
2015. márc. 26. 08:29

Pár év és az sem lesz már izgalmas, mert mindig van és lesz is, fiatalabb, szebb, csinosabb.


Nem értem én ezt, idősebb korban sem jobb a helyzet, mert még fiatalon egy nő is könnyebben tud párt találni, de ahogy elnézem, később már nem kell senkinek a nő.


Ott a barátnőm, elég nagy gyerekekkel váltak, és nem tudott már ő sem igazán párt találni, csak ideig-óráig.

8. forrest2010 (válaszként erre: 7. - Tavasz007)
2015. márc. 26. 07:43
...könnyen teszik , a legtöbb pasi könnyen odébbáll , ha jön egy új , egy izgalmasabbnak tűnő .
2015. márc. 26. 07:38
azért durva, h a kedves apuka beleszeret egy szoknyába, aztán megy a farka után..
2015. márc. 26. 06:51

azért vagyunk nőből....


/ Sokan lerövidítenek szavakat , aztán v kihámozzuk , mi akar az lenni , v nem . /

5. forrest2010 (válaszként erre: 4. - 4975ebdc2f)
2015. márc. 26. 06:49
szerintem vagyunk....
4. 4975ebdc2f (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2015. márc. 26. 06:38
Bocs de mi az a vunk?Nagyon fiatal lehetsz....
2015. márc. 26. 06:27
Én mindezt 29 évesen, 6 éves gyerekkel csináltam végig.
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Zsocicc)
2015. márc. 26. 00:42

Szia!

Hala Istennek, nem en. (Ex)sogornom peldaja :

12 eve ismertek egymast es 10 eve vtak hazasok. Most 36 eves, tavaly elvaltak, mert sogi becsajozott es a tobbi...

Elkezdett konditerembe jarni, futni, programozgatni erre-arra.

A hazassaguk vege fele(persze ezt senki nem tudta elore) elegge atment igenytelenbe, de most kieli magat a sportokban.

Ahhotz kepest, ahgy mesismertem, sokkal jobban nez ki :)

Onbizalom pedig kell! Azert vunk nobol ;)

2015. márc. 25. 23:10
Sziasztok! A férjem fél éve költözött el tőlünk. 10 év együttlét és 5 év házasság után. Közös gyerek is van, egy kétéves tündér. Miatta minden nap találkozunk, de többnyire csak a kislányunk napi dolgairól esik szó. Az elmúlt napokban kicsit többet beszéltünk, kiderült, hogy lett egy barátnője azóta és válni is szeretne. Anyagilag nem visel meg a dolog, a lányunk 8 hónapos kora óta újra dolgozom, nincsenek anyagi gondjaim. Viszont lelkileg már nem ilyen rózsás a helyzet. A kapcsolat 10 éve alatt teljesen feladtam magamat, leépítettem a barátaimat, csak ő volt a fontos. (Utólag már látom miért "szeretett ki" belőlem.) most pedig itt állok harmincegynéhány évesen, 0 önbizalommal, egy kisgyerekkel, barátok nélkül. Persze próbálom építgetni magamat, de érzem, hogy még nem az igazi... Van még valaki hasolnó helyzetben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook